Просування туристичного сайту від PROject SEO

  Регіон: Україна, СНД.

  Результат: збільшили трафік зі 100 до 1300 відвідувачів на добу!

  Період просування: 12 місяців.

  Поява перших результатів: після 3-го місяця роботи.

  CMS: Bitrix.

  від 1300
  Відвідувачів на добу
  від 4500
  Перегляди на добу
  03:23
  Тривалість сесії
  +89%
  Нові відвідувачі
  Результат просування туристичного сайту

  Плануючи подорож, будь-яка людина прагне знайти найбільш вигідну пропозицію, яка надасть йому можливість недорого задовольнити свої потреби у відпочинку. Прекрасним помічником в цій справі стає Інтернет, який дозволяє відшукати найбільш цікаві варіанти, дізнатися вартість турів на той чи інший сезон, а також зібрати корисну інформацію про країну, яку хочеться відвідати.

  Однак, пересічний користувач не замислюється про те, наскільки складним процесом є просування сайту туристичної фірми. На ринку рекреаційних послуг Україна має кілька провідних туроператорів, які пропонують широкий спектр послуг в різних напрямках.

  Особливості просування сайту туристичної фірми

   

  При розкручуванні ресурсу рекреаційної тематики необхідно враховувати такі фактори:

  • Вид діяльності компанії. Туризм має безліч напрямків, кожний з яких вимагає індивідуальних методів розкрутки. Найбільш популярними веб-проектами є такі:
   • Веб-ресурс туристичної фірми, яка продає путівки на відпочинок.
   • Веб-ресурс санаторію-профілакторію, готелю, пансіонату.
   • Глобальний портал, що описує особливості відпочинку в окремій країні.
   • Сайт у вигляді Інтернет-магазину, який поширює путівки від різних турфірм.

  Виходячи з напрямку бізнесу, необхідно планувати просування туристичного сайту. Від тематики залежить не тільки підбір ключових фраз, але, найчастіше, і ціна розкрутки.

  • Сезонність. Пошукові запити, пов’язані з туризмом, змінюються в залежності від сезону.
  • Регіон просування. Конкуренція по ключових запитах сильно відрізняється, в залежності від території, де планується просувати ресурс. Тому вартість розкрутки в таких великих містах, як Київ, Харків чи Одеса, зазвичай вища, ніж в Черкасах або Кропивницькому (Кіровограді).

  Окрема увага при розкручуванні подібного ресурсу приділяється якісному контенту, який повинен надавати клієнту інформацію про тури, готелі, туристичні формальності та інші особливості поїздки до обраної країни.

  Чому просування туристичного сайту краще замовити у професіоналів?

  Ведення бізнесу в даній галузі виявляється досить складним, особливо для тих, хто тільки починає знайомитися зі світом туризму. Звичайно ж, Ви можете самостійно займатися і розвитком своєї компанії, і розкручуванням веб-ресурсу, проте навіщо витрачати зайвий час, якщо існують люди, які готові полегшити Вашу нішу.

  Фахівці компанії PROject SEO відмінно розбираються в специфіці ведення бізнесу в Інтернеті і здатні перетворити Ваше починання в зручний і функціональний проект за максимально короткий термін. Головний офіс фірми знаходиться у Львові, однак замовити недорого наші послуги може Київ, Одеса, Харків і будь-яке інший місто України.

  А Ви хочете так?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!