Створення інтернет-магазину в Луцьку

  Розвивайте свій бізнес в Інтернеті. Це майбутнє, яке повністю залежить від інноваційних технологій. Звичайно, багато хто буде стверджувати, що важливий особистий контакт з клієнтом. І це так. Але все ж таки технології йдуть вперед, все більше користувачів вибирають замовляти товари та послуги онлайн, відкриваючи для себе переваги онлайн шопінгу. Тому, щоб йти в ногу з часом, обов'язково варто замовити створення інтернет-магазину Луцьк. Професійні послуги для збільшення кількості клієнтів, яких ви можете знайти в одному місці - все це вам пропонує наша компанія PROjectSEO.

  Все дуже просто:
  Зробіть 4 основні кроки, щоб відкрити свій бізнес!
  Вибирайте дизайн
  Вибирайте дизайн
  Імпортуйте товари
  Імпортуйте товари
  запускайте бізнес
  Запускайте бізнес
  Отримуйте продажі
  Отримуйте продажі
  Почніть свій бізнес зараз

  14 днів безкоштовний тест всіх функцій

  Доступні переваги:

  які допоможуть у розвитку Вашого бізнесу
  Простота створення без програмістів
  Ви зможете швидко запустити свій бізнес без додаткових витрат на послуги програмістів і дизайнерів.
  Всі можливості для SEO просування
  Повний набір SEO інструментів, які дозволять Вам швидко просувати свій сайту в пошукових системах.
  Інтеграції з популярними сервісами та прайс-агрегаторами
  Є все необхідне для швидкої інтеграції Вашого сайту з маркетинговими сервісами і прайс-агрегаторами.
  Адаптивна версія сайту
  Ваш сайт буде ідеально відображатися на всіх мобільних і декстопних пристроях.
  Багатомовність
  У платформу ХОРОШОП входить російська і українська версія сайту.
  Встановлений SSL сертифікат
  Захищене з'єднання HTTPS для більшого захисту персональних даних Ваших користувачів.

  Що кажуть про нас Клієнти

  Офіційні відгуки та подяки від наших
  Клієнтів
  Дякую за виведення сайту з під фільтра! Видно що є результат! Оперативно знайшли проблему різкого спаду позицій і трафіку. Усунули всі помилки оптимізації швидко і ефективно, будемо співпрацювати з розкрутки сайту теж.
  Замовляли аудит і внутрішню оптимізацію сайту. Всі домовленості, які були обговорені з Олександром, фахівці компанії PROject SEO виконали в терміни, сайт працює. Почали надходити замовлення, що не може не радувати. Нам сподобалося!
  Компанія займається просуванням нашого Інтернет-магазину, а також надає послуги по підтримці, наповненню і по редагуванню. Роботи проводяться якісно, а головне ефективно! Трафік з пошукових систем поступово зростає! Дякуємо!
  Довірили хлопцям просування сайту і вивід запитів в ТОП, і хочу сказати, що хлопці впоралися на славу і поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як знавців своєї справи! Продовжуємо співпрацю з PROject SEO.
  відгук від ТОВ Гектар Агро відгук від продуктового інтернет-магазину ХОРОШІ КРУПИ відгук від Інтернет-магазину FixCenter відгук від трубної компанії ТК ФАВОРИТ

  Приклади Інтернет-магазинів

  geekach.com.ua
  fixcenter.com.ua
  postelka.com.ua

  З чого почати?

  4 простих кроки для запуску
  свого Інтернет-магазину
  • 1
   Ви залишаєте
   заявку
  • 3
   Вибираєте дизайн
   
   
   
   
  • Імпортуйте товари на сайт
   2
  • Запускаємо бізнес
   4

  Від аналізу конкуренції та дизайну до маркетингу в пошукових системах

  Ми прекрасно розуміємо, що замовити створення інтернет-магазину в Луцьку - це велика проблема. У лабіринті пропозицій і можливостей складно знайти різницю між ними і вибрати підходящий варіант. Ми пропонуємо створення сайтів на платформі «ХОРОШОП». Вже не один рік співпрацюємо з компанією, успішно працюємо з сайтами, створеними на платформі. Однак, якщо у вас виникли якісь запитання, потрібна технічна консультація або більш точна пропозиція - зв'яжіться з нами. Ми підберемо форму спілкування під ваші потреби, пропонуємо клієнтоорієнтований підхід.

  Широкі можливості для втілення різних ідей

  Ми створюємо веб-сайти з урахуванням вимог і очікувань наших клієнтів. Співпрацюємо як з великими корпораціями, представниками малого бізнесу та індивідуальними підприємцями.

  Створення інтернет-магазину (Луцьк) для будь-якого бізнесу

  Залежно від потреб і вимог клієнтів ми проектуємо як невеликі інтернет-магазини для компаній, які починають свою торговельну діяльність в Інтернеті, так і великі електронні магазини з автоматизацією складних процесів, безліччю категорій, систем фільтрів, сортуванням і іншими зручними для користувача функціями.

  В рамках створення інтернет-магазину ви отримуєте в тому числі:

  • Стратегія. Дослідження ринку, конкуренції і розробка концепції.
  • Вибір «двіжка» для магазину. Вибір оптимального програмного забезпечення. Ми завжди рекомендуємо платформу «ХОРОШОП», оскільки маємо тільки позитивний досвід роботи з сайтами на даному двигуні.
  • Вибір дизайну сайту. Це один з ключових моментів, з якого починається розробка інтернет-магазину (Луцьк). Варто адаптувати дизайн під тематику сайту, зробити його привабливим для потенційної аудиторії сайту.
  • Інтернет-платежі. Інтеграція з системою онлайн-платежів.
  • Зовнішні інтеграції. Інтеграція з зовнішнім ПЗ (аукціони, сайти порівняння, оптовики, склади, системи оплати і служби доставки, CRM, маркетплейси).
  • Моніторинг 24/7, а також технічна підтримка по телефону або електронній пошті.
  • SEO оптимізація. Наші магазини оптимізовані і готові до просування в Інтернеті.
  • Додаткові можливості. Порівняння продуктів, зберігання продуктів, коди знижок, інтеграція з Facebook і багато іншого.

  Оптимізація сайтів та інтернет-магазинів

  Всі інтернет-магазини, створені з урахуванням поточних знань і рекомендацій по SEO. Ми також проводимо професійні SEO-аудити існуючих веб-сайтів наших клієнтів і даємо поради, які оптимізації слід провести, щоб зробити сайт або магазин більш помітними для пошукових систем. Якщо ви замовляєте створення інтернет-магазину в Луцьку на платформі ХОРОШОП, то отримуєте від нас СЕО-аудит сайту безкоштовно.

  Залишилися питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!