Як Хорошоп.Export допомагає українським підприємцям успішно реалізовувати свої товари за кордоном

  Хорошоп.Export

  Сьогодні Хорошоп активно сприяє розвитку українського e-commerce, допомагаючи тисячам підприємців реалізовувати свої товари в інтернеті. А тепер компанія пропонує розширити ваші можливості як продавця і запускає Хорошоп.Export.  Що це таке, як працює та, які переваги отримують клієнти – про це поговоримо у статті нижче.

  Хорошоп.Export – новий міжнародний напрямок діяльності компанії, який поєднує в собі:

  • спеціальний  функціонал для продажів за кордоном;
  • досвід підприємців, які вже успішно реалізують свої товари на іноземних ринках.

  Спочатку коротко для тих, хто ще не знайомий з Хорошоп

  Хорошоп дає змогу підприємцям запустити інтернет-магазин без класичної розробки. Користувачі платформи отримують доступ до свого сайту миттєво після подання заявки, користуючись його послугами за фіксовану щомісячну плату.

  Згідно зі статистикою на сьогоднішній день на платформі успішно працює вже понад вісім тисяч українських інтернет-магазинів. За офіційною інформацією клієнти платформи генерують сьогодні на 150% більше продажів, ніж до повномасштабного вторгнення країни-окупанта. Це свідчить про активний розвиток української електронної торгівлі, зокрема в напрямку міжнародних продажів.

  Функціонал Хорошоп.Export

  Багато хто скаже, що для відкриття міжнародних продажів потрібно багато часу, грошей, інколи навіть потрібно бути безпосереднім виробником товарів. Проте це зовсім не так. Практично кожен інтернет-магазин в Україні може успішно вийти на міжнародні ринки як дилер чи реселер, головне – мати певний набір можливостей на своєму сайті.

  Для успішної реалізації функціонала у 2023 році спеціалісти та аналітики платформи активно вивчали міжнародний e-commerce і розробили функції, які допомагають інтернет-магазинам ефективно працювати на зовнішніх ринках. Клієнтські сайти платформи тепер оснащені всім необхідним для запуску та розвитку експортних продажів:

  • багатомовність де вже є англійська, польська та румунська версія сайту за замовчуванням. Додатково передбачена можливістю додавати нові мови, якщо буде така необхідність;
  • реалізовано іноземні валюти для кожної мовної версії сайту;
  • можливість формувати товарні фіди для Facebook та Instagram, Google Merchant Center на будь-якій мові;
  • можливість роботи по SEO-оптимізації на різних мовах;
  • інтеграції з міжