Разова SEO оптимізація інтернет-магазину чи ефект від контентного просування

  Цілі: провести базову оптимізацію для непріоритетного проекту клієнта.

  Терміни проведення робіт: 2 місяці

  Регіон: Україна

  Виконані роботи Аудит та його реалізація на сайт, Базові налаштування, Оптимізація 60 категорій (рус мова), Оптимізація 60 категорій (укр мова).

  На початку 2019 року до нас звернувся клієнт за послугою разової SEO оптимізації його інтернет-магазину. Регулярним щомісячним просуванням не хотів займатися, оскільки цей проект не був його пріоритетом.

  Основні завдання, які стояли перед нами – це провести аудит магазину, виправити помилки за підсумками аудиту, зробити базові налаштування (Google Search Console, Google Analytics, Google Business), здійснити SEO оптимізацію категорій інтернет-магазину (60 шт) рос + укр мова. Цей пласт робіт було розбито на 2 місяці.

  У перший місяць ми зробили:

  • Аудит та його реалізація на сайт;
  • Базові налаштування (Google Search Console, Google Analytics, Google Business);
  • Оптимізація 30 категорій магазину (російська мова).

  У другий місяць ми зробили:

  • Оптимізація 30 категорій (рос. мова);
  • Оптимізація 60 категорій (укр. мова);
  • Бонусом було створення додаткових сторінок на основі фільтрів (100 створених сторінок).

  Результатом виконаної роботи був ріст пошукового трафіку, позицій та інших показників сайту. Водночас слід зазначити, що на момент написання кейсу (грудень місяць 2021 року) пошуковий трафік тримається на тому самому рівні, приносячи клієнту регулярні продажі.

  Звичайно, якби ми продовжували роботи з оптимізації сторінок магазину, підключили нарощування зовнішніх посилань, крауд-посилань тощо, то ріст тривав б, але у клієнта були інші пріоритети.

  Стабільний пошуковий трафік:

  Стабільний пошуковий трафік

  Ріст ключових слів:

  Ріст ключових слів:

  Понад 7000 ключових слів у ТОП-10:

  Понад 7000 ключових слів у ТОП-10

  Як бачите, навіть разова правильна оптимізація може дати хороший тривалий результат, який стабільно приноситиме нових клієнтів. Звичайно, все як завжди індивідуально для кожного проекту, виходячи з конкуренції, положення сайту на момент початку проведення робіт, побажань клієнта тощо. Але робота в такому напрямку теж є результативною.

  А Ви хочете так?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!