Створення Інтернет-магазину в Україні

  Ви хочете створити свій власний інтернет-магазин? Уже керуєте успішним офлайн бізнесом і вирішили «розширити горизонти»? Або ж створення інтернет-магазину - це Ваш стартап по всіх фронтах? Вирішили, що це гарна ідея для вашого бізнесу, але ви до сих пір не знаєте, з чого почати і як виділитися на ринку?

  Ми допоможемо Вам зробити перші кроки в реалізації своєї задумки в реальність. Ми об'єднуємо чудові ідеї і технології, щоб забезпечити унікальне, стабільне враження від бренду на всіх цифрових каналах продажів. Пропонуємо тільки інтуїтивно зрозумілі і ефективні рішення для електронної комерції і допомагаємо в їх розробці

  Все дуже просто:
  Зробіть 4 основні кроки, щоб відкрити свій бізнес!
  Вибирайте дизайн
  Вибирайте дизайн
  Імпортуйте товари
  Імпортуйте товари
  запускайте бізнес
  Запускайте бізнес
  Отримуйте продажі
  Отримуйте продажі
  Почніть свій бізнес зараз

  14 днів безкоштовний тест всіх функцій

  Доступні переваги:

  які допоможуть у розвитку Вашого бізнесу
  Простота створення без програмістів
  Ви зможете швидко запустити свій бізнес без додаткових витрат на послуги програмістів і дизайнерів.
  Всі можливості для SEO просування
  Повний набір SEO інструментів, які дозволять Вам швидко просувати свій сайту в пошукових системах.
  Інтеграції з популярними сервісами та прайс-агрегаторами
  Є все необхідне для швидкої інтеграції Вашого сайту з маркетинговими сервісами і прайс-агрегаторами.
  Адаптивна версія сайту
  Ваш сайт буде ідеально відображатися на всіх мобільних і декстопних пристроях.
  Багатомовність
  У платформу ХОРОШОП входить російська і українська версія сайту.
  Встановлений SSL сертифікат
  Захищене з'єднання HTTPS для більшого захисту персональних даних Ваших користувачів.

  Що кажуть про нас Клієнти

  Офіційні відгуки та подяки від наших
  Клієнтів
  Дякую за виведення сайту з під фільтра! Видно що є результат! Оперативно знайшли проблему різкого спаду позицій і трафіку. Усунули всі помилки оптимізації швидко і ефективно, будемо співпрацювати з розкрутки сайту теж.
  Замовляли аудит і внутрішню оптимізацію сайту. Всі домовленості, які були обговорені з Олександром, фахівці компанії PROject SEO виконали в терміни, сайт працює. Почали надходити замовлення, що не може не радувати. Нам сподобалося!
  Компанія займається просуванням нашого Інтернет-магазину, а також надає послуги по підтримці, наповненню і по редагуванню. Роботи проводяться якісно, а головне ефективно! Трафік з пошукових систем поступово зростає! Дякуємо!
  Довірили хлопцям просування сайту і вивід запитів в ТОП, і хочу сказати, що хлопці впоралися на славу і поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як знавців своєї справи! Продовжуємо співпрацю з PROject SEO.
  відгук від ТОВ Гектар Агро відгук від продуктового інтернет-магазину ХОРОШІ КРУПИ відгук від Інтернет-магазину FixCenter відгук від трубної компанії ТК ФАВОРИТ

  Приклади Інтернет-магазинів

  geekach.com.ua
  fixcenter.com.ua
  postelka.com.ua

  З чого почати?

  4 простих кроки для запуску
  свого Інтернет-магазину
  • 1
   Ви залишаєте
   заявку
  • 3
   Вибираєте дизайн
   
   
   
   
  • Імпортуйте товари на сайт
   2
  • Запускаємо бізнес
   4

  Створення Інтернет-магазину в Україні

  Розробка інтернет-магазину: чому PROject SEO:

  • Ми об'єднуємо чудові ідеї і технології, щоб забезпечити унікальне, стабільне враження від бренду на всіх цифрових каналах продажів;
  • Ми розуміємо потреби як власників магазинів, так і клієнтів, для яких ми розробляємо сайти;
  • Пропонуємо тільки інтуїтивно зрозумілі і ефективні рішення для електронної комерції і допомагаємо в їх розробці;
  • Маючи величезний досвід в роботі з сайтами різної тематики, допоможемо вибрати відповідний шаблон і налаштувати його під вимоги клієнта.

  Наші компетенції:

  • Стратегія електронної комерції. Ми постійно аналізуємо мінливі тенденції електронної комерції. Підбираємо правильні рішення для очікувань, можливостей, потреб галузі та продукції, що продається. Глибоке розуміння бізнесу клієнта, його сильних і слабких сторін, а також бюджету - основні елементи ефективної стратегії розвитку прибуткового інтернет-магазину.
  • Проектування юзабіліті / UX. Проектуємо доступні, функціональні і зручні інтернет-магазини. Дбаємо про високу зручність використання і індивідуально призначений для користувача досвід.
  • Підбір відповідного шаблону для розробки інтернет-магазину. Ми розуміємо поведінку споживачів в Інтернеті і знаємо, як створити інтернет-магазин для досягнення найкращих результатів.
  • Оптимізація SEO. Ми піклуємося про об’єм трафіку в магазині і його якість, відстежуємо задоволеність відвідувачів, детально аналізуємо їх діяльність і оптимізуємо зручність використання магазину, збільшуючи ваші продажі. Наша діяльність по оптимізації включає SEO, UX-позиціонування, продуктивність, тестування користувачів, аналіз даних аналітики, A / B-тести і оптимізацію конверсії.

  З чого починається розробка інтернет-магазину?

  Отже, припустимо, що тематика інтернет-магазину вже вибрана, проведено аналіз конкуренції і можна приступати до найвідповідальнішого кроку: створення інтернет-магазину. З чого почнемо? З вибору платформи, на якій він буде розроблений.

  Платформа електронної комерції може бути однією з найважливіших інвестицій для вашого бізнесу. Але вам не обов'язково грабувати банк, щоб використовувати рішення, яке дає те, що вам потрібно, в той же час масштабування сприяє майбутньому розвитку.

  Перш ніж вибрати платформу електронної комерції, яка підходить саме вам (а можливостей зараз багато), задайте собі кілька основних питань, які допоможуть вам зробити правильний вибір:

  1. Які витрати я можу собі дозволити?
  2. Як швидко я хочу стартувати?
  3. Наскільки широкий мій асортимент?
  4. Чи хочу я інтегрувати свою платформу електронної комерції з іншими програмами?
  5. Чи маю я знаннями в області IT?

  Маючи великий досвід в області роботи з інтернет-магазинами, створеними на різних платформах, ми, без сумнівів, можемо порекомендувати платформу ХОРОШОП. Сучасна платформа, що має ряд незаперечних переваг, які дозволяють замовнику займатися власним бізнесом, а не розробкою сайту.

  Серед плюсів виділимо наступні:

  • Запуск сайту за 5 днів.
  • Моніторинг сайту 24/7.
  • Регулярні оновлення.
  • Постійна підтримка.
  • Багато готових шаблонів.
  • Створення SEO-Friendly сайтів.
  • Інтеграція з багатьма популярними сервісами, необхідними для автоматизації процесів бізнесу.
  • Працююча технічна підтримка.

  Залишилися питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!