Швидко в ТОП на CMS ХОРОШОП!


  Коротко про інтернет-ресурс з продажу комплектуючих для ноутбука

  Регіон: Україна, Київ.

  Результат: збільшили трафік на 70%!

  Термін просування: 4 місяця.

  Поява перших результатів: після 2-го місяця роботи.

  CMS: ХОРОШОП.

  Результат SEO просування інтернет-магазину з продажу комплектуючих для ноутбуків

  Коли до нас звернувся клієнт із запитом просування інтернет-магазину комплектуючих для ноутбуків різних брендів, провівши повний аналіз ресурсу, наші фахівці підібрали єдиний курс для просування сайту. Курс складався з декількох етапів, результатом виконання яких, повинно було стати підвищення позицій сайту у видачі. Погодивши план робіт з клієнтом, менеджери і фахівці інших напрямків взялися до роботи.

  Що було зроблено в процесі просування:

  В першу чергу, варто згадати про те, що сайт розроблений на платформі ХОРОШОП. Над ресурсом вже проводився певний перелік робіт, в результаті чого багато категорій були оптимізовані раніше. Але, все ж, ще треба було провести багато робіт, перш ніж говорити про хороші результати.

  Наші фахівці розробили план по створенню та оптимізації цільових сторінок на основі індексованих фільтрів, щоб розширити структуру сайту і отримувати додатковий трафік за рахунок середньочастотних і низькочастотних запитів (далі СЧ і НЧ). Оскільки платформа ХОРОШОП має гнучкі SEO-налаштування, зробити заплановані роботи не склало труднощів.

  оптимізація фільтрів

  Черговість проведення робіт

  Як було сказано вище, для систематизації проведених робіт над оптимізацією ресурсу, вони були поділені на кілька етапів. Розглянемо кожен з них більш розширено:

  Перший етап просування

  1. Базою для робіт стало проведення аналізу мета-тегів на категоріях і картках товарів. Завдяки детальному аналізу вдалося знайти похибки в оптимізації сторінок сайту. Це дало можливість розробити більш широкі шаблони генерації мета-тегів для більшого охоплення ключових слів із зібраної раніше семантики. Плюсом роботи на платформі ХОРОШОП стало те, що впровадження шаблонів вдалося зробити швидко, не залучаючи до робіт програмістів. Це дозволило скоротити витрати клієнта.

  Результатом проведених робіт по коригуванню мета-тегів на всіх картках товарів, а також категоріях і підкатегоріях, переіндексації сайту стало виведення пріоритетних категорій в ТОП-10 пошукової видачі Google.

  оптимізація фільтрів

  Другий етап просування

  2. На другому етапі робіт були створені додаткові сторінки (підкатегорії) на основі індексованих фільтрів. Ці сторінки необхідно було оптимізувати під НЧ і ВЧ запити. Оскільки більшість запитів відразу вийшли в ТОП-видачі, відпала необхідність у нарощуванні зовнішньої маси посилань на розглянуті сторінки. І тут знову можна говорити про економію бюджету клієнта.

  ключові слова в ТОПі

  Третій етап просування

  3. На третьому етапі сайт з продажу комплектуючих для ноутбуків був повністю переведений на українську мову. Після проведення аналізу україномовних запитів в пошуку, кількість яких була досить великою, було прийнято рішення створити і українську версію сайту, щоб охопити більшу кількість покупців. Платформа ХОРОШОП і тут «зіграла нам на руку». Для реалізації багатомовності достатньо було звернутися в ХОРОШОП і подати тікет. Через кілька годин українська версія сайту була включена. Після цього була виконане вивантаження з бази всіх описів, характеристик, мета-тегів і заголовків для товарів, переведено все на українську мову і назад завантажено в базу. Результат проведених робіт був помітний відразу. Трафік на українській версії сайту почав стабільно зростати вгору.

  створено українську версію магазину

  Четвертий етап просування

  4. Паралельно з вищеописаними етапами, постійно проводилися роботи по нарощуванню зовнішньої маси посилань за рахунок прес-оглядів і вічних посилань. Також, крім статейних посилань, зовнішній профіль був розбавлений крауд-лінками, посиланнями з соціальних мереж.

  Результати роботи над сайтом на платформі ХОРОШОП

  Співпрацюючи з нами 4 місяці, клієнт вже отримує відмінні результати. Так, трафік збільшився на 61% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. В Google трафік виріс на 70.19%.

  трафік збільшився на 61%

  Збільшилася кількість переглядів сторінок, коефіцієнт і кількість транзакцій. Відзначена стабільна динаміка зростання пошукового трафіку.

  трафік збільшився на 61%

  Відгук від Клієнта

  відгук від компанії

  Мы обратились в компанию PROject SEO с целью продвижения сайта в поисковых системах, увеличения трафика и привлечения потенциальных клиентов. Нам был назначен ведущий менеджер, который полностью информировал нас о работах проведенных на сайте. Результат был заметен уже после 2х месяцев работы. Увеличился трафик, выросла видимость сайта. На данный момент наблюдается постоянный рост трафика и заметно вырос сайт в поисковой выдаче.

  Работать с данной компанией очень удобно, каждый месяц отчитываются о проделанной работе, а так же согласовывают план действий и распределения бюджета на следующий месяц.

  Работой с данной компанией очень доволен, будем сотрудничать с ней и на других наших проектах.

  А Ви хочете так?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!