Створення інтернет-магазину в Івано-Франківську

  В даний час веб-сайт є одним з основних каналів комунікації між компанією і її клієнтами, представляючи пропозицію або послуги і формуючи позитивний імідж. Створення інтернет-магазину (Івано-Франківськ) - це не просто спосіб привернути більшу кількість клієнтів, а й свого роду візитна картка компанії в 21 столітті. А останні події, коли під час жорсткого карантину більшість магазинів і торгових точок припинили свою діяльність, інтернет-магазин став для їх власників єдиним каналом прибутку. І ті, у кого були сайти - оцінили переваги онлайн продажів. Ті ж, у кого їх не було, просто зобов'язані вже сьогодні замовити створення інтернет-магазину (Івано-Франківськ або будь-яке інше місто не виняток). Адже ніхто не знає, яким світ буде вже через кілька місяців чи півроку. Потрібно використовувати цей час з користю!

  Все дуже просто:
  Зробіть 4 основні кроки, щоб відкрити свій бізнес!
  Вибирайте дизайн
  Вибирайте дизайн
  Імпортуйте товари
  Імпортуйте товари
  запускайте бізнес
  Запускайте бізнес
  Отримуйте продажі
  Отримуйте продажі
  Почніть свій бізнес зараз

  14 днів безкоштовний тест всіх функцій

  Доступні переваги:

  які допоможуть у розвитку Вашого бізнесу
  Простота створення без програмістів
  Ви зможете швидко запустити свій бізнес без додаткових витрат на послуги програмістів і дизайнерів.
  Всі можливості для SEO просування
  Повний набір SEO інструментів, які дозволять Вам швидко просувати свій сайту в пошукових системах.
  Інтеграції з популярними сервісами та прайс-агрегаторами
  Є все необхідне для швидкої інтеграції Вашого сайту з маркетинговими сервісами і прайс-агрегаторами.
  Адаптивна версія сайту
  Ваш сайт буде ідеально відображатися на всіх мобільних і декстопних пристроях.
  Багатомовність
  У платформу ХОРОШОП входить російська і українська версія сайту.
  Встановлений SSL сертифікат
  Захищене з'єднання HTTPS для більшого захисту персональних даних Ваших користувачів.

  Що кажуть про нас Клієнти

  Офіційні відгуки та подяки від наших
  Клієнтів
  Дякую за виведення сайту з під фільтра! Видно що є результат! Оперативно знайшли проблему різкого спаду позицій і трафіку. Усунули всі помилки оптимізації швидко і ефективно, будемо співпрацювати з розкрутки сайту теж.
  Замовляли аудит і внутрішню оптимізацію сайту. Всі домовленості, які були обговорені з Олександром, фахівці компанії PROject SEO виконали в терміни, сайт працює. Почали надходити замовлення, що не може не радувати. Нам сподобалося!
  Компанія займається просуванням нашого Інтернет-магазину, а також надає послуги по підтримці, наповненню і по редагуванню. Роботи проводяться якісно, а головне ефективно! Трафік з пошукових систем поступово зростає! Дякуємо!
  Довірили хлопцям просування сайту і вивід запитів в ТОП, і хочу сказати, що хлопці впоралися на славу і поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як знавців своєї справи! Продовжуємо співпрацю з PROject SEO.
  відгук від ТОВ Гектар Агро відгук від продуктового інтернет-магазину ХОРОШІ КРУПИ відгук від Інтернет-магазину FixCenter відгук від трубної компанії ТК ФАВОРИТ

  Приклади Інтернет-магазинів

  geekach.com.ua
  fixcenter.com.ua
  postelka.com.ua

  З чого почати?

  4 простих кроки для запуску
  свого Інтернет-магазину
  • 1
   Ви залишаєте
   заявку
  • 3
   Вибираєте дизайн
   
   
   
   
  • Імпортуйте товари на сайт
   2
  • Запускаємо бізнес
   4

  Де замовити створення інтернет-магазину Івано-Франківськ?

  Розробка інтернет-магазину Івано-Франківськ - це завдання для фахівців з досвідом, які зможуть створити сучасний веб-сайт, який відповідає останнім стандартам, добре оптимізований з точки зору позиціонування, інтуїтивно зрозумілий у використанні і простий в оновленні.

  Команда «PROjectSEO» пропонує і вам скористатися послугами і створити сайт, з яким вам буде легко працювати, а вашим клієнтам - приємно здійснювати покупки. Ми успішно створюємо веб-сайти для клієнтів з усієї України. Знайдемо підхід до більш і менш вимогливих проектів, підійшовши до кожного індивідуально і покладаючись на власні, креативні рішення, але з урахуванням побажань клієнта і тематики його бізнесу.

  Основні переваги наших інтернет-магазинів:

  1. Дружня графіка. Чи знаєте ви, що інтернет-користувач приймає рішення залишитися на вашому сайті протягом перших кількох секунд? Наші проекти відрізняються високою естетичністю, інтуїтивно зрозумілою структурою і чітким форматуванням матеріалів.
  2. Функціональність Основна мета сайту - надати інформацію. Завдяки прозорості сторінок ваші клієнти легко знайдуть потрібну їм інформацію.
  3. Добре написаний HTML-код дозволить сторінці завантажуватися швидко і сприятиме правильній індексації в пошукових системах.
  4. Відповідність веб-стандартам гарантує правильне відображення сайту у всіх популярних веб-браузерах (Mozilla Firefox, Chrome, Opera, Internet Explorer, Safari), а також мобільних пристроях (смартфони, нетбуки, планшети, мобільні телефони).

  Звичайно, що розробка інтернет-магазину Івано-Франківськ починається з вибору «двіжка», на якому він буде працювати. І тут ми рекомендуємо систему «ХОРОШОП».

  Вибравши платформу «ХОРОШОП», наші клієнти отримують:

  • інтернет-магазин, сумісний з новітніми веб-стандартами;
  • код сайту буде добре оптимізований з точки зору SEO, що полегшить його подальше просування в пошукових системах і позиціонування;
  • редагування і оновлення сайту буде надзвичайно простим, ви зможете легко додавати новий контент самостійно (завдяки використовуваній системі управління контентом);
  • безкоштовний сео-аудит сайту після його розробки при зверненні до нас для оптимізації інтернет-магазину.

  Ми пропонуємо створення інтернет-магазину в Івано-Франківську як для невеликих компаній, що містять кілька підсторінок, так і більш великі сайти, в тому числі, наприклад, багатий каталог послуг або продуктів. Приклади таких рішень можна побачити в портфоліо.

  Зв'яжіться з нами! Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання про створення сайту і підготувати для вас пропозицію.


  Залишилися питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!