Скоротити посилання онлайн

  Введіть посилання для скорочення

  Ваше посилання

  1. Що таке коротка URL адреса і з чим її їдять?

  Лаконічні і привабливі посилання на інтернет-ресурси можуть стати відмінними помічниками в просуванні. Такі посилання чіпляють погляд, їх легше просувати і ділитися ними. З їх допомогою можна просувати групи і сайти, а також відстежувати статистику і потік відвідувачів і джерел.

  Спрощений URL - це коротке посилання на інтернет-ресурс, довжина якого не повинна перевищувати 20 символів. При бажанні замінити довгі посилання на короткі адреси можна скористатися послугами нашого онлайн-ресурсу.

  Схема роботи таких майданчиків гранично проста і зрозуміла. Введене посилання передається на обробку сервера. Він привласнює їй в процесі трансформації ключ, який буде новою короткою адресою. Такі посилання зберігаються в базі даних більшості сервісів. При кліці на ключ або скорочений URL клієнт потрапляє на необхідний домен з довгим, але менш привабливим посиланням.

  2. Як зробити коротке посилання за допомогою популярних сервісів?

  Скорочувачі посилань – це зручні інструменти, послугами яких можна скористатися в режимі онлайн. Алгоритм роботи з майданчиками гранично простий. У виділений розробником рядок вставляється посилання і сервер автоматично видає необхідний короткий її варіант в іншому полі. Ряд майданчиків має свої особливості і пропонує ряд додаткових послуг крім скорочення посилання, наприклад, перегляд статистики відвідуваності. Для більш повного уявлення про роботу даних сервісів можна розглянути найбільш затребувані і популярні ресурси серед власників сайтів на найближчий період.

  3. Вit.ly

  Даний майданчик є найбільшим в світі сервісом по скороченню посилань. Штаб квартира розташовується в місті Нью-Йорк, а клієнтами є найбільші корпорації, такі як Самсунг. До основних характеристик і особливостей майданчика відносяться такі можливості:

  • можливість обрізки посилання без попередньої реєстрації;
  • якщо пройти процедуру реєстрації, можна отримати статистику відвідуваності по збереженому УРЛ в базі даних;
  • можливість самостійного створення коротких посилань за допомогою додаткової функції Customize;
  • наявність приємного оку і інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу;
  • цілодобова і оперативна технічна підтримка, яка працює без вихідних і свят;
  • отримання безкоштовного доступу до всіх функцій сервісу відразу після реєстрації;
  • можливість проведення кастомізації УРЛ;
  • можливість налаштування корпоративного плану обслуговування в індивідуальному порядку;
  • крім відсутності російськомовної версії ресурсу недоліків клієнти не спостерігають. Та й то такий косяк видно тільки користувачам з російськомовних країн і регіонів, іншим даний недолік не здається настільки істотним.

  Ресурс надає варіант платної і безкоштовної версії. У платній є ряд додаткових функцій, наприклад, можливість створити брендовий домен або проведення поглибленої аналітики майданчика.

  4. Vk.cс

  Якщо у власника мережі є сторінка ВК, можна скористатися послугами даної платформи. Розташована вона на сервері відомого майданчика соціальної мережі Вконтакте. Тому інтерфейс буде простий і зрозумілий будь-якому користувачеві. Майданчик вважається офіційним додатком Вконтакте. За допомогою даної платформи можна створити коротке посилання і використовувати його як для просування всередині мережі, так і для стороннього використання. Недоліком даного майданчика є відсутність можливості проведення аналітики, що часом ускладнює просування співтовариств і майданчиків усередині Вконтакте.

  5. Tiny URL

  Даний сервіс вважається одним з найнадійніших в своєму сегменті. Про якість його роботи говорить термін існування і репутація. За 15 років сервіс завоював довіру досить великої кількості клієнтів і їх число неухильно зростає. Скоро він складе конкуренцію ресурсу Вit.ly. Для російськомовних користувачів недолік у відсутності можливості русифікації ресурсу. Незважаючи на збір статистичних даних сервіс не дає можливість проводити аналіз статистики. Незважаючи на такі косяки майданчик має ряд переваг, а саме:

  • відсутність необхідності процедури попередньої реєстрації;
  • відсутність можливості кастомізації УРЛ;
  • можливість оптимізації експлуатації за допомогою додавання кнопки на браузерну панель швидкого доступу;
  • для невеликих компаній перевагою є безкоштовність сервісу.

  Своєю перевагою ресурс вважає використання його мережею Твіттер до переходу до згаданого конкурента Вit.ly. Після чого соціальна мережа і зовсім створила свій власний генератор посилань на будь-яких наявних майданчиках.

  6. Is.gd

  Багато клієнтів по праву називають цей майданчик одним з найбільш зручних методів скорочення посилань серед існуючих. Однак при своїй доступності та безкоштовному використанні ресурс має обмежений функціонал. Додаткова зручність полягає у відсутності необхідності додаткової реєстрації. Слоган компанії легко запам'ятовується і є досить цікавим. Він перекладається, як «Стисни адресу». До основних переваг відносяться:

  • можливість роботи як з скороченими, так і з повними робочими посиланнями;
  • надійність і можливість кастомізації адреси;
  • графічна візуалізація статистики дає можливість наочно побачити поточну ситуацію;
  • можливість використання при роботі режим АПІ;
  • грамотно пророблений і інтуїтивно зрозумілий розділ з часто виникаючими питаннями.

  Незважаючи на таку велику кількість переваг, у ресурсу є один істотний недолік для російськомовних користувачів. А саме відсутність можливості русифікації. Тому для роботи з майданчиком необхідне хоча б базове розуміння англійської мови.

  7. Сlck

  Популярність він придбав завдяки гарній репутації і наявності великої кількості позитивних відгуків. Перевагою перед конкурентами є можливість створення не тільки скороченого посилання, але і спеціального QR - коду для клієнтів, котрі частіше використовують смартфони, ніж комп'ютери або ноутбуки. Незважаючи на простоту і зручність ресурс має ряд обмежень, що знижують ефективність і результативність роботи для великих клієнтів. Швидше, підійде він для індивідуальних підприємців і фрілансерів, які рекламують свої послуги в інтернеті.

  8. U.to

  Ще одна нехитрий російськомовний майданчик зі своїми особливостями, головними з яких є:

  • відсутність необхідності обов'язкової реєстрації для початку роботи. Вона потрібна лише для перегляду статистичних даних;
  • відмінна сумісність з системою uCoz;
  • можливість створення коротких доменних імен, що добре запам’ятовуються, індивідуально;
  • наявність функції самостійного коригування посилання після його скорочення.

  Також сервіс дає можливість використання тегів під скорочений УРЛ. Така перевага стане в нагоді для власників сайтів, яким необхідно скоротити велику кількість посилань.

  9. Для чого необхідне скорочення посилань?

  Процедура скорочення посилань стала звичною для сучасної людини. Адже довга УРЛ адреса не завжди буває привабливою. А часом її довжина може стати вагомою проблемою з точки зору просування ресурсу в мережі. Користувачі будуть проходити повз, не звертаючи уваги на незрозумілий набір букв і символів замість того, щоб чіплятися назви посилання. До основних причин укорочення посилань відносяться:

  • необхідність проведення рекламних кампаній та регулярної розсилки доменів. Укорочені посилання зручні для диктування під час оффлайн маркетингу по телефону, або для формування реклами в соціальних мережах;
  • наявність необхідності приховування ідентифікатора партнерів. Стиснення посилання можливе разом з реферальним адресою;
  • покращення зорового сприйняття посилання відвідувачами ресурсу.

  Щоб більш повно відчути важливість даної процедури, варто докладніше розглянути вплив кожної з причин на результативність рекламної кампанії ресурсу.

  Економія довжини повідомлень

  Дана причина доречна, коли реклама ресурсу проводиться на майданчиках в соціальних мережах та інших джерелах, які нерідко обмежують довжину рекламного поста. Яскравим прикладом є соціальна мережа Твіттер, яка жорстко обмежує довжину рекламних повідомлень, через що виникає ряд додаткових проблем при просуванні ресурсу всередині майданчика. Твіттер здатний самостійно обрізати посилання шляхом використання особистого інтегрованого інтерфейсу.

  Скорочення як спосіб запобігання непередбаченому скороченню УРЛ

  Інтернет-маркетинг передбачає часте використання особливих тегів в створенні УРЛ-посилань. В результаті чого вони виходять часом необгрунтовано довгими. Теги потрібні для отримання додаткової інформації. Наприклад, про те, звідки приходить основний трафік.

  При копіюванні посилання деякі користувачі виділяють його не повністю, а обрізають вручну важливу частину. Таким чином роблячи його неробочим або некоректним. За допомогою скорочення посилань без втрати сенсу такої проблеми можна буде в подальшому уникнути.

  Читання посилання вголос

  Вище згадувалося про те, що іноді, наприклад, в оффлайн маркетингу, необхідно продиктувати посилання в усній формі. Наприклад, в процесі обдзвону клієнтів за теплими і холодними базами. Скорочення посилань допоможе вирішити проблему незрозумілих символів і занадто довгого набору букв. Крім того, є ресурси, що дозволяють робити посилання зручними для читання російськомовним користувачам. Наприклад, замінюючи дані російськими буквами без втрати сенсу.

  Збір аналітики і статистики

  Популярність цього виду послуги обумовлена ​​не тільки лаконічністю і наочністю отриманого результату. За допомогою грамотно проведеного скорочення посилання можна отримати додаткову інформацію, наприклад, статистику відвідуваності. При виборі сервісів важливо звертати увагу на пункт видачі аналітичних і статистичних даних в процесі роботи. Оскільки не всі сучасні ресурси надають клієнтам такі послуги.

  Ефективна маніпуляція користувачами

  Деякі недобросовісні або шахрайські сайти навмисно стискають посилання з метою приховування важливої ​​інформації і підказок від відвідувачів. Наприклад, мітка.exe просунутому користувачеві дасть точну підказку про те, що, швидше за все, на сайті або в файлі може міститися вірус. Крім того, такі посилання можуть таємно перенаправляти користувачів на ресурси, що шкодять психічному здоров'ю. А також просто на шкідливі інтернет-майданчики.

  У зв'язку з останньою причиною багато ресурсів стали фільтрувати посилання, що надходять на обробку. Якщо людина турбується про безпеку посилань, можна скористатися ресурсами, які надають послугу розшифровки даних скорочених посилань і адрес.

  10. Схема роботи скорочених посилань

  Якщо дивитися очима звичайного користувача, робота подібних сервісів зводиться до простого алгоритму. Сервіс фіксує УРЛ і привласнює йому індивідуальний ключ. Ключем може стати як набір символів, так і осмислене слово, або код. Він вписується в адресу відразу після домену. Для кращого розуміння роботи подібних сервісів їх роботу варто розглянути більш детально.

  11. Принципи роботи сервісів по скороченню URL-посилань

  Подібні ресурси працюють за принципом перенаправлення посилань. Після отримання УРЛ-адреси сервер запускає в роботу основний скрипт. Він адресує кілька або один запит в основну базу даних по мірі необхідності. Така операція потрібна для того, щоб система змогла переконатися в наявності адреси в інтернет-просторі. Після вдалого підтвердження операції система автоматично надсилає користувачеві готовий ключ.

  При відсутності адреси схема роботи полягає в наступних основних етапах:

  • створення хештега;
  • пошук в Базі Даних створеного системою тегу;
  • якщо тег не знайдеться, запис здійснюється самостійно;
  • відбувається виведення на скорочене посилання і ключ.

  Процес відрізняється своєю швидкістю, завдяки чому можна відразу дізнатися свою скорочену адресу, не відходячи від монітора.

  12. Проблеми скорочених посилань

  Іноді після скорочення посилань спостерігаються проблеми в роботі. Наприклад, адреса може не працювати. Буває таке з кількох причин:

  • помилка сервісу;
  • помилка в зазначеному УРЛ;
  • закінчення терміну роботи сервісу;
  • рідкісна проблема - неполадки з антивірусом.

  При припиненні роботи ресурсу, де створювалося посилання, воно також стає неробочим на час ремонтних робіт на майданчику. Після відновлення процесу все повинно працювати, як раніше.

  Які можуть виникнути проблеми?

  Крім неробочих посилань може виникнути ще кілька проблем в роботі. Фахівці виділяють дві, які зустрічаються найбільш часто:

  • достатньо “розкручене” посилання може не працювати через збої в роботі сервісу, що створив її. Проблему вирішити ніяк не вийде, тільки перейти на новий ресурс;
  • блокування передачі даних УРЛ деякими майданчиками. Нерідко блокування сервісів спостерігається серед великих компаній або навіть країн, тому виявляється проблема досить оперативно.

  Якщо проблему виявити вчасно, можна розв'язати її без втрати клієнтів і продажів в індивідуальному порядку.

  13. Блокування скорочених посилань

  Для розуміння принципу роботи такої проблеми можна привести в приклад найбільш типові приклади блокувань:

  • на території Саудівської Аравії було заблоковане посилання Tiny URL;
  • також використання такої вставки заборонила компанія MySpace;
  • Фонд Вікімедіа додав в спам всі сервіси, що відповідають за скорочення посилань будь-якого формату.

  Під таке неприємне блокування може потрапити будь-який власник сайту. Тому гарантії безпеки роботи зі скороченими посиланнями немає.

  Наявність мертвих посилань

  Як говорилося раніше, припинення роботи ресурсу веде за собою знищення всіх раніше створених ним посилань. Разом з ними обнуляються старання людей, що відповідали за просування і рекламу в соціальних мережах та Інтернеті. Сервіси можуть закритися через різні причини, починаючи від фінансових труднощів і закінчуючи зміною специфіки роботи. Наприклад, Гугл недавно заявив про закриття свого майданчика з надання послуги скорочення посилань, однак, надавши користувачам рівноцінну заміну власниого сервісу.

  Через наявність проблеми глобального масштабу був відкритий раніше проект у 2009 році з дивною назвою «301 Works». Його основна мета - відповідальність за збереження посилань і їх роботу навіть у разі закриття ряду сервісів. Спочатку до нього підключилися близько 20-ти сервісів, але після вдалого тестування їх кількість значно зросла.

  14. Як скоротити посилання в Телеграм?

  У Телеграм є спеціальний бот, який дозволяє скоротити потрібні посилання, не виходячи із загального чату. Для процедури вводиться спочатку команда @ylinkpro_bot, потім пробіл, і після цього - необхідне посилання для скорочення. У відповідь робот запропонує готове посилання для відправки в повідомленні. Також він видає коротку статистику, де відображається кількість переходів по ній. При введенні ніка бота в чаті з'явиться прохання про надання посилання для скорочення в режимі онлайн.

  Також скоротити посилання можна, відвідавши адресу https://ylink.pro/. Там ввести посилання в необхідний рядок і за лічені секунди отримати готовий варіант. Телеграм піклується про своїх користувачів, тому бот розкриває інформацію про скорочене посилання в поданій інформації. І нанести умисну шкоду зловмисникам буде не так просто.

  15. Як скоротити посилання в Facebook?

