Створення інтернет-магазину в Ужгороді

  У минулому ніхто не міг собі уявити, щоб купувати в Інтернеті такі товари, як одяг або взуття. На даний момент це категорії, які домінують в Інтернеті, але які точно не є винятками. Справа в тому, що інтернет-магазин - це майбутнє роздрібних продажів, яке дуже динамічно розвивається в онлайн-каналі. Якщо ви не зробили ставку на онлайн-продажі набагато раніше в своїй компанії як власник або правління компанії, то ви вже можете відчути негативні наслідки цього рішення. А якщо ви все ще відкладаєте створення інтернет-магазину (Ужгород), то радимо поквапитися з рішенням. Майбутнє за онлайн шопінгом. І в цьому вже ніхто не сумнівається.

  Все дуже просто:
  Зробіть 4 основні кроки, щоб відкрити свій бізнес!
  Вибирайте дизайн
  Вибирайте дизайн
  Імпортуйте товари
  Імпортуйте товари
  запускайте бізнес
  Запускайте бізнес
  Отримуйте продажі
  Отримуйте продажі
  Почніть свій бізнес зараз

  14 днів безкоштовний тест всіх функцій

  Доступні переваги:

  які допоможуть у розвитку Вашого бізнесу
  Простота створення без програмістів
  Ви зможете швидко запустити свій бізнес без додаткових витрат на послуги програмістів і дизайнерів.
  Всі можливості для SEO просування
  Повний набір SEO інструментів, які дозволять Вам швидко просувати свій сайту в пошукових системах.
  Інтеграції з популярними сервісами та прайс-агрегаторами
  Є все необхідне для швидкої інтеграції Вашого сайту з маркетинговими сервісами і прайс-агрегаторами.
  Адаптивна версія сайту
  Ваш сайт буде ідеально відображатися на всіх мобільних і декстопних пристроях.
  Багатомовність
  У платформу ХОРОШОП входить російська і українська версія сайту.
  Встановлений SSL сертифікат
  Захищене з'єднання HTTPS для більшого захисту персональних даних Ваших користувачів.

  Що кажуть про нас Клієнти

  Офіційні відгуки та подяки від наших
  Клієнтів
  Дякую за виведення сайту з під фільтра! Видно що є результат! Оперативно знайшли проблему різкого спаду позицій і трафіку. Усунули всі помилки оптимізації швидко і ефективно, будемо співпрацювати з розкрутки сайту теж.
  Замовляли аудит і внутрішню оптимізацію сайту. Всі домовленості, які були обговорені з Олександром, фахівці компанії PROject SEO виконали в терміни, сайт працює. Почали надходити замовлення, що не може не радувати. Нам сподобалося!
  Компанія займається просуванням нашого Інтернет-магазину, а також надає послуги по підтримці, наповненню і по редагуванню. Роботи проводяться якісно, а головне ефективно! Трафік з пошукових систем поступово зростає! Дякуємо!
  Довірили хлопцям просування сайту і вивід запитів в ТОП, і хочу сказати, що хлопці впоралися на славу і поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як знавців своєї справи! Продовжуємо співпрацю з PROject SEO.
  відгук від ТОВ Гектар Агро відгук від продуктового інтернет-магазину ХОРОШІ КРУПИ відгук від Інтернет-магазину FixCenter відгук від трубної компанії ТК ФАВОРИТ

  Приклади Інтернет-магазинів

  geekach.com.ua
  fixcenter.com.ua
  postelka.com.ua

  З чого почати?

  4 простих кроки для запуску
  свого Інтернет-магазину
  • 1
   Ви залишаєте
   заявку
  • 3
   Вибираєте дизайн
   
   
   
   
  • Імпортуйте товари на сайт
   2
  • Запускаємо бізнес
   4

  Розробка інтернет-магазину Ужгород: причини, чому варто замовити

 • Динамічний розвиток електронної комерції.
 • Низька вартість ведення бізнесу.
 • Можливість охопити мільйони клієнтів (таким чином, замовивши створення інтернет-магазину, Ужгород вже не буде єдиною точкою продажу, ви розширите свою пропозицію по всій Україні).
 • Збільшення вашої видимості в Google.
 • Підвищення впізнаваності бренду.
 • Багатоканальна або омніканальна стратегія.
 • Швидше за все, нам вдалося переконати тебе, що саме зараз - той самий момент, коли ще вдасться не втратити своїх потенційних клієнтів, які вже давно перейшли в онлайн. Інакше, з ростом конкуренції з кожним роком ставатиме все важче зайняти свою нішу, конкурувати з інтернет-магазинами, які вже давно відомі і популярні. Так що - телефонуйте. Ми будемо раді підтримати тебе на старті, а також в подальшому розвитку бізнесу.

  Розробка інтернет-магазину в Ужгороді від PROjectSEO

  У такому важливому питанні варто довіряти тільки професіоналам. Наша команда працює з клієнтами не тільки з Ужгорода, а й всієї України та за її межами. Пропонуємо створення інтернет-магазину в Ужгороді як великим, так і дрібним підприємцям. Адже кожен повинен бути представлений в мережі і заробляти на цьому.

  Основні етапи роботи:

  Ми плануємо. Кожному замовленню передує відповідний аналіз, в ході якого ми встановлюємо широко зрозумілу мету і ключові очікування, аналізуємо роботу і сайти конкурентів. Завдяки цьому ми можемо підібрати для вас відповідне рішення.

  Ми реалізуємо. Реалізуємо проект відповідно до графіка, надаючи підтримку, що дає відчуття комфорту і свободи. Для сайтів рекомендуємо платформу «ХОРОШОП», оскільки маємо тільки позитивний досвід роботи і розвитку сайтів на даному «двіжку».

  Ми розвиваємо. Ми пропонуємо вам технічні та маркетингові розробки, завдяки яким ви можете вирішити всі концептуальні, дослідно-конструкторські та рекламні роботи з нашою допомогою і прихильністю.

  Що відрізняє нас від інших агентств? Злагодженість! Кожен співробітник, що становить нашу команду, - фахівець своєї справи. Разом ми створюємо агентство PROject SEO!

  Маркетинг - це не тільки наша робота, але і наша пристрасть. В Інтернеті для нас немає секретів, а в команді, в яку кожен додає свої навички, ми непереможні. Ми плануємо, створюємо і реалізуємо - щоб ви могли насолодитися ефектами. Оригінальні ідеї і вихід за рамки схем - наше повсякденне життя. Ми перетинаємо кордони, тому що наша мета - реалізувати ваше бачення, допомогти створити ефективний бізнес, сприяти розвитку компанії. Як ми дізнаємося, що досягли успіху? Цікавимося, чи досягли мети наші клієнти. Адже це те, про що ми дбаємо найбільше!

  Залишилися питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!