Інтернет-маркетинг для сайтів і магазинів

  Найголовнішою і основною метою Інтернет-маркетингу є досягнення максимальної ефективності онлайн-бізнесу за допомогою підвищення продажів і збільшення середнього чека покупки. У свою чергу, Інтернет-маркетинг поділяється на три основних напрямки, з якими працює PROject SEO:

  • Пошуковий (SEM);
  • E-mail;
  • Соціальний;

  Найбільш ефективний спосіб розширити клієнтську базу для свого бізнесу – це використовувати комплексний підхід, який включає в себе всі види даної послуги!

  Основні цілі послуги:

  • Збільшити повторні продажі

  • Максимізувати середній чек

  • Залучити потенційних клієнтів


  План работи

  1. Оптимізація посадочних сторінок
  2. Розкрутка бренду в соц.мережах
  3. Підвищення юзабіліті і покращення дизайну
  4. Регулярна розсилка новин

  Ціна на комплексний Інтернет-маркетинг

  Light

  5450 грн.

  Premium

  12430 грн.

  Strong

  9250 грн.

  Пошуковий

  Соціальний

  Email-marketing

  Контекстна реклама

  Пошуковий

  Соціальний

  Email-marketing

  Контекстна реклама

  Пошуковий

  Email-marketing

  Контекстна реклама

  Соціальний


  Коротко про основні типи послуги

  Пошуковий (SEM) – ряд заходів, за допомогою яких збільшується кількість відвідувачів сайту або Інтернет-магазину з пошукових систем Google і Яндекс. Іншими словами, даний напрямок називається ще просуванням. Мета пошукового маркетингу полягає в тому, щоб збільшити і розширити спектр цільової аудиторії, за допомогою внутрішньої оптимізації сторінок / категорій і просуванні Вашого бізнесу в пошукових системах Google і Яндекс. Також до цього напрямку ще належить так зване SERM-просування – управління репутацією в Інтернеті.

  Соціальний маркетинг – це реклама та розкрутка бізнесу (бренду, сайту, магазину) в соціальних мережах ВКонтакте, FaceBook, YouTube, «Однокласники», LinkedIn, Instagram, Twitter. Саме в цих соц.мережах є велика концентрація майбутніх потенційних клієнтів для Вашого бізнесу.

  E-mail маркетинг – це один з найбільш популярних і доступних способів повернення клієнтів в Вашу нішу. З його допомогою Ви зможете істотно збільшити повторні продажі завдяки регулярній розсилці свіжих новин про знижки, акції, бонуси, які проходять у Вашому магазині або компанії. За допомогою E-mail маркетингу, ми зможемо ще більше залучити клієнтів, працюючи з Вашою базою електронних адрес.

  Надаючи своїм клієнтам послуги з Інтернет-маркетингу, ми комплексно підходимо до кожного проекту, поєднуючи всі типи і способи, щоб досягти максимального і ефективного результату для Вашого бізнесу. Гнучкі ціни на всі типи послуг з Інтернет-маркетингу, допоможуть Вам вибрати оптимальний тарифний план. Працюючи з PROject SEO, Ви будете почувати себе впевнено на онлайн-ринку України.