Створення інтернет-магазину в Житомирі

  Рушійна сила електронної комерції, як і оффлайн-продажів - покупець. При цьому завдання не тільки залучити нових клієнтів, а й утримати старих. Створення інтернет-магазину Житомир обов'язково має враховувати цю специфіку.

  Все дуже просто:
  Зробіть 4 основні кроки, щоб відкрити свій бізнес!
  Вибирайте дизайн
  Вибирайте дизайн
  Імпортуйте товари
  Імпортуйте товари
  запускайте бізнес
  Запускайте бізнес
  Отримуйте продажі
  Отримуйте продажі
  Почніть свій бізнес зараз

  14 днів безкоштовний тест всіх функцій

  Доступні переваги:

  які допоможуть у розвитку Вашого бізнесу
  Простота створення без програмістів
  Ви зможете швидко запустити свій бізнес без додаткових витрат на послуги програмістів і дизайнерів.
  Всі можливості для SEO просування
  Повний набір SEO інструментів, які дозволять Вам швидко просувати свій сайту в пошукових системах.
  Інтеграції з популярними сервісами та прайс-агрегаторами
  Є все необхідне для швидкої інтеграції Вашого сайту з маркетинговими сервісами і прайс-агрегаторами.
  Адаптивна версія сайту
  Ваш сайт буде ідеально відображатися на всіх мобільних і декстопних пристроях.
  Багатомовність
  У платформу ХОРОШОП входить російська і українська версія сайту.
  Встановлений SSL сертифікат
  Захищене з'єднання HTTPS для більшого захисту персональних даних Ваших користувачів.

  Що кажуть про нас Клієнти

  Офіційні відгуки та подяки від наших
  Клієнтів
  Дякую за виведення сайту з під фільтра! Видно що є результат! Оперативно знайшли проблему різкого спаду позицій і трафіку. Усунули всі помилки оптимізації швидко і ефективно, будемо співпрацювати з розкрутки сайту теж.
  Замовляли аудит і внутрішню оптимізацію сайту. Всі домовленості, які були обговорені з Олександром, фахівці компанії PROject SEO виконали в терміни, сайт працює. Почали надходити замовлення, що не може не радувати. Нам сподобалося!
  Компанія займається просуванням нашого Інтернет-магазину, а також надає послуги по підтримці, наповненню і по редагуванню. Роботи проводяться якісно, а головне ефективно! Трафік з пошукових систем поступово зростає! Дякуємо!
  Довірили хлопцям просування сайту і вивід запитів в ТОП, і хочу сказати, що хлопці впоралися на славу і поставилися дуже відповідально. Результат відчуваємо кожен день. Рекомендую як знавців своєї справи! Продовжуємо співпрацю з PROject SEO.
  відгук від ТОВ Гектар Агро відгук від продуктового інтернет-магазину ХОРОШІ КРУПИ відгук від Інтернет-магазину FixCenter відгук від трубної компанії ТК ФАВОРИТ

  Приклади Інтернет-магазинів

  geekach.com.ua
  fixcenter.com.ua
  postelka.com.ua

  З чого почати?

  4 простих кроки для запуску
  свого Інтернет-магазину
  • 1
   Ви залишаєте
   заявку
  • 3
   Вибираєте дизайн
   
   
   
   
  • Імпортуйте товари на сайт
   2
  • Запускаємо бізнес
   4

  Френдлі-інтерфейс

  Тематика обрана, залишилося лише визначитися з дизайном сайту. Важливо, щоб навігація сторінки була зрозумілою і зручною. Новий клієнт повинен легко розібратися як знайти потрібний товар / послугу, як оформити покупку або залишити заявку.

  Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з опрацьованими, найбільш зручними схемами розташування функціональних модулів, мають готові шаблони. З таким підходом розробка інтернет-магазину Житомир зводиться до вибору конкретного зразка і його адаптації до власних вимог.

  Цікаві шаблони представлені на платформі ХОРОШОП, з якою працюють в Україні фахівці компанії PROject SEO. Грамотно пророблена програмна частина гарантує надійність роботи сервісу продажів. Таке рішення буде «френдлі» і для клієнтів, і для персоналу, адже адміністрування просте і зрозуміле.

  Платформа створена для:

  • зручного редагування контенту, зберігання даних, управління;
  • високої швидкості відображення сторінок, правильного функціонування всіх компонентів сторінки;
  • хорошої видачі в пошукових системах;
  • зростання конверсій вашого інтернет-ресурсу.

  Залучення нових клієнтів

  Створення інтернет-магазину Житомир, його подальша успішна діяльність обов'язково супроводжуються різними варіантами реклами: контекстна, SММ, наповнення оптимізованими СЕО-текстами. Фахівці PROject SEO знають всі сучасні методи просування сайтів, допоможуть підвищити їх рейтинг в пошукових системах, подбають, щоб саме ваш ресурс був в топ-рейтингу найбільш відвідуваних сторінок обраної ніші.

  Про ваш інтернет-магазин дізнаються багато потенційних клієнтів. А за статистикою, найбільше відвідування мають перші 5-8 посилань в браузері. Тому трафік на вашому ресурсі зросте в рази, як і число нових покупців. І тут завдання залучити відвідувача, не дати піти з порожніми руками або без важливої ​​інформації (яка з часом і стане ключовим стимулом до покупки товару / послуг саме у вас). У гру вступає якість контенту.

  Достовірність інформації, барвисті фото, детальні описи привертають знову і знову повертатися на ваш онлайн-майданчик.

  Контент - як основа

  Покупцеві неважливо, на якому «двіжку» була здійснена розробка інтернет-магазину Житомир, дизайнерські вишукування і особлива навігація, в якій без звички потрібно ще розібратися. Головне - наповнення вашого сайту. Цільова аудиторія може і не оцінити ваші старання, час і витрачені гроші на унікальну технічну частину. Це те, що приховано від очей і важливо тільки для вас для зручного адміністрування.

  Де взяти якісний контент? Можна не морочитися і імпортувати товар з сайтів конкурентів. Інтернет-магазин волею-неволею буде працювати, але чи ефективно? У PROject SEO допоможуть розробити оригінальний контент за всіма правилами сео-просування. У пошукових-системах ресурс буде в топі, зросте кількість відвідувачів і їх покупок.

  Не варто розглядати створення інтернет-магазину Житомир тільки в площині прагматизму (практичності). Користувачів привертає красива сторінка, додаткові можливості (наприклад, чати, форуми, доступ до коментарів). Обговоріть всі побажання з розробниками, створіть цікавий тематичний портал, а не просто каталог товарів. Але навіть найпрогресивніший по візуальному наповненню сайт потенційний покупець покине з порожніми руками, якщо не знайде важливу інформацію щодо основних продуктів.

  Залишилися питання?

  Заповніть заявку і наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами!