Створення інтернет-магазину в Черкасах

  Успіх онлайн-комерції безпосередньо залежить від вашої готовності вкладатися в її розвиток на початкових етапах. При цьому вкладення стосуються не тільки фінансів, але і часу, енергії, креативності.

  Все дуже просто:
  Зробіть 4 основні кроки, щоб відкрити свій бізнес!
  Вибирайте дизайн
  Вибирайте дизайн
  Імпортуйте товари
  Імпортуйте товари
  запускайте бізнес
  Запускайте бізнес
  Отримуйте продажі
  Отримуйте продажі
  Почніть свій бізнес зараз

  14 днів безкоштовний тест всіх функцій

  Доступні переваги:

  які допоможуть у розвитку Вашого бізнесу
  Простота створення без програмістів
  Ви зможете швидко запустити свій бізнес без додаткових витрат на послуги програмістів і дизайнерів.
  Всі можливості для SEO просування
  Повний набір SEO інструментів, які дозволять Вам швидко просувати свій сайту в пошукових системах.
  Інтеграції з популярними сервісами та прайс-агрегаторами
  Є все необхідне для швидкої інтеграції Вашого сайту з маркетинговими сервісами і прайс-агрегаторами.
  Адаптивна версія сайту
  Ваш сайт буде ідеально відображатися на всіх мобільних і декстопних пристроях.
  Багатомовність
  У платформу ХОРОШОП входить російська і українська версія сайту.
  Встановлений SSL сертифікат
  Захищене з'єднання HTTPS для більшого захисту персональних даних Ваших користувачів.

  Що кажуть про нас Клієнти

  Офіційні відгуки та подяки від наших
  Клієнтів
  Дякую за виведення сайту з під фільтра! Видно що є результат! Оперативно знайшли проблему різкого спаду позицій і трафіку. Усунули всі помилки оптимізації швидко і ефективно, будемо співпрацювати з розкрутки сайту теж.
  Замовляли аудит і внутрішню оптимізацію сайту. Всі домовленості, які були обговорені з Олександром, фахівці компанії PROject SEO виконали в терміни, сайт працює. Почали надходити замовлення, що не може не радувати. Нам сподобалося!
  Компанія займається просуванням нашого Інтернет-магазину, а також надає послуги по підтримці, наповненню і по редагуванню. Роботи проводяться якісно, а головне ефективно! Трафік з пошукових систем поступово зростає! Дякуємо!
  Довірили хлопцям просування сайту і вивід запитів в ТОП, і хочу сказати, що хлопці впоралися на славу і поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як знавців своєї справи! Продовжуємо співпрацю з PROject SEO.
  відгук від ТОВ Гектар Агро відгук від продуктового інтернет-магазину ХОРОШІ КРУПИ відгук від Інтернет-магазину FixCenter відгук від трубної компанії ТК ФАВОРИТ

  Приклади Інтернет-магазинів

  geekach.com.ua
  fixcenter.com.ua
  postelka.com.ua

  З чого почати?

  4 простих кроки для запуску
  свого Інтернет-магазину
  • 1
   Ви залишаєте
   заявку
  • 3
   Вибираєте дизайн
   
   
   
   
  • Імпортуйте товари на сайт
   2
  • Запускаємо бізнес
   4

  Розробка інтернет-магазину (Черкаси) поміщається в простий алгоритм:

  • вибір тематики, вивчення ринку, конкурентоспроможності запропонованих товарів;
  • створення сайту (двіжок, дизайн, наповнення);
  • створення фронт-офісу;
  • розкрутка веб-ресурсу, залучення цільової аудиторії.

  При цьому, доля користувача потрібна тільки на етапі планування - задати тематику, обумовити бюджет, висловити побажання щодо оформлення. Всі інші завдання, що залишаються «за кадром» - компетенція фахівців.

  Створення інтернет-магазину Черкаси - основний напрямок діяльності команди PROject SEO в Україні.

  Дизайн - другорядний

  Будь-який сайт приваблює відвідувачів зрозумілим, зручним інтерфейсом. І справа не тільки в унікальному дизайні, особливому розташуванні кнопок навігації. Перегортаючи сторінки в Інтернеті, ви, мабуть, помічали, що існує багато схожих за структурою сайтів, що відрізняються тільки наповненням? І це нітрохи не впливає на успішність бізнесу їх власників - продажі йдуть повним ходом.

  Неважливо, ви тільки починаєте на терені онлайн-комерції чи хочете розширити межі оффлайн-торгівлі, створення інтернет-магазину (Черкаси) потрібно засновувати на функціональності, інформативності та акуратності контенту. Чому?

  1. Від якості наповнення сторінки залежить зацікавленість гостя, який випадково / невипадково потрапив на ваш сайт.
  2. Інформативність описів, текстів-рекомендацій, оглядів впливають на рівень довіри потенційного покупця до вашого магазину.
  3. Цікавий контент спонукає з цікавості потрапити до вас, і тут пропозиції товарів / послуг, від яких важко відмовитися. Результат - підвищення продажів як мінімум, реалізація супутніх товарів до основної групи асортименту.

  Не плутайте дизайн сайту і контент. Фото, опис, статті - це контент, а дизайн - колірна гамма, шрифти, «шапка сторінки», кнопки навігації тощо. Покупцеві найчастіше неважливі дизайнерські вишукування, технічне обгрунтування роботи вашого ресурсу (движок), тому в цьому контексті розробка інтернет -магазину Черкаси повинна грунтуватися на грамотному оновленні контенту.

  Шаблон, але не банальність

  Власнику торгового майданчика, який хоче швидше приступити до продажів, теж дизайн не носить ключовий важливості. Досить впізнаваного логотипу, фірмової палітри відтінків. Є безліч прикладів проектів, розробка яких тривала роками, програмна частина постійно опрацьовувалася, вдосконалювався дизайн, передбачалися додаткові можливості, але продажу так і не збільшувалися.

  У професійній студії PROject SEO створення інтернет-магазину Черкаси засноване на установці готових шаблонних дизайнів, запропонованих на платформа ХОРОШОП. А як можливість залучити й утримати цільову аудиторію тут розглядають якісний контент з грамотно вибудуваною програмою контекстної, SMM-реклами і СЕО-оптимізації.

  Переваги такого рішення:

  • оперативність. Шаблон обраний, дизайн опрацьовано - можна відразу приступати до імпортування товарів і запуску бізнесу;
  • висока функціональність. Шаблони протестовані, доопрацьовані, виключені неточності роботи, діє служба технічної підтримки;
  • доступна вартість. Помітна економія з дорогим процесом створення сайту з нуля в дизайнерському-бюро.

  Крім розробки вашого онлайн-майданчики в PROject SEO виконають грамотне просування ресурсу на просторах мережі.

  Залишилися питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!