SEO кейс розкрутки туристичного сайту. Як за рік збільшити трафік у 50 разів?

  Цілі: збільшити трафік з пошукових систем за пріоритетними туристичними напрямками.

  Терміни проведення робіт: 12 місяців

  Регион: Львів

  Основні цілі

  На момент звернення до нас, сайт клієнта існував вже більше року, але відвідуваність його була менше 10 людей на добу. Основне джерело трафіку, який виручав клієнта – контекстна реклама. Тому, основною метою було збільшити трафік з пошукових систем за пріоритетними туристичними напрямками. Регіон розкрутки туристичної фірми – Львів.

  Складнощі і роботи по просуванню туристичного сайту від PROject SEO

  Основними проблемами в процесі SEO просування сайту туристичної фірми були – обмежений функціонал і обмежений бюджет на SEO. Оскільки сайт був розроблений на кастомному “двіжку” з великою кількістю багів, які заважали йому нормально індексуватися, то першим ділом нам знадобилося провести повний технічний аудит, щоб відстежити всі можливі помилки і скласти зрозуміле ТЗ для їхнього усунення.

  Великим плюсом був той факт, що клієнт підтримував зв’язок з розробниками і всі технічні нюанси і доопрацювання функціоналу вони взяли на себе. З нашого боку – чітке ТЗ, що і де потрібно виправити/зробити.

  Другим етапом нашої роботи було складання ТЗ на розробку статичних сторінок для пріоритетних туристичних напрямків, які були представлені клієнтом. Оскільки CMS сайту формувала динамічні URL сторінки під ті чи інші напрямки турів, то дані сторінки не індексувалися пошуковими системами і не були враховані при ранжуванні в Google видачу.

  Після створення статичних сторінок за підготовленим нами ТЗ і мокапом, ми перейшли безпосередньо до SEO оптимізації туристичного сайту. Кожен напрямок турів був розбитий на логічні кластери, під які фахівці збирали семантику і проводили оптимізацію. Як говорилося вище, бюджет клієнта був обмежений, ми розбили пласт робіт, який стандартно робимо за 3-4 місяці – на 6-7 місяців. Але для клієнта такий варіант був кращим, оскільки в даній тематиці є ще виражена сезонність.

  сезонність туристичної тематики

  Крім класичних робіт по внутрішній SEO оптимізації туристичного сайту, ми періодично займалися нарощуванням зовнішнього посилальної маси. Знову ж, періодично тому, що у клієнта був обмежений бюджет. Велика частина бюджету на посилання йшла на крауд-посилання з форумів, а решту ми направляли на вічні посилання.

  Результати нашої роботи

  У підсумку, в процесі нашої роботи з просування сайту туристичної фірми ми домоглися таких результатів:

  Значне збільшення пошукового трафіку (з 10 до 500 осіб на добу):

  Значне збільшення пошукового трафіку

  Виведення в ТОП-10 Google більше 750 пріоритетних ключових запитів:

  Виведення в ТОП-10 Google більше 750 пріоритетних ключових запитів

  Виведення в ТОП-10 Google більше 750 пріоритетних ключових запитів-1

  Виведення в ТОП-10 Google більше 750 пріоритетних ключових запитів-2

  Ріст загальної видимості сайту:

  Ріст загальної видимості сайту

  На даний момент по проекту ведуться подальші роботи по просуванню нових напрямків. Разом з клієнтом опрацьовуються туристичні напрямки для зниження амплітуди коливання сезонності на графіку відвідуваності, вибираючи напрямки для відпочинку взимку. Ця робота забезпечить стабільний потік клієнтів протягом року.

  А Ви хочете так?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!