Створення інтернет-магазину в Чернівцях

  Інтернет шопінг стає все більш популярним в Україні, а покупці стають все більш вимогливими. Вони цінують зручність покупок в Інтернеті, більш низькі ціни і широкий асортимент товарів. Завдяки інтернет-магазинам у них є доступ до пропозицій з усього світу, і часто буває, що вони можуть купувати тільки цікаві товари в Інтернеті. Продавці усвідомлюють потреби сучасного споживача і знають, що Інтернет змінює вигляд комерційної діяльності. В епоху електронної комерції інтернет-магазин стає важливою зброєю в конкурентній боротьбі за клієнтів. Якщо і ви хочете йти в ногу з часом, то обов'язково замовте створення інтернет-магазину в Чернівцях.

  Все дуже просто:
  Зробіть 4 основні кроки, щоб відкрити свій бізнес!
  Вибирайте дизайн
  Вибирайте дизайн
  Імпортуйте товари
  Імпортуйте товари
  запускайте бізнес
  Запускайте бізнес
  Отримуйте продажі
  Отримуйте продажі
  Почніть свій бізнес зараз

  14 днів безкоштовний тест всіх функцій

  Доступні переваги:

  які допоможуть у розвитку Вашого бізнесу
  Простота створення без програмістів
  Ви зможете швидко запустити свій бізнес без додаткових витрат на послуги програмістів і дизайнерів.
  Всі можливості для SEO просування
  Повний набір SEO інструментів, які дозволять Вам швидко просувати свій сайту в пошукових системах.
  Інтеграції з популярними сервісами та прайс-агрегаторами
  Є все необхідне для швидкої інтеграції Вашого сайту з маркетинговими сервісами і прайс-агрегаторами.
  Адаптивна версія сайту
  Ваш сайт буде ідеально відображатися на всіх мобільних і декстопних пристроях.
  Багатомовність
  У платформу ХОРОШОП входить російська і українська версія сайту.
  Встановлений SSL сертифікат
  Захищене з'єднання HTTPS для більшого захисту персональних даних Ваших користувачів.

  Що кажуть про нас Клієнти

  Офіційні відгуки та подяки від наших
  Клієнтів
  Дякую за виведення сайту з під фільтра! Видно що є результат! Оперативно знайшли проблему різкого спаду позицій і трафіку. Усунули всі помилки оптимізації швидко і ефективно, будемо співпрацювати з розкрутки сайту теж.
  Замовляли аудит і внутрішню оптимізацію сайту. Всі домовленості, які були обговорені з Олександром, фахівці компанії PROject SEO виконали в терміни, сайт працює. Почали надходити замовлення, що не може не радувати. Нам сподобалося!
  Компанія займається просуванням нашого Інтернет-магазину, а також надає послуги по підтримці, наповненню і по редагуванню. Роботи проводяться якісно, а головне ефективно! Трафік з пошукових систем поступово зростає! Дякуємо!
  Довірили хлопцям просування сайту і вивід запитів в ТОП, і хочу сказати, що хлопці впоралися на славу і поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як знавців своєї справи! Продовжуємо співпрацю з PROject SEO.
  відгук від ТОВ Гектар Агро відгук від продуктового інтернет-магазину ХОРОШІ КРУПИ відгук від Інтернет-магазину FixCenter відгук від трубної компанії ТК ФАВОРИТ

  Приклади Інтернет-магазинів

  geekach.com.ua
  fixcenter.com.ua
  postelka.com.ua

  З чого почати?

  4 простих кроки для запуску
  свого Інтернет-магазину
  • 1
   Ви залишаєте
   заявку
  • 3
   Вибираєте дизайн
   
   
   
   
  • Імпортуйте товари на сайт
   2
  • Запускаємо бізнес
   4

  Розробка інтернет-магазину в Чернівцях від PROjectSEO

  З поставленими завданнями в короткі терміни впорається професійна команда PROject SEO. Замовте створення інтернет-магазину (Чернівці) і ми зв'яжемося з вами для уточнення всіх нюансів.

  Створюємо інтернет-магазини будь-якої складності для великих і невеликих компаній, приватних підприємців. Для всіх, хто готовий представляти свої товари і послуги в мережі. Працюємо сучасно, прозоро і вигідно! Ми розробляємо адаптивні веб-сайти для відображення на мобільних пристроях. Графічно привабливі та інтуїтивно зрозумілі у використанні. Дозвольте нашим сайтам заробляти для вас вже сьогодні!

  Інтернет-магазин - це ще і кращий спосіб поліпшити спілкування з покупцями. Важливо знати їх споживчі переваги, точно визначати тип і кількість відображуваних товарів і адаптувати пропозицію до профілю користувачів. Ваш інтернет-магазин буде працювати 24 години на добу, 365 днів у році. Завдяки цьому покупець може забути про всі тимчасові і територіальні обмеження і зробити покупку в будь-який час з будь-якої точки України або світу.

  Варто запустити власний інтернет-магазин, тому що наша електронна комерція має великі перспективи розвитку, а фактори, які на неї впливають, включають:

  • глобалізація ринку;
  • вирівнювання розриву у доходах українців;
  • динамічно зростаючий інтерес до Інтернету;
  • великі і персоналізовані пропозиції інтернет-магазинів;
  • популяризація платіжних карт і онлайн-рахунків;
  • ріст довіри до онлайн-транзакцій;
  • вміння користуватися Інтернетом;
  • обізнаність про можливості покупок в Інтернеті.

  Яким повинен бути інтернет-магазин? Інтуїтивно зрозумілим і зручним. Створюємо інтернет-магазини, які заробляють. Ми використовуємо перевірені рішення - платформу «ХОРОШОП». При розробці інтернет-магазину ми намагаємося надати адаптивний продукт відповідно до принципів UX, оптимізований для SEO. Віртуальний бізнес, реальні гроші!

  Зацікавило створення інтернет-магазину (Чернівці)?

  Ми вже готові до співпраці, яка відбувається в три етапи:

  • Розкриття теми. Відправною точкою будь-якого хорошого співробітництва є розмова. Наш бізнес-консультант запитає про ваші очікування і потреби. Разом ви визначите найбільш важливі бізнес-цілі, яких повинен досягти веб-сайт. Ми проаналізуємо ваших конкурентів, щоб створити веб-сайт, який буде відрізняти вас від інших компаній.
  • Планування. Плануємо прозору інформаційну архітектуру. Ви легко зможете вибрати один з численних шаблонів від «Хорошоп» з урахуванням вашої тематики. Напишемо помітні, унікальні тексти. Ви отримаєте зручний для пошукових систем веб-сайт - оптимізований для SEO, відповідний правилам UX.
  • Реалізація. Після узгодження - переходимо до робіт. Завдяки конструктору ви маєте можливість отримати готовий продукт вже через 5 днів. Після чого ми проведемо його безкоштовний seo-аудит. Підготуємо комплексний план просування вашого сайту в пошуковій системі Google.

  Залишилися питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!