Кращі платіжні системи для сайту та інтернет-магазину

  Платіжні системи для сайту сьогодні є життєвою необхідністю для малого і середнього бізнесу в Інтернеті. Підключаючи цю функцію, власники ресурсів значно спрощують процес фінансової взаємодії з клієнтами і залучають додаткову аудиторію. Платіжні шлюзи дають можливість вибору найбільш оптимальної системи оплати в кожному індивідуальному випадку.

  Прийом платежів на сайті дозволяє підприємцю легше отримувати кошти від потенційних клієнтів, а також проводити з ними подальші операції: переводи, переведення в готівку і так далі. Ще однією перевагою для власників сервісів є безкоштовна реєстрація на більшості ресурсів, а також наявність роботи кваліфікованої підтримки.

  Інтернет еквайринг користується популярністю, в основному, серед інтернет-магазинів, які бажають отримати від обраного ресурсу такі привілеї, як:

  • оперативність і надійність роботи;
  • лояльна комісійна система;
  • зрозумілий і простий інтерфейс.

  Не зайвим буде мати різні можливості оплати, адже не всім клієнтам зручно сплачувати рахунки банківськими картами. Для ряду потенційних споживачів більш актуальні онлайн-платіжні системи, наприклад. Чим більше буде варіантів прийому платежів на сайті, тим більш широку аудиторію потенційних клієнтів вдасться залучити.

  Трохи про сучасні платіжні системи для сайту

  інтернет еквайринг

  Інтернет еквайринг сьогодні представлений різними видами, у яких є як свої недоліки, так і переваги. До найбільш популярних платіжних систем на даний момент відносяться наступні:

  • Найбільш універсальним вважається варіант оплати за допомогою платіжних терміналів. Вони доступні в будь-якому місті і використовуються широкою аудиторією. Мінус в тому, що на сьогоднішній день ці системи часто піддаються хакерській атаці.
  • Є варіант оплати за допомогою електронних грошей. Це простий вид фінансових операцій, який можна зробити, не виходячи з дому. Також перевагою є інтуїтивно зрозумілий інтерфейс онлайн-гаманців і робота технічної підтримки. Для реалізації оплати потрібна лише наявність гаманця електронного типу, бажано, іменного або ідентифікованого.

  Мінусом системи є складність реалізації деяких варіантів онлайн платежів на сайт, наприклад, Вебмані. Але якщо постаратися, завжди можна знайти прийнятну альтернативу.

  • Варіант здійснення оплати за допомогою відділення банку – захищений спосіб, але ним користуються зазвичай люди середнього віку і консервативно налаштовані клієнти, які не довіряють сучасним системам. Трата часу і необхідність вникати в ряд часом непотрібних деталей відлякує молоду аудиторію.
  • Ще один доступний спосіб оплати на сайті за допомогою карти. Причому, не важливо, яким буде її тип: можливість оплати через Інтернет передбачена як кредитною, так і дебетовою карткою.

  Мінус полягає в тому, що інтеграція даного методу платіжної системи для сайту або інтернет-магазину може зайняти трохи більше часу через складнощі в системі і більшій безпеці операції.

  Прийом платежів на сайті, безумовно, важливий. Але сьогодні деякі люди вважають найбільш оптимальним методом оплати накладений платіж. Переведення фінансів мають також свої недоліки. Наприклад, при відмові клієнтом оплати товару в кур’єрській службі повернення робиться за рахунок відправника. Електронні системи відрізняються, в свою чергу, швидкою роботою і оперативною підтримкою, а також зрозумілим інтерфейсом і простотою проходження ідентифікації для отримання привілеїв.

  Алгоритми роботи електронних платіжних систем

  прийом платежів на сайті

  Прийом платежів на сайті за допомогою електронних систем зазвичай має один і той же алгоритм роботи:

  • після здійснення замовлення послуги або товару клієнту присвоюється особистий платіжний номер;
  • дані клієнта отримує платіжний сервіс, а сам покупець перенаправляється на сайт платіжної системи;
  • далі сервіс пропонує вибрати найбільш оптимальний спосіб транзакції;
  • після перевірки даних здійснюється перевід з дотриманням всіх правил безпеки.

  Після даних кроків клієнт повертається на сторінку торгового майданчика, де йому повідомляється інформація про успішно проведену оплату. Інтернет еквайринг представлений декількома можливими варіантами оплати товару або послуги. Важливо пам’ятати, що чим більше систем буде підключено, тим вище ймовірність залучення додаткової аудиторії.

