Створення інтернет-магазину у Львові

  Створення інтернет-магазинів (Львів чи будь-яке інше місто України) - це процес, що складається головним чином з розробки інструменту, який буде відповідати індивідуальним потребам клієнтів в сфері онлайн-продажів. Ринок пропонує багато можливостей, які відрізняються один від одного наступними параметрами:

  • ціна;
  • функціональність;
  • рівень знань, необхідних для роботи системи.
  Все дуже просто:
  Зробіть 4 основні кроки, щоб відкрити свій бізнес!
  Вибирайте дизайн
  Вибирайте дизайн
  Імпортуйте товари
  Імпортуйте товари
  запускайте бізнес
  Запускайте бізнес
  Отримуйте продажі
  Отримуйте продажі
  Почніть свій бізнес зараз

  14 днів безкоштовний тест всіх функцій

  Доступні переваги:

  які допоможуть у розвитку Вашого бізнесу
  Простота створення без програмістів
  Ви зможете швидко запустити свій бізнес без додаткових витрат на послуги програмістів і дизайнерів.
  Всі можливості для SEO просування
  Повний набір SEO інструментів, які дозволять Вам швидко просувати свій сайту в пошукових системах.
  Інтеграції з популярними сервісами та прайс-агрегаторами
  Є все необхідне для швидкої інтеграції Вашого сайту з маркетинговими сервісами і прайс-агрегаторами.
  Адаптивна версія сайту
  Ваш сайт буде ідеально відображатися на всіх мобільних і декстопних пристроях.
  Багатомовність
  У платформу ХОРОШОП входить російська і українська версія сайту.
  Встановлений SSL сертифікат
  Захищене з'єднання HTTPS для більшого захисту персональних даних Ваших користувачів.

  Що кажуть про нас Клієнти

  Офіційні відгуки та подяки від наших
  Клієнтів
  Дякую за виведення сайту з під фільтра! Видно що є результат! Оперативно знайшли проблему різкого спаду позицій і трафіку. Усунули всі помилки оптимізації швидко і ефективно, будемо співпрацювати з розкрутки сайту теж.
  Замовляли аудит і внутрішню оптимізацію сайту. Всі домовленості, які були обговорені з Олександром, фахівці компанії PROject SEO виконали в терміни, сайт працює. Почали надходити замовлення, що не може не радувати. Нам сподобалося!
  Компанія займається просуванням нашого Інтернет-магазину, а також надає послуги по підтримці, наповненню і по редагуванню. Роботи проводяться якісно, а головне ефективно! Трафік з пошукових систем поступово зростає! Дякуємо!
  Довірили хлопцям просування сайту і вивід запитів в ТОП, і хочу сказати, що хлопці впоралися на славу і поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як знавців своєї справи! Продовжуємо співпрацю з PROject SEO.
  відгук від ТОВ Гектар Агро відгук від продуктового інтернет-магазину ХОРОШІ КРУПИ відгук від Інтернет-магазину FixCenter відгук від трубної компанії ТК ФАВОРИТ

  Приклади Інтернет-магазинів

  geekach.com.ua
  fixcenter.com.ua
  postelka.com.ua

  З чого почати?

  4 простих кроки для запуску
  свого Інтернет-магазину
  • 1
   Ви залишаєте
   заявку
  • 3
   Вибираєте дизайн
   
   
   
   
  • Імпортуйте товари на сайт
   2
  • Запускаємо бізнес
   4

  Створення Інтернет-магазину у Львові

  Як виглядає процес створення інтернет-магазину, який забезпечить ефективні продажі в умовах динамічно мінливого ринку електронної комерції, і як вибрати програмне забезпечення для свого магазину? У цьому вам допоможуть фахівці компанії PROject SEO. Ми пропонуємо таку послугу, як розробка інтернет-магазину (Львів - місце розташування головного офісу, але працюємо з клієнтами з усієї України). При цьому наші менеджери допоможуть у вирішенні підбору кращої платформи для створення сайту, постійно відстежують зміни і тенденції на ринку, щоб створювати сайти, які приносять прибуток власникам і зручність в користуванні і клієнтам.

  З чого потрібно починати створення інтернет-магазину (Львів)?

  Коли ми вирішуємо відкрити інтернет-магазин, ми стикаємося з вибором виконавця, а також системи, на якій буде працювати сайт.

  Вибір зовсім не простий, тому що ринок пропонує безліч можливостей в цій галузі, котрі істотно відрізняються за різними аспектами. Тому, перш ніж приступити до аналізу пропозицій, ви повинні відповісти на наступні питання:

  • Який у нас бюджет на старті? Скільки ми можемо витратити на створення інтернет-магазину (Львів пропонує ціни в широкому діапазоні)?
  • Який рівень знань в області IТ у нас є і, хто буде керувати магазином?
  • Які інструменти і функціональні можливості необхідні нам для здійснення ефективних продажів?
  • Чи очікуємо ми модифікації і розвиток магазину найближчим часом.

  Відповіді на вищезазначені питання мають вирішальне значення, оскільки вони багато в чому визначають вибір постачальника програмного забезпечення. Фіксований бюджет явно впливає на рішення про ту чи іншу пропозицію, але питання витрат, безумовно, не є єдиним важливим фактором. Як ми покажемо пізніше в матеріалі, ключові фактори включають рівень знань і часу, який ви можете витратити на розробку і управління магазином. Хочемо відразу звернути вашу увагу на те, що розробка інтернет-магазину Львів не обов'язково повинна віднімати у вас багато часу і велику кількість грошей.

  Отже, вибираємо систему, на якій буде працювати сайт. Це перший етап, з якого і починається створення інтернет-магазину Львів. Ми вибирає платформу ХОРОШОП, яка дозволяє створювати SEO-Friendly сайти, що надалі є величезним плюсом і способом економії бюджету.

  Крім цього ХОРОШОП пропонує і ряд інших переваг:

  • створення інтернет-магазину (Львів та ін.) і запуск сайту за 5 днів;
  • моніторинг 24/7 і постійна підтримка;
  • регулярне оновлення;
  • велика кількість готових шаблонів;
  • можливість інтеграції великої кількості сервісів, для автоматизації процесів в бізнесі.

  Важливо! Краще рішення для вашого магазину не означає вибір найдорожчого рішення. Магазин, створений за індивідуальним замовленням, дає більше можливостей для налаштування, але підготовка вимагає, серед іншого, витрат часу. Такі рішення, як платформа для створення інтернет-магазину ХОРОШОП, пропонують готовий широкий спектр інструментів і розширених функціональних можливостей, які можна використовувати для продажу.

  Залишилися питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!