Створення інтернет-магазину в Рівному

  Хочете відкрити власний інтернет-магазин в Рівному? У наш час це дійсно хороша ідея практично для кожного бізнесу. І недавній жорсткий карантин довів це. Ті, хто мав власні інтернет-магазини під час карантину залишалися «на плаву», в той час, як власники тільки офлайн точок продажів залишилися практично ні з чим, оскільки їх магазини були закриті. Цікавить створення інтернет-магазину (Рівне), не знаєте з чого почати і як виділитися на ринку? Ми допоможемо вам зробити ваші перші кроки. Ми займаємося не просто створенням інтернет-магазинів, а проведемо аналіз сфери діяльності і конкуренції, щоб ваш сайт швидко почав приносити вам дохід.

  Все дуже просто:
  Зробіть 4 основні кроки, щоб відкрити свій бізнес!
  Вибирайте дизайн
  Вибирайте дизайн
  Імпортуйте товари
  Імпортуйте товари
  запускайте бізнес
  Запускайте бізнес
  Отримуйте продажі
  Отримуйте продажі
  Почніть свій бізнес зараз

  14 днів безкоштовний тест всіх функцій

  Доступні переваги:

  які допоможуть у розвитку Вашого бізнесу
  Простота створення без програмістів
  Ви зможете швидко запустити свій бізнес без додаткових витрат на послуги програмістів і дизайнерів.
  Всі можливості для SEO просування
  Повний набір SEO інструментів, які дозволять Вам швидко просувати свій сайту в пошукових системах.
  Інтеграції з популярними сервісами та прайс-агрегаторами
  Є все необхідне для швидкої інтеграції Вашого сайту з маркетинговими сервісами і прайс-агрегаторами.
  Адаптивна версія сайту
  Ваш сайт буде ідеально відображатися на всіх мобільних і декстопних пристроях.
  Багатомовність
  У платформу ХОРОШОП входить російська і українська версія сайту.
  Встановлений SSL сертифікат
  Захищене з'єднання HTTPS для більшого захисту персональних даних Ваших користувачів.

  Що кажуть про нас Клієнти

  Офіційні відгуки та подяки від наших
  Клієнтів
  Дякую за виведення сайту з під фільтра! Видно що є результат! Оперативно знайшли проблему різкого спаду позицій і трафіку. Усунули всі помилки оптимізації швидко і ефективно, будемо співпрацювати з розкрутки сайту теж.
  Замовляли аудит і внутрішню оптимізацію сайту. Всі домовленості, які були обговорені з Олександром, фахівці компанії PROject SEO виконали в терміни, сайт працює. Почали надходити замовлення, що не може не радувати. Нам сподобалося!
  Компанія займається просуванням нашого Інтернет-магазину, а також надає послуги по підтримці, наповненню і по редагуванню. Роботи проводяться якісно, а головне ефективно! Трафік з пошукових систем поступово зростає! Дякуємо!
  Довірили хлопцям просування сайту і вивід запитів в ТОП, і хочу сказати, що хлопці впоралися на славу і поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як знавців своєї справи! Продовжуємо співпрацю з PROject SEO.
  відгук від ТОВ Гектар Агро відгук від продуктового інтернет-магазину ХОРОШІ КРУПИ відгук від Інтернет-магазину FixCenter відгук від трубної компанії ТК ФАВОРИТ

  Приклади Інтернет-магазинів

  geekach.com.ua
  fixcenter.com.ua
  postelka.com.ua

  З чого почати?

  4 простих кроки для запуску
  свого Інтернет-магазину
  • 1
   Ви залишаєте
   заявку
  • 3
   Вибираєте дизайн
   
   
   
   
  • Імпортуйте товари на сайт
   2
  • Запускаємо бізнес
   4

  Ваш новий інтернет-магазин!

  Ми розробляємо сучасні інтернет-магазини на платформі «ХОРОШОП». Ми створюємо і інтегруємо модулі оплати, доставки. Після розробки сайту займемося його оптимізацією, без чого просто неможливо конкурувати на сучасному ринку eCommerce.

  Як буде виглядати розробка інтернет-магазину Рівному?

  1. Створення інтернет-магазину Рівне розпочинається з аналізу інформації, відправленої клієнтом. Всі роботи починаються з відправки початкового запиту клієнта. Все залежить від точності відправленого нам опису проекту інтернет-магазину. У разі неточного опису веб-сайту eCommerce наші фахівці зв'яжуться з клієнтом безпосередньо, щоб уточнити інформацію, необхідну для підготовки оцінки і комерційної пропозиції. Коли всі ключові питання, що стосуються інтернет-магазину, будуть чітко визначені, наша команда підготує пропозицію для реалізації проекту сайту.
  2. Наступним кроком будуть якісні дослідження, аналіз цільових груп тематики, порівняльний аналіз конкуренції та шляхи покупця в рамках досвіду покупок в інтернет-магазині. Інформація, зібрана в ході аналізу, дозволяє створити інформаційну архітектуру, яка містить ключові функції веб-сайту, електронної комерції.
  3. Вибір платформи електронної комерції, на якій буде відбуватися розробка інтернет-магазину Рівне. Ми рекомендуємо платформу «ХОРОШОП». Досвід роботи з сайтами на даному движку дуже позитивний. Сайти створюються вже з позначкою SEO-friendly, а це значить, що з ними в подальшому простіше працювати в аспекті СЕО-просування, що в свою чергу обіцяє дати швидкі результати.
  4. Процес оптимізації та інтеграції інтернет-магазину. Після реалізації дизайну інтернет-магазину наступним важливим кроком є ​​його повна оптимізація і інтеграція. Наша команда займається повною оптимізацією інтернет-магазину у відповідності з останніми стандартами і рекомендаціями, що стосуються юзабіліті і позиціонування (SEO). Вводячи відповідні заходи, можна підвищити ефективність роботи веб-сайту електронної комерції. Розроблений інтернет-магазин також вимагає інтеграції з платіжними модулями (LiqPay, Fondy, WebMoney, Інтеркаса) і системами доставки (власна доставка, «Нова пошта» та ін.), А також із зовнішніми прайс-агрегаторами. Здійснюється також 1С інтеграція з сайтом.
  5. Процес підтримки інтернет-магазину. Отже, створення інтернет-магазину Рівне добігає кінця. Але варто враховувати, що для того, щоб сайт електронної комерції працював ефективно, він вимагає постійного розвитку. Створений інтернет-магазин не є кінцевим продуктом. Розроблений і впроваджений веб-сайт вимагає обслуговування, ефективних і надійних серверних рішень, а також постійних оновлень, які ми надаємо клієнту на період після впровадження. Крім технічного обслуговування, інтернет-магазин вимагає постійного розвитку та адаптації до мінливих смаків і потребам покупців. Світ електронної комерції постійно розвивається, тому системи, які ми створюємо, повинні відповідати мінливим потребам користувачів. Завдяки якісним дослідженням в поєднанні з аналізом кількісних даних ми можемо зробити висновки щодо необхідних змін і поліпшень в області послуг, що надаються в електронній комерції.

  Якщо вас цікавить створення інтернет-магазину Рівне, звертайтеся тільки до професіоналів. Маючи величезний досвід роботи з сайтами різної тематики, команда «PROject SEO» допоможе і вам стати успішними в сфері електронної комерції.

  Залишилися питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!