Створення інтернет-магазину Вінниця

  Правильно створений веб-сайт для вашої компанії - це ефективний спосіб залучення найширшого кола потенційних клієнтів. На що варто звернути увагу при його створенні? Яких помилок слід уникати і як створювати цілісні концепції? На питання про те, в чому полягає створення інтернет-магазину (Вінниця та інші міста України), який буде мати успіх, відповіді знають фахівці компанії PROject SEO.

  Що відрізняє добре зроблені сайти?

  Незалежно від того, для якої сфери електронної комерції розроблений Інтернет-ресурс, він повинен бути не просто оптимізованим під вимоги пошукових систем, а прозорим і корисним (тобто містити інформацію, яку шукають клієнти). Крім того, створення веб-сайту має враховувати характер бізнесу і адаптувати до нього не тільки словесну форму повідомлення, а й графіку (правильний вибір кольорів або правильно виставлена ​​галерея мають велике значення).

  Все дуже просто:
  Зробіть 4 основні кроки, щоб відкрити свій бізнес!
  Вибирайте дизайн
  Вибирайте дизайн
  Імпортуйте товари
  Імпортуйте товари
  запускайте бізнес
  Запускайте бізнес
  Отримуйте продажі
  Отримуйте продажі
  Почніть свій бізнес зараз

  14 днів безкоштовний тест всіх функцій

  Доступні переваги:

  які допоможуть у розвитку Вашого бізнесу
  Простота створення без програмістів
  Ви зможете швидко запустити свій бізнес без додаткових витрат на послуги програмістів і дизайнерів.
  Всі можливості для SEO просування
  Повний набір SEO інструментів, які дозволять Вам швидко просувати свій сайту в пошукових системах.
  Інтеграції з популярними сервісами та прайс-агрегаторами
  Є все необхідне для швидкої інтеграції Вашого сайту з маркетинговими сервісами і прайс-агрегаторами.
  Адаптивна версія сайту
  Ваш сайт буде ідеально відображатися на всіх мобільних і декстопних пристроях.
  Багатомовність
  У платформу ХОРОШОП входить російська і українська версія сайту.
  Встановлений SSL сертифікат
  Захищене з'єднання HTTPS для більшого захисту персональних даних Ваших користувачів.

  Що кажуть про нас Клієнти

  Офіційні відгуки та подяки від наших
  Клієнтів
  Дякую за виведення сайту з під фільтра! Видно що є результат! Оперативно знайшли проблему різкого спаду позицій і трафіку. Усунули всі помилки оптимізації швидко і ефективно, будемо співпрацювати з розкрутки сайту теж.
  Замовляли аудит і внутрішню оптимізацію сайту. Всі домовленості, які були обговорені з Олександром, фахівці компанії PROject SEO виконали в терміни, сайт працює. Почали надходити замовлення, що не може не радувати. Нам сподобалося!
  Компанія займається просуванням нашого Інтернет-магазину, а також надає послуги по підтримці, наповненню і по редагуванню. Роботи проводяться якісно, а головне ефективно! Трафік з пошукових систем поступово зростає! Дякуємо!
  Довірили хлопцям просування сайту і вивід запитів в ТОП, і хочу сказати, що хлопці впоралися на славу і поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як знавців своєї справи! Продовжуємо співпрацю з PROject SEO.
  відгук від ТОВ Гектар Агро відгук від продуктового інтернет-магазину ХОРОШІ КРУПИ відгук від Інтернет-магазину FixCenter відгук від трубної компанії ТК ФАВОРИТ

  Приклади Інтернет-магазинів

  geekach.com.ua
  fixcenter.com.ua
  postelka.com.ua

  З чого почати?

  4 простих кроки для запуску
  свого Інтернет-магазину
  • 1
   Ви залишаєте
   заявку
  • 3
   Вибираєте дизайн
   
   
   
   
  • Імпортуйте товари на сайт
   2
  • Запускаємо бізнес
   4

  Отже, на чому грунтується створення інтернет-магазину (Вінниця)?

  Розробка інтернет-магазину (Вінниця) - складний процес, який повинен грунтуватися на добре продуманому плані. Тут немає випадкових рішень. Перш за все, варто познайомитися зі специфікою галузі, в якій працює дана компанія, і веб-сайтами конкурентів, щоб виділити проект. Створення інтернет-магазину (Вінниця) має відштовхуватися від специфіки роботи компанії. Давайте припустимо, що інтернет-магазин будматеріалів, хоче залучити більше клієнтів. Тут важливі умови доставки та оплати замовлень, опис та конкурентні ціни. З іншого боку, веб-сайт, який продає еко-товари, продукти для веганів, бади, повинен зосередитися на наповненні сайту унікальним контентом, ефективно закликаючи людей, піклуватися про власне здоров'я, а також підвищуючи обізнаність про специфіку запропонованих товарів. Як бачите, наче інтернет-магазин товарів, а особливості розробки будуть абсолютно різними. Наші фахівці з повною відповідальністю підходять не тільки до вирішення технічних моментів, а й аналізу сфери діяльності, конкурентів.

  Чи варто засновувати веб-дизайн на шаблонах?

  Так і ні. Розглянемо два варіанти:

  1. Якщо ви не вважаєте, що для вашої сфери діяльності або тематики ресурсу важлива унікальність сайту, то використання готових шаблонів - прекрасне рішення. Для прикладу, CMS ХОРОШОП, яку ми часто рекомендуємо клієнтам, має величезну кількість шаблонів, серед яких легко вибрати підходящий. Крім цього платформа дозволяє створювати SEO-Friendly сайти, які в подальшому набагато простіше вивести в ТОП-видачі. Таким чином, сайт можливо і створений за шаблоном, зате ви маєте можливість відразу окупити інвестиції в розробку.
  2. Якщо ж хтось піклується про індивідуальні рішеннях, що ідеально підходять його баченню або специфіці роботи, то варто зосередитися на послугах фахівців в області дизайну. Важливо враховувати, що ціна таких робіт вже буде вищою. Наша компанія обслуговує безліч клієнтів не тільки з Вінниці, а й з усієї країни. Ми пропонуємо комплексний підхід до проекту і забезпечуємо унікальність використовуваних рішень.

  Важливо! Для досягнення успіху в електронній комерції необхідний прозорий і сучасний дизайн сайту. Якщо магазин виглядає непривабливо, коефіцієнт конверсії буде набагато нижчим. Це стосується як шаблонів, так і індивідуальних розробок.

  Скільки часу займає створення інтернет-магазину (Вінниця)?

  Тут все залежить від індивідуальних вимог замовника. Інтернет-простір - це творіння з постійними змінами, яке перебуває під сильним впливом тенденцій. Тому адаптація сайту до сучасних вимог його одержувачів може відбуватися безперервно.

  Залишилися питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!