Просування сайту транспортної компанії від PROject SEO

  Просування сайту транспортної компанії – це комплекс заходів, в ході яких підвищується привабливість проекту для пошукових систем, завдяки чому він природним чином піднімається у видачі. Компанія PROject SEO надає такий сервіс всім бажаючим досить недорого, незалежно від того, чи володієте Ви невеликою фірмою або величезним підприємством. Переваги наших послуг вже встигли оцінити не тільки Київ, Одеса, Харків, а й найменші міста України.

  Перед тим, як приступити до просування сайту логістичної компанії, наші спеціалісти аналізують поточний стан ресурсу, складають план робіт і оцінюють вартість. Ціна залежить від багатьох факторів, але ми намагаємося робити сервіс доступним для кожного клієнта. На початковому етапі розкручування велика увага приділяється функціоналу майданчика, який має не менш важливе значення, ніж дизайн, барвистість або інформативність проекту.

  Досягнуті цілі:

  • Збільшення цільового трафіку

  • Вивід в ТОП-10 пріоритетних запитів

  • Збільшення заявок/дзвінків

  • Розширення пошукової аудиторії


  Результати просування транспортної компанії

  від 380 Відвідувачів на добу
  від 720 Перегляди на добу
  Невідомо Оборот
  Невідомо ROI
  Просування транспортної компанії

  Навіщо Вашому бізнесу просування?

  Більшість сучасних транспортних компаній мають власний сайт в Інтернеті. Це дає підприємству чимало переваг і підвищує можливості залучення потенційних клієнтів. Однак якщо Ви хочете, щоб Ваш ресурс функціонував на повну, йому необхідна грамотна розкрутка.

   Для ефективного просування сайту транспортної компанії, він повинен володіти такими елементами:
  • Форма розрахунку відстані перевезення з визначенням приблизної ціни. Подібний модуль можна коригувати, наприклад, в залежності від типу обраного транспорту.
  • Проста і доступна форма замовлення.
  • Можливість відстеження вантажу. Чим спокійніше буде себе почувати Ваш клієнт, тим більша ймовірність, що на наступний раз він захоче замовити послуги саме у Вас.
  • Опис послуг. Сюди можна також додати відгуки задоволених клієнтів, які благотворно впливають на репутацію фірми в очах відвідувачів ресурсу.

  Безпосереднє просування сайту логістичної компанії починається тільки після того, як будуть узгоджені всі організаційні та функціональні аспекти. Даний сервіс включає в себе внутрішню перелінковку, написання якісних текстів за обраними ключовими фразами, маркетингові та інші заходи. Крім того, наші фахівці займуться нарощуванням зовнішньої маси посилань проекту. Це досягається шляхом реєстрації ресурсу на різних форумах, бізнес-порталах та інших тематичних майданчиках. Такою послугою можна вбити відразу двох зайців: залучення нових клієнтів і зростання авторитетності проекту в очах «Яндекс» і «Google».

  Недорого замовити просування сайту транспортної компанії від PROject SEO може вся Україна. Ми знаходимося у Львові, але співпрацюємо навіть з такими віддаленими містами, як Київ, Харків, Дніпропетровськ або Одеса. Вартість нашого сервісу залежить від регіону, тематики діяльності, тарифного плану та інших аспектів, однак ціна в будь-якому випадку Вас порадує.

  Комплекс дій з сайтом логістичної компанії

  1. Комплексний аудит ресурсу
  2. Збір семантики для послуг
  3. Оптимізація цільових послуг/сторінок
  4. Налаштування Google Analytics, Метрики і цілей
  5. Модернізація і покращення структури/ієрархії меню
  6. Нарощування зовнішньої маси посилань
  7. Щомісячна аналітика трафіку
  8. Технічний контроль за індексацією і помилками
  9. Рекомендації по збільшенню заявок/дзвінків
  10. Щомісячна звітність

  А Ви хочете так?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!