PPC кейс реклами для готелю в Буковелі

  Цілі: збільшення кількості цільової аудиторії сайту готелю, наповнення номерів готелю.

  Регіон: Україна, Білорусь, Ізраїль, Молдова, Румунія, Польща.

  Роботи, що виконуються: Налаштування рекламної кампанії в пошуку та ремаркетингу на Україну і масштабування на регіони, розробка структури рекламної кампанії, роботи по збільшенню конверсії та удосконаленню сайту, ведення проекту.

  Цілі клієнта

  Клієнт звернувся з проблемою низького заповнення готелю в період міжсезоння (квітень-травень місяць). В даний період лижний сезон в Буковелі вже закінчився, а літній ще не почався.

  Було прийнято рішення виконати комплекс робіт по пошуковому просуванню та налаштуванню контекстної реклами. Оскільки бюджет в низький сезон був обмежений на рекламу, згідно з даними по географії бронювання за останній рік, вибрали кілька цільових регіонів для запуску реклами.

  Для початку обрали націлювання – Київ, Київська обл., Одеса, Харків, Дніпро, Чернівці.


  Етапи робіт

  1. У зв’язку з обмеженим бюджетом був призначений поріг в 50 грн., більше якого не буде зніматися плата за один перехід. Методика початкової оптимізації рекламної кампанії дозволяє в подальшому платити менше за перехід і одночасно знаходиться на перших позиціях в пошуку. Тому на початку ціна за клік виходить достатньо завищеною, для поліпшення якості і ефективність оголошень, а потім поступово знижується.
  2. Для максимально швидкого росту ефективності також був оптимізований бюджет до рівня охоплення кампанією максимально можливої ​​кількості запитів. Це дозволило вже в перші дні після запуску кампанії зробити рекламну кампанію прибутковою. Згодом була оптимізована ціна за клік, показники ефективності і отримано більшу кількість кліків і конверсій за той самий бюджет. Ці роботи дозволили підвищити прибутковість рекламної кампанії.
  3. Для досягнення максимальної ефективності реклами, напрямки діяльності готелю були розділені на основні групи оголошень, які містили в собі схожі за змістом ключові слова і загальні оголошення. Також для залучення клієнтів, які шукають інші готелі, але з якоїсь причини не можуть забронювати номери у них, була налаштована окрема кампанія по ключових запитах з конкурентами. Всього створено 16 груп оголошень для понад 600 ключових запитів.
  4. До оголошень додані розширення у вигляді додаткових посилань, телефонів, адреси, уточнень. Дана робота дозволила зробити оголошення в пошуковій видачі більш помітними для збільшення CTR (КЕП).
  5. Також протягом першого місяця виконані роботи з налаштування повторного показу рекламних оголошень для відвідувачів, які вже були на сайті. У кампанії “Ремаркетинг” відфільтровано і вилучено нецільові майданчики для розміщення рекламних банерів (наприклад, дитячі YouTube-канали, сайти з дитячими іграми тощо). А також звужено коло аудиторії, обмеживши вік 25-44 роки для оптимізації витрат згідно з даними Google Analytics і даними системи бронювання.

  коло аудиторії

  Масштабування на всю Україну та інші країни

  Після отримання зростання кількості бронювань номерів за період першого місяця активного ведення рекламної кампанії, керівництво готелю вирішило розширювати охоплення рекламної кампанії і масштабувати регіон реклами не тільки на всю Україну, але також на інші країни: Білорусь, Ізраїль, Молдова, Румунія, Польща.

  Була зібрана додаткова семантика на зазначені регіони і налаштовані додаткові рекламні кампанії.

  Отримані результати

  Завдяки виконаному комплексу робіт вдалося:

  1. за 6 місяців охопити 61,5 тис. цільових користувачів:
  2. цільові користувачі

  3. на 181% на 181% збільшити кількість бронювань номерів готелю:
  4. кількість бронювань номерів готелю

  5. за 6 місяців повністю повернути інвестиції в рекламу, наповнити готель і заробити:

  Загальна вартість налаштування і ведення рекламної кампанії – 102,5 тис.грн.

  Витрати на кліки по рекламних оголошення – 139,74 тис. Грн.

  Загальна сума витрат на налаштування і бюджет на кліки – 242,24 тис. грн.

  Обіг коштів у результаті запуску рекламної кампанії – 3,37 млн.грн.

  Заробіток (~ маржа 30%) – 1,01 млн. грн.

  Чистий заробіток від рекламної кампанії – 767,76 тис. грн.

  А Ви хочете так?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!