Кейс з таргетованої реклами в Facebook Ads

  Цілі: розширення продажів на соціальні мережі.

  Регіон: Україна.

  Термін проведення робіт: 3 місяці.

  Послуги: налаштування та супровід реклами Facebook & Instagram.

  Головні показники реклами

  Головні показники фейсбук реклами

  Причина звернення клієнта

  Клієнт – інтернет-магазин побутової техніки та електроніки працює з PROject SEO з 2020 року. Надаються послуги з SEO-оптимізації та реклами в Google Ads. З метою збільшення цільової аудиторії та продажів запропоновано додати ще один канал залучення клієнтів Facebook & Instagram.

  Для того, щоб збільшити шанси на хороший результату зі старту реклами, виконані підготовчі роботи:

  • Проведено аналіз асортименту магазину та виділено разом із клієнтом найбільш прибуткові та популярні товари.
  • Зроблено аналіз конкуренції, за допомогою якого визначено товари, які найбільше рекламують конкуренти та за допомогою яких форматів.

  Налаштування пікселя, аудиторій та конверсій

  Для того, щоб коректно відслідковувати ефективність реклами, необхідно виконати налаштування фіксації доходу. Тому в першу чергу по проекту виконано налаштування Facebook Pixel, подій фіксування продажів та додавання в корзину, а також аудиторій для ремаркетингу.

  Оскільки в клієнта інтернет-магазин на платформі Хорошоп, ці роботи зайняли мінімум часу без залучення програмного відділу. Зазвичай налаштування аналітики займає до 2 днів. За допомогою можливостей Хорошоп всі налаштування можна виконати за 15-20 хв.

  Запуск динамічного ремаркетингу

  Для налаштування динамічного ремаркетингу створений каталог товарів в Facebook Business Manager, а також виділено окремі аудиторії на різному етапі прийняття рішення:

  • товар додано в корзину, але не придбано;
  • переглянуто карточку товару, але покупка не відбулася.

  Запуск динамічного ремаркетингу

  Такий розподіл дозволяє в майбутньому оцінити які аудиторії працюють краще і на них робити більший акцент.

  В якості рекламних оголошень використані динамічні зображення продуктів, які переглядав користувач. Це покращує релевантність оголошень для користувачів. Так як цінова пропозиція магазину по більшості товарів одна з найкращих на ринку, така реклама працює дуже ефективно.

  Після запуску динамічного ремаркетингу вже за перші вихідні роботи реклами отримано 7 покупок з ROAS (Return On Ad Spend) 5536%.

  отримано покупок за ROAS

  Запуск реклами на нову аудиторію

  Дуже важливо в рекламі не зупинятися на чомусь одному, що працює, а тестувати інші гіпотези. Тому одразу після отримання перших результатів з ремаркетингу, почалась підготовка реклами на нову аудиторію.

  Оскільки на сайті є великий асортимент товарів важко одразу вибрати товари для реклами, які будуть давати максимум продажів. Саме тому на першому етапі співпраці виконано роботи з аналізу найпопулярніших та прибуткових товарів.

  Після підбору та погодження товарів з клієнтом підготовлено відповідні рекламні креативи. Створено по 3-4 креативи на найбільш ефективні категорії товарів.

  Наша рекомендація — це обов‘язково додавати на креативи переваги магазину або приємні бонуси, як наприклад розтермінування покупки від Монобанку, яке було у клієнта.

  Приклади креативів:

  Приклади креативів

  Для реклами на нову аудиторію обраний тип рекламної кампанії — Advantage+. Це новий тип реклами в Facebook. Основна його відмінність — мінімум контролю аудиторій, більше контролю в креативах. Це хороша стратегія саме для даного клієнта, оскільки аудиторія магазину досить широка, у зв’язку з цим ефективніше довіритись саме алгоритмам Facebook.

  В перші ж вихідні після запуску реклами отримано ще кращий результат, ніж це було для динамічного ремаркетингу. Окупність 7534% з нової аудиторії.

  Окупність 7534% від нової аудиторії

  Запуск додаткової рекламної кампанії на нову аудиторію

  Один з мінусів рекламної кампанії Advantage+ — це відсутність контролю. Тому наступним кроком вирішено запустити звичайну рекламу з ціллю «Конверсії», де можливо краще контролювати аудиторії, місця показу та креативи.

  В якості аудиторій знову обрано широкі, але при цьому створено декілька копій широкої аудиторії. Це зроблено для того, щоб максимізувати шанс знаходження найбільш ефективного сегменту.

  В якості креативів також підібрано нові товари. З досвіду, краще всього працюють саме товари з великим чеком, оскільки вартість залучення покупок не сильно відрізняється від недорогих товарів, але прибуток – суттєво. Також вирішено зробити акцент саме на товарах зі знижками, оскільки для людей це може бути хорошою мотивацією придбати його саме зараз.

  Приклади нових креативів для реклами:

  Приклади нових креативів для реклами

  І знову, в перші дні роботи реклами досягнуто ще кращі показники, ніж для попередньої реклами: ROAS 29393%.

  досягнуто ще кращих показників

  Оптимізація реклами

  Оптимізація рекламних кампаній це постійний рутинний процес, що виконується командою PROject SEO на автоматизмі. Основний принцип — масштабування того, що приносить дохід, і відключення, того що не приносить. А також — тестування нових гіпотез. Адже завдяки цьому є більше шансів знайти те, що принесе х10 результат.

  Основний напрямок тестувань для цього магазину – нові товари. Оскільки їх на сайті дуже багато, то в процесі роботи постійно аналізувались новинки, акційні пропозиції, що запускались в роботу.

  Наприклад, як в наступному випадку, вартість покупки та ROAS для ноутбуків був кращий, ніж для телефонів, тому частіше додавались саме ці товари в рекламу.

  Оптимізація реклами

  Оптимізація контенту на сайті

  В процесі роботи над рекламою клієнту надавались рекомендації для покращення ефективності продажів на інших етапах.

  В цьому випадку запропоновано:

  • Створити на сайті окрему сторінку з акційними товарами для швидшого пошуку відвідувачами товарів зі знижкою.
  • Для товарів із позначкою “Розпродаж” додано стару та нову ціну для додаткового стимулу користувачів до покупки.

  Після внесення правок на сайт окупність реклами зросла.

  Результати просування магазину

  За 3 місяці ведення реклами Facebook & Instagram вдалось отримати 613 продажів сумарно на 376 157$ з окупністю 11865%.

  Результати просування магазину

  Водночас ефективність реклами навіть в моменти блекауту тільки зростала.

  ефективність реклами

  А Ви хочете так?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!