  Для скорочення посилань на даному майданчику необхідно виконати наступний алгоритм дій:

  • зайти на особисту або керовану сторінку в соціальній мережі;
  • здійснити перехід в розділ з інформацією;
  • натиснути на команду редагування навпроти імені користувача;
  • ввести вручну бажане ім'я користувача.

  Важливо бути уважним і, при можливості, уникати помилок. У разі необхідності повторної зміни посилання можна створити другого адміністратора і від його імені повторити процедуру більш грамотно. Таким методом майданчик дає користувачам другий шанс на виправлення помилок.

  16. Як скоротити посилання для Інстаграм?

  Даний майданчик не дає клієнтам можливості скорочення особистого посилання для збільшення привабливості. При бажанні можна скористатися іншими, раніше зазначеними методами і сервісами. Для отримання додаткових даних і статистики можна застосувати is.gd і u.to.

  17. Як скоротити посилання в Ютуб?

  Сервіс надає можливість вручну замінювати довгі посилання після УРЛ на більш короткі і привабливі. Незважаючи на незначне скорочення посилання, користувачі спокійні за її безпеку. При скороченні в ній відображається інформація про те, що користувача перенаправляють на Ютуб, а не на шкідливий сайт з незрозумілим контентом.

  18. Процедура стиснення посилання Вконтакте

  Vk.cc, який розглядався раніше, є дуже простим і зручним сервісом для скорочення внутрішніх посилань соціальної мережі. Для його використання необхідно з особистої створеної сторінки зайти на майданчик Vk.cc, далі вставити в поле для введення довгий початковий УРЛ, після чого клікнути на команду скорочення. Якщо необхідно, можна приватизувати статистику, натиснувши на команду «Статистику видно тільки Вам».

  Після виконання операції сервіс видасть відповідь у вигляді «https://vk.cc/WWW», де WWW - і є шуканий скорочений код. Кількість переходів відображається внизу з правого боку в колонці недавно скорочених посилань. Адреси, створені за допомогою сервісу, можна використовувати де завгодно. Вони відрізняються надійністю і ймовірність отримання мертвих посилань вкрай мала.

  19. Створення короткого посилання в Твіттері

  Посилання, які публікуються в Твіттері, скорочуються і обробляються автоматично. Поріг скорочення становить 19 символів. Це означає, що будь-яке відправлене ​​посилання переформатується автоматично і традиційно виглядає як «http://t.co + згенерований ключ». Ключ складається з набору букв і цифр у випадковому порядку, присвоєному конкретному користувачеві. Даний сервіс, на відміну від Вконтакте, доступний тільки для використання всередині соціальної мережі.

  Причини використання Твіттером власного сервісу скорочення посилань

  Дана соціальна мережа ігнорує інші методики скорочення посилань, використовуючи для цього свій власний сервіс. Але на те є ряд вагомих аргументів, серед яких найбільш важливими є наступні:

  • Можливість публікації довгої УРЛ адреси в твіті без перевищення максимального порога по символам.
  • Вимірювання і аналітика числа переходів по кожному посиланні, що важливо для статистики як власника, так і самої мережі.
  • Потужний захист від шкідливих сайтів. Посилання, які обробляються місцевим способом, порівнюються на схожість з потенційно небезпечними екземплярами шкідливих сайтів. Тому, переходячи по небезпечному посиланні, користувач побачить системне попередження.

  Користувач, адреса якого позначена як шкідлива, може знайти вичерпну інформацію в довідках мережі.

  Чи можлива відмова від скорочення посилань в Твіттері?

  З вищевикладених причин цей майданчик автоматично обробляє будь-які посилання, що надсилаються користувачами. Тому відмовитися від такої послуги навмисно не представляється можливим.

  Як можна переконатися, така проста, здавалося б, процедура як скорочення посилань може значно полегшити роботу і просування будь-якого проекту всередині глобальної мережі.

  У вас є питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв’яжуться з Вами!