Створення інтернет-магазину в Тернополі

  Ми віримо, що у будь-якого бізнесу є великий потенціал - іноді його достатньо ... наповнити киснем! Ми пропонуємо свіжі рішення в області інтернет-маркетингу, які відкривають нові можливості для бізнесу та розширюють горизонти успіху. Недавній карантин показав, що немає нічого стабільного і всі ми, так чи інакше, залежні від обставин, що склалися. Але, якщо є можливість, то чому б не протистояти обставинам. Розглянемо простий приклад: ті підприємці, які представляли свої товари і послуги не тільки в офлайн точках продажів, а й в Інтернеті, понесли значно менші збитки під час жорстких обмежень, ніж ті, які залежали від своїх точок продажів. А деякі навіть були в особливо виграшному становищі. Висновок: щоб і далі бути в тренді, не упускати потенційний клієнтів - обов'язково потрібно замовити створення інтернет-магазину (Тернопіль або будь-яке інше місто України). Адже ніхто не знає, що нас чекає в майбутньому.

  Все дуже просто:
  Зробіть 4 основні кроки, щоб відкрити свій бізнес!
  Вибирайте дизайн
  Вибирайте дизайн
  Імпортуйте товари
  Імпортуйте товари
  запускайте бізнес
  Запускайте бізнес
  Отримуйте продажі
  Отримуйте продажі
  Почніть свій бізнес зараз

  14 днів безкоштовний тест всіх функцій

  Доступні переваги:

  які допоможуть у розвитку Вашого бізнесу
  Простота створення без програмістів
  Ви зможете швидко запустити свій бізнес без додаткових витрат на послуги програмістів і дизайнерів.
  Всі можливості для SEO просування
  Повний набір SEO інструментів, які дозволять Вам швидко просувати свій сайту в пошукових системах.
  Інтеграції з популярними сервісами та прайс-агрегаторами
  Є все необхідне для швидкої інтеграції Вашого сайту з маркетинговими сервісами і прайс-агрегаторами.
  Адаптивна версія сайту
  Ваш сайт буде ідеально відображатися на всіх мобільних і декстопних пристроях.
  Багатомовність
  У платформу ХОРОШОП входить російська і українська версія сайту.
  Встановлений SSL сертифікат
  Захищене з'єднання HTTPS для більшого захисту персональних даних Ваших користувачів.

  Що кажуть про нас Клієнти

  Офіційні відгуки та подяки від наших
  Клієнтів
  Дякую за виведення сайту з під фільтра! Видно що є результат! Оперативно знайшли проблему різкого спаду позицій і трафіку. Усунули всі помилки оптимізації швидко і ефективно, будемо співпрацювати з розкрутки сайту теж.
  Замовляли аудит і внутрішню оптимізацію сайту. Всі домовленості, які були обговорені з Олександром, фахівці компанії PROject SEO виконали в терміни, сайт працює. Почали надходити замовлення, що не може не радувати. Нам сподобалося!
  Компанія займається просуванням нашого Інтернет-магазину, а також надає послуги по підтримці, наповненню і по редагуванню. Роботи проводяться якісно, а головне ефективно! Трафік з пошукових систем поступово зростає! Дякуємо!
  Довірили хлопцям просування сайту і вивід запитів в ТОП, і хочу сказати, що хлопці впоралися на славу і поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як знавців своєї справи! Продовжуємо співпрацю з PROject SEO.
  відгук від ТОВ Гектар Агро відгук від продуктового інтернет-магазину ХОРОШІ КРУПИ відгук від Інтернет-магазину FixCenter відгук від трубної компанії ТК ФАВОРИТ

  Приклади Інтернет-магазинів

  geekach.com.ua
  fixcenter.com.ua
  postelka.com.ua

  З чого почати?

  4 простих кроки для запуску
  свого Інтернет-магазину
  • 1
   Ви залишаєте
   заявку
  • 3
   Вибираєте дизайн
   
   
   
   
  • Імпортуйте товари на сайт
   2
  • Запускаємо бізнес
   4

  Розробка інтернет-магазину Тернопіль від компанії PROjectSEO

  Ми знаємо, як повинен виглядати і функціонувати сучасний магазин, щоб заробляти гроші. Гарне оформлення, чіткі категорії, різні форми оплати і доставки, пакети лояльності, інтуїтивно зрозумілі форми, плагіни для соціальних мереж і багато іншого - те, за що вам доведеться доплачувати, співпрацюючи з іншими компаніями, є нашим стандартом.

  Ми пропонуємо рішення, які працюють

  Скоро 50% всього трафіку українського Інтернету буде генеруватися смартфонами і планшетами.

  Чи готова до цього ваша компанія?

  Ми впроваджуємо адаптивні технології, які гарантують правильне відображення вашого сайту на всіх пристроях, що використовують ваші клієнти.

  Пам'ятайте, що:

  Архаїчні технології, що заважають правильному відкриттю сайту, означають втрату клієнтів. Тому обов'язковою умовою при створенні інтернет-магазину є адаптивна мобільна версія. Це дозволить вашим клієнтам набагато простіше оформляти замовлення, а для вас це буде означати - більше прибутку.

  Співпрацюючи з командою PROjectSEO, будьте впевнені, що ваш інтернет-магазин буде:

  • Оригінальним. Пропонуємо створення інтернет-магазину (Тернопіль), краще ніж у конкурентів, особливо в частині графіки. Розпочинаючи співпрацю, ми проводимо аналіз основних конкурентів клієнта, щоб мати можливість виділити ваш проект серед них, привести більшу кількість потенційних клієнтів.
  • Ефективним. Ваш магазин буде переслідувати спільно певні цілі, наприклад, збільшення кількості клієнтів, престижу або довіри до компанії серед одержувачів.
  • Робота при постійній підтримці фахівців. Ви можете розраховувати на постійну підтримку компетентної команди в сфері інтернет-магазину і маркетингової діяльності.
  • SEO-friendly. Не секрет, що розробка інтернет-магазину в Тернополі - це тільки перший етап роботи. Після цього слідує цикл роботи по оптимізації і позиціонуванню сайтів. Співпрацюючи з самого початку з нашою компанією, ви можете заощадити в майбутньому. Адже, прислухавшись до наших рекомендацій, вдасться створити сайт, який буде просто просувати в пошукових мережах. Більш того, якщо ви вибираєте в якості двіжка платформу «ХОРОШОП», то отримуєте СЕО-аудит сайту від наших фахівців повністю безкоштовно.

  Працюючи з нами, ви можете розраховувати на дуже хороший контакт з людьми, яким небайдужий ваш успіх. Ви можете зателефонувати і написати нам в будь-який час. Відповідаємо на всі питання в зручному для клієнта форматі.

  Залишилися питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!