Просування сайту будівельної компанії від PROject SEO

  Просування сайту будівельної компанії являє собою комплекс заходів, спрямованих на поліпшення зовнішньої і внутрішньої структури ресурсу, завдяки чому він підвищує свої позиції в пошукових системах Google і Яндекс. Вигода від розкрутки очевидна, адже чим частіше Ваш проект буде потрапляти на очі користувачам, тим більша ймовірність, що вони стануть Вашим клієнтами.

  Фахівці компанії PROject SEO просувають веб-ресурси за допомогою перевірених методів, розроблених на підставі ретельного аналізу пошукових систем. Ми знаходимося у Львові, проте в сферу нашої діяльності входить Київ, Харків, Одеса і вся Україна.

  Досягнуті цілі:

  • Збільшення цільового трафіку

  • Вивід в ТОП-10 пріоритетних запитів

  • Збільшення заявок/дзвінків

  • Розширення пошукової аудиторії


  Результати просування будівельної компанії

  від 50 Відвідувачів на добу
  від 160 Перегляди на добу
  Невідомо Оборот
  Невідомо ROI
  просування будівельної компанії

  Навіщо Вашому бізнесу потрібна розкрутка?

  У сфері будівництва рівень конкуренції досить високий, тому вміння заявити про себе стає для підприємства не менш важливим, ніж якісний сервіс. На сьогодні, найбільш бюджетним і продуктивним методом реклами послуг є створення корпоративного сайту, проте, якщо він буде перебувати на задвірках пошукової видачі, то не зможе виконати свою функцію і залучити в Вашу організацію нових клієнтів.

  Комплекс послуг по розкрутці включає підбір ключових запитів, за якими Ви хочете вийти в ТОП, удосконалення інтерфейсу ресурсу, підготовку унікального контенту, маркетингові та інші заходи. Варто зазначити, що комплексний сервіс обійдеться Вам порівняно недорого, адже якщо замовити кожну послугу окремо, то ціна вийде на порядок вище.

   Всі дії по просуванню, які проводяться в PROject SEO можна розділити на кілька блоків:
  • Покращення поведінкових факторів за рахунок підвищення юзабіліті.
  • Аудит сайту і ретельний аналіз конкуренції.
  • Внутрішня оптимізація всіх існуючих сторінок веб-сайту.
  • Нарощування зовнішнього профілю посилань.

  В ході першого етапу аналізується поточний стан Вашого ресурсу і формується план дій. В цей же час фахівець визначає вартість послуг по розкрутці. Потім проводиться поліпшення юзабіліті ресурсу, форматування існуючого контенту, створюються унікальні тексти по ключових запитах і реалізується безліч інших сервісів. Заключним етапом є формування зовнішньої посилальної маси, яка покликана поліпшити Ваш рейтинг в очах пошуковиків Google і Яндекс.

  Як проводиться просування сайту будівельної компанії?

  Вартість послуг компанії PROject SEO визначається в залежності від декількох факторів:

  • Регіон, під який здійснюється розкрутка. Цей фактор значимий тому, що конкуренція на ключові запити змінюється в залежності від регіону. Наприклад, багато бізнесменів хочуть розкручувати свій бізнес в таких містах, як Київ, Харків чи Одеса, оскільки там більше потенційних клієнтів. Це призводить до появи незліченної кількості ресурсів з однаковою тематикою, і просувати нові проекти стає важче.
  • Список ключових фраз, за ​​якими планується проводити просування сайту агентства нерухомості. Вартість високочастотних запитів буває дорогою, оскільки є велика конкуренція, тоді як низькочастотні запити можна розкручувати досить недорого.
  • Обраний тарифний план.

  Щоб замовити просування сайту будівельної компанії в Україні, Ви можете зв’язатися з нами по телефону або заповнити заявку на відповідній сторінці. PROject SEO візьме на себе всі труднощі, пов’язані з розкручуванням ресурсу і допоможе Вам перетворити Ваше починання в прибутковий бізнес.

  Комплекс дій з сайтом будівельної тематики

  1. Комплексний аудит ресурсу
  2. Збір семантики для послуг
  3. Оптимізація цільових послуг/сторінок
  4. Налаштування Google Analytics, Метрики і цілей
  5. Модернізація і покращення структури/ієрархії меню
  6. Нарощування зовнішньої маси посилань
  7. Щомісячна аналітика трафіку
  8. Технічний контроль за індексацією і помилками
  9. Рекомендації по збільшенню заявок/дзвінків
  10. Щомісячна звітність

  А Ви хочете так?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!