Просування інтернет-магазину електроніки і побутової техніки

  Коротко про результати просування інтернет-магазину електроніки і побутової техніки

  Регіон: Україна.

  Результат: збільшили органічний трафік Google з 60 до 800 користувачів в день

  Термін просування: 1,5 року.

  Терміни проведення робіт: 800$/мес.

  Цілі

  збільшення кількості цільового трафіку з пошукових систем, зростання позицій для пріоритетних категорій товарів магазину, збільшення відсотка конверсії.

  Роботи, що виконуються:

  технічний SEO-аудит, формування коректної структури сайту, тематична оптимізація (оптимізація категорій, товарів, написання статей-оглядів і відгуків), збільшення посилальної маси на сайт, роботи по збільшенню конверсії та удосконаленню сайту, ведення проекту.

  Причина звернення клієнта

  Протягом 6 місяців клієнт працював з іншою SEO-компанією, але зростання органічного трафіку за даний період не було отримано. В результаті керівництвом інтернет-магазину було прийнято рішення щодо зміни підрядника.

  Як підсумок – було прийнято рішення звернутися за послугами до зовнішніх фахівців, які могли б надати послугу по просуванню інтернет-магазина. Перед укладанням угоди був проведений аналіз наявних пропозицій і вибір кращого партнера.

  На період звернення на сайт переходило всього близько 60 відвідувачів на добу, сайт показувався у видачі пошукових систем всього 35000 раз / місяць.

  початкові показники

  Формування стратегії просування

  Для того, щоб не розпорошувати кошти на всі категорії магазину, нашими фахівцями разом з клієнтом були обрані 3 пріоритетних розділи інтернет-магазину з максимальною частотністю і маржинальністю.

  Розробка коректної структури інтернет-магазину

  Щоб отримати максимум трафіку по низькочастотних ключових запитах для пріоритетних категорій інтернет-магазину зібрана семантика, проведена кластеризація ключових запитів і формування плану на розробку та тематичної оптимізації нових підкатегорій, фізичних сторінок типу категорія + бренд і сторінок типу категорія + фільтр, категорія + місто.

  Крім робіт, по оптимізації категорій і фільтрів, також був зроблений програмний експорт усіх товарів пріоритетних розділів для перевірки частотності. В результаті був сформований пул карток товарів, після оптимізації яких можна отримати приріст цільового трафіку.

  Важливим етапом тематичної оптимізації також були роботи по розширенню кількості ключових запитів по додатковим ключовим запитам за допомогою інформаційних статей. Створено додатковий розділ сайту “Новини і статті”. Приклади тем для нового розділу, за якими підбиралися ключові запити і написані тексту: “Як вибрати телевізор без маркетингових прийомів”, “Детально про правила вибору діагоналі телевізора”, “Вибираємо тільки кращі газові варильні панелі” і т.д.

  Приклади тем для нового розділу, за якими підбиралися ключові запити і написані тексту: “Як вибрати телевізор без маркетингових прийомів”, “Детально про правила вибору діагоналі телевізора”, “Вибираємо тільки кращі газові варильні панелі” і т.д.

  Для покращення внутрішньої перелінковки сайту в статтях розміщувалися посилання на основну категорію товарів, до якої належала стаття, а також на топ-5 популярних товарів цієї категорії.

  покращення внутрішньої перелінковки

  Аналогічно, для зв’язку пріоритетних категорій зі статтями та поліпшення поведінкових факторів інтернет-магазину, на них був виведений додатковий блок “Рекомендуємо почитати”.

  блок Рекомендуємо почитати

  Графік зростання трафіку по новинах:

  Графік зростання трафіку по новинах

  Роботи по збільшенню транзакцій

  Паралельно з роботами по пошуковому просуванню для збільшення кількості транзакцій проводилися постійні роботи з удосконалення сайту для усунення вузьких місць, що впливали на кількість транзакцій.

  Перелік основних робіт, що вплинули на зростання числа транзакцій:

  • Виправлення інформаційних блоків для карток товарів для мобільної і десктопної версії.
  • Написання та програмне розміщення відгуків на картки товарів, які мають хорошу відвідуваність, але не мають транзакцій.
  • Реалізація функціоналу “Купити в кредит”.
  • Зміна порядку виведення товарів в категорії.

  Виправлення розміщення блоків на картці товару.

  і інші роботи.

  Зовнішня оптимізаціяя

  Робота з нарощування профілю посилань розподілялася на три етапи:

  • збільшення числа посилань за допомогою якісних донорів;
  • написання статей-оглядів разом з розміщенням на авторитетних новинних ресурсах і порталах;
  • крауд-маркетинг.

  Всі етапи були розподілені на різні місяці просування, щоб отримати плавний приріст кількості зовнішніх посилань на сайт і зростання позицій для обраних разом з клієнтом маржинальних категорій інтернет-магазину.

  Інші додаткові роботи для покращення ранжування сайту

  Паралельно з описаним вище комплексом робіт по просуванню протягом всього періоду розвитку проекту виконувалися наступні роботи:

  • Робота по усуненню 404 помилок сайту, шляхом налаштування 301 редиректів. Редиректи прописувалися в основному зі старих сторінок сайту, віддалених карток товарів на нові актуальні сторінки.
  • Постійна актуалізація .xml карти сайту.
  • Закриття від індексації і видалення технічних і дублів сторінок.
  • Для покращення швидкості завантаження сайту проведені роботи по програмній оптимізації внутрішніх модулів інтернет-магазину, які викликали навантаження на сервер. Проблему вдалося встановити завдяки спільній роботі SEO-фахівців і представників хостинг-компанії, на якій розміщений ресурс. В результаті вдалося отримати значне покращення взаємодії сайту з пошуковою системою Google:
  • покращення швидкості завантаження сайту

  • Додаткова робота з виведення інформації про товари (кількість відгуків, рейтинг, ціна, наявність) в “сніпет” Google для поліпшення кількості звернень до сайту з пошукових систем в зв’язку з покращенням відображення оголошень сайту у видачі пошукової системи.

  робота з виведення інформації про товари

  Отримані результати

  Завдяки стабільному виконанню комплексу робіт з розвитку проекту в пошукових системах вдалося:

  • збільшити органічний трафік Google з 60 до 800 користувачів в день;
  • в 8 разів збільшити кількість ключових слів в пошуковій видачі;
  • вивести в Топ-10 Google більше 30000 ключових запитів;
  • збільшити кількість транзакцій на 48%;
  • збільшити обіг через корзину на 187%.

  результати

  ріст ключових запитів

  ріст ключових запитів в ТОП

  А Вы хотите также?

  Заполните заявку и наши менеджеры оперативно свяжутся с Вами!