  Платіжні системи для сайту підключаються за допомогою двох основних методик:

  • підключення до кожної конкретної платіжної системи;
  • використання так званих платіжних агрегаторів.

  Далі варто розглянути найбільш популярні платіжні системи як для російських, так і для зарубіжних ресурсів.

  Найбільш популярні платіжні системи для сайту

  FONDY

  платіжна система Fondy

  FONDY – це платіжна платформа, найбільш важливою функцією якої є надання можливості приймати платежі у себе на сайті. Коротше кажучи, це платіжна система, яка дозволяє безпечно і без ризику здійснювати онлайн-транзакції. Найбільш важливі функції FONDY включають в себе можливість:

  • одноразових, регулярних платежів;
  • платежів одним кліком;
  • персоналізації сторінки оплати або автоматичного повернення коштів.

  Тут варто зазначити, що деякі її функції в основному використовуються для покупців, тоді як інші були створені спеціально для продавців. Те, що виділяє FONDY серед інших систем, це, безсумнівно, автоматичні повернення. Це негайні повернення за покупки, які зробили Ваші клієнти.

  Для інших платформ або банківських переказів вам доведеться почекати кілька годин або днів – гроші від FONDY будуть на вашому рахунку відразу. Як продавець, ви обов’язково звернете увагу на деталі. Всі ми знаємо, що покупці купують своїми очима, а це значить, що продавець повинен подбати про візуальний аспект свого сайту. З FONDY ви навіть можете подбати про свою сторінку оплати. Конкурентні платіжні системи ведуть клієнта на сайт банку або брокера. FONDY не тільки не робить цього, а й дозволяє персоналізувати сторінку оплати.

  LiqPay

  liqpay

  Система відома громадськості з 2008 року. Вона вважається альтернативним варіантом таких гігантів, як PayPal або Вебмані, з якими у багатьох громадян останнім часом виникають проблеми.

  Також, слід зазначити той факт, що LiqPay найбільш поширена система в Україні та її основна перевага, за відгуками користувачів, полягає в швидкості і безпеці здійснення операцій.

  Платежі з сайту приймаються і відправляються більш ніж з 200 країн світу. Допускається використання при роботі з системою інтернет банкінгу організації Приват24, або платіжних терміналів будь-якого типу. Операції з фінансів можливі як з дебетовим, так і з кредитним варіантом карти практично будь-якого банку.

  Безпека платіжної системи для сайту забезпечується за допомогою шифрованого з’єднання, а також наявності захисних кодів. Завдяки зручному інтерфейсу використання сервісу стає ще простішим і зрозумілішим. Комісія системи становить 2,7%, а мінімальний платіж дорівнює 2 центам.

  Як вибрати платіжну систему для сайту або інтернет-магазину?

  як вибрати платіжну систему для сайту

  Платіжні системи для сайту сьогодні користуються дійсно великою популярністю. Однак, багато підприємців задаються питанням про те, як же вибрати систему і не прогадати. Щоб вибрати дійсно оптимальні платіжні системи, важливо звернути увагу на наступні нюанси:

  • географія поширення системи. Не завжди обраний ресурс працює в тій чи іншій країні і вже на фінальній прямій іноді доводиться швидко шукати заміну, не завжди вигідну, якщо не зважати на цей чинник;
  • сума відсотка на різні транзакції. Цей важливий фактор зазвичай враховується при формуванні ціни на товар або послугу. Нерідко прихована комісія пишеться в документації дрібним шрифтом, тому читати її потрібно якомога уважніше;
  • при виборі також варто враховувати логіку платіжної системи. Потрібно з’ясувати, насамперед, що це: агрегатор або шлюз і відштовхуватися від цього показника;
  • варто вивчити і умови виведення грошових ресурсів. Також перед установкою важливо з’ясувати можливість географічного переведення в готівку фінансів. Приміром, з системою ПейПал в Україні спостерігаються деякі труднощі, що унаочнює важливість фактора;
  • при переговорах варто проговорити всі умови підключення та проаналізувати їх сумісність з конкретним сайтом або магазином.

  Як можна переконатися, за допомогою оптимально обраної платіжної системи для будь-якого сайту можна не тільки максимально спростити роботу з фінансами, а й покращити якість сервісу, за рахунок чого прийдуть нові потоки клієнтів і зростуть продажі в кілька разів за короткий час.

  Поділитися:
  10.10.2019
  2532

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: