Отзывы о работе PROject SEO

  Отзыв от Интернет-магазина компьютерной техники

  Мы обратились в компанию PROject SEO с целью продвижения сайта в поисковых системах, увеличения трафика и привлечения потенциальных клиентов. Нам был назначен ведущий менеджер, который полностью информировал нас о работах проведенных на сайте. Результат был заметен уже после 2х месяцев работы. Увеличился трафик, выросла видимость сайта. На данный момент наблюдается постоянный рост трафика и заметно вырос сайт в поисковой выдаче.

  Работать с данной компанией очень удобно, каждый месяц отчитываются о проделанной работе, а так же согласовывают план действий и распределения бюджета на следующий месяц.

  Работой с данной компанией очень доволен, будем сотрудничать с ней и на других наших проектах.

  Отзыв от предприятия «Агроальянс-експо»

  В компанію «PROJECT SEO» звернулись за допомогою у піднятті сайту в пошукових системах, так як до цього сайт практично не показувався в Google по пріоритетним для нас запитам.

  Спеціалісти компанії швидко побудували стратегію просування сайту і спрогнозували результати. Відразу після першого місяця співпраці, наш сайт піднявся на першу сторінку пошукової системи Google по ряду пріоритетних для нас запитів. Також сайт став краще індексуватись, так як до цього, по словам SEO спеціалістів компанії, було ряд технічних помилок які впливали на його індексацію і рейтинг в Google

  Результатами співпраці задоволені. Також відзначаємо оперативну роботу спеціалістів компанії в плані консультацій по роботам над сайтом.

  Отзыв от ТОВ "ТК ФАВОРИТ"

  Працюємо із компанією PROject SEO вже близько року. Результати від просування почали з’являтись вже після другого місяця роботи. Наш сайт почав появлятись на першій сторінці Google по пріоритетним для нас запитам і словам.

  Також значно збільшилась кількість дзвінків і заявок із сайту. Всі правки по сайту працівники компанії вносять оперативно і якісно. Результатами задоволений!

  Отзыв от ТЗОВ «Корпорация ГЕКТАР АГРО»

  Виражаємо нашу подяку компанії «PROject SEO» за якісну розробку і ефективне просування нашого інтернет-магазину в пошукових системах, а також за технічну підтримку проекту на протязі трьох років.

  Хочемо відзначити високий рівень професіоналізму спеціалістів компанії, а також оперативність виконання поставлених задач.

  На протязі трьох років співпраці, ніяких претензій чи непорозумінь із менеджерами компанії не було. Всі правки відносно нашого сайту, модернізація дизайну, покращення інтерфейсу для користувачів, а також інтеграція із сервісами виконуються якісно і в обговорений термін.

  Продовжуємо співпрацю із компанію на благо наших спільних інтересів!

  Отзыв от салона красоты

  Всій команді «PROject SEO» і Пилипчуку Олександру зокрема, висловлюю вдячність за успішне і оперативне виконання робіт відносно удосконалення нашого сайту, а також за високі результати і активний розвиток усіх напрямків нашої діяльності в пошуковій системі Google.

  Повністю задоволені результатами від просування нашого сайту, а також від налаштування і запуску контекстної реклами. Відчутне збільшення відвідуваності, позицій, а також замовлень наших послуг через Інтернет підкреслює ефективність Вашої роботи.

  Ми цінуємо Ваш вклад в розвиток нашого онлайн-бізнесу і надіємось на довгострокову і взаємовигідну співпрацю.