Створення інтернет-магазину Хмельницький

  Хочете вдалий стартап, який в перші дні роботи почне окупатися? Це створення інтернет-магазину Хмельницький в попередньо вивченої ніші. Як користувачі дізнаються про торговмй онлайн-майданчик, який щойно з’явився на просторах Інтернету? Потрібні дієві інструменти просування.

  Комплексна розробка інтернет-магазину Хмельницький - прерогатива діяльності PROject SEO. Фахівці виконають всі необхідні дії для бездоганного результату, відкриті до експериментів від запропонованих вами вимог і побажань.

  Все дуже просто:
  Зробіть 4 основні кроки, щоб відкрити свій бізнес!
  Вибирайте дизайн
  Вибирайте дизайн
  Імпортуйте товари
  Імпортуйте товари
  запускайте бізнес
  Запускайте бізнес
  Отримуйте продажі
  Отримуйте продажі
  Почніть свій бізнес зараз

  14 днів безкоштовний тест всіх функцій

  Доступні переваги:

  які допоможуть у розвитку Вашого бізнесу
  Простота створення без програмістів
  Ви зможете швидко запустити свій бізнес без додаткових витрат на послуги програмістів і дизайнерів.
  Всі можливості для SEO просування
  Повний набір SEO інструментів, які дозволять Вам швидко просувати свій сайту в пошукових системах.
  Інтеграції з популярними сервісами та прайс-агрегаторами
  Є все необхідне для швидкої інтеграції Вашого сайту з маркетинговими сервісами і прайс-агрегаторами.
  Адаптивна версія сайту
  Ваш сайт буде ідеально відображатися на всіх мобільних і декстопних пристроях.
  Багатомовність
  У платформу ХОРОШОП входить російська і українська версія сайту.
  Встановлений SSL сертифікат
  Захищене з'єднання HTTPS для більшого захисту персональних даних Ваших користувачів.

  Що кажуть про нас Клієнти

  Офіційні відгуки та подяки від наших
  Клієнтів
  Дякую за виведення сайту з під фільтра! Видно що є результат! Оперативно знайшли проблему різкого спаду позицій і трафіку. Усунули всі помилки оптимізації швидко і ефективно, будемо співпрацювати з розкрутки сайту теж.
  Замовляли аудит і внутрішню оптимізацію сайту. Всі домовленості, які були обговорені з Олександром, фахівці компанії PROject SEO виконали в терміни, сайт працює. Почали надходити замовлення, що не може не радувати. Нам сподобалося!
  Компанія займається просуванням нашого Інтернет-магазину, а також надає послуги по підтримці, наповненню і по редагуванню. Роботи проводяться якісно, а головне ефективно! Трафік з пошукових систем поступово зростає! Дякуємо!
  Довірили хлопцям просування сайту і вивід запитів в ТОП, і хочу сказати, що хлопці впоралися на славу і поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як знавців своєї справи! Продовжуємо співпрацю з PROject SEO.
  відгук від ТОВ Гектар Агро відгук від продуктового інтернет-магазину ХОРОШІ КРУПИ відгук від Інтернет-магазину FixCenter відгук від трубної компанії ТК ФАВОРИТ

  Приклади Інтернет-магазинів

  geekach.com.ua
  fixcenter.com.ua
  postelka.com.ua

  З чого почати?

  4 простих кроки для запуску
  свого Інтернет-магазину
  • 1
   Ви залишаєте
   заявку
  • 3
   Вибираєте дизайн
   
   
   
   
  • Імпортуйте товари на сайт
   2
  • Запускаємо бізнес
   4

  Від вас - тільки ідея і бюджет

  Не існує чіткого алгоритму або незмінного набору правил, які якості зроблять інтернет-магазин ефективним. Але є основні важелі інтернет-маркетингу, без яких успішність бізнесу в мережі буде під сумнівом.

  У PROject SEO створення інтернет-магазину Хмельницький починається з побудови концепції структури сайту, але без залучення програмістів, адаптації дизайну до вимог клієнта, але без оплати дорогих послуг дизайнерів, наповнення якісним контентом, який точно виведе ваш ресурс в топ запитів в пошукових системах.

  Зручно, що співпраця триває з моменту розробки та до зростання обсягів продажів, можливі повторні домовленості для пристосування до змін на ринку, підвищення конверсії відвідувань.

  І все це швидко і якісно! Уже за кілька днів після звернення, у вас буде новий онлайн-каталог товарів для успішних продажів. Це можливо за рахунок того, що розробка інтернет-магазину Хмельницький здійснюється на перевіреній мультимовній платформі ХОРОШОП. Що це дає?

  • варіативність готових шаблонів. Залишилося вибрати колір, схему розташування кнопок навігації, залити товари в каталог і отримувати перші замовлення вже через 5 днів після заявки на створення сайту;
  • ідеальна функціональність вже протестовано багатьма задоволеними користувачами платформи, регулярні оновлення;
  • постійна технічну підтримку в режимі 24/7.

  З таким підходом, вам вдасться зосередиться на розвитку бізнесу, а технічні моменти виконають фахівці (більшість рутинних процесів автоматизовані вдало обраним «двіжком»). Вартість вас приємно здивує, вона незрівнянна з проектуванням сайту з нуля.

  Відмінна відвідуваність магазина

  Рентабельність вашого сайту повністю залежить від кількості покупців. Важливо залучати нову цільову аудиторію і зуміти втримати постійних клієнтів. Тому до бюджету на створення інтернет-магазину Хмельницький обов'язково додайте пристойну суму на його просування. Не скупіться, адже це пряма інвестиція в ефективність вашого бізнесу.

  Жоден магазин не буде приносити прибуток, поки товарами не зацікавиться відвідувач. Найпопулярніші джерела потенційних покупців:

  • пошуковики. Щоб посилання на ваш онлайн-майданчик з'явилася в першій десятці пошукових запитів, потрібна якісна сео-оптимізація контенту. У конкурентній тематиці домогтися цього дуже складно. Тут впораються тільки фахівці;
  • контекстна реклама. Вона приверне відвідувачів відразу ж (попередній метод тільки через місяць дає результат). Важливо тільки правильно скласти і налаштувати рекламне оголошення;
  • прайс-агрегатори. Товари вашого інтернет-магазину порівнюються з продукцією цього ж сегмента конкурентів;
  • SMM - реклама в соціальних мережах, тематичних порталах і форумах.

  У PROject SEO практикують комплексне використання всіх цих інструментів. Одні виявляють ефективність в довгостроковій перспективі, інші відразу ж забезпечують приплив клієнтів. У будь-якому випадку ви у виграші, адже отримуєте розкручений інтернет-ресурс з високою конверсією.

  Залишилися питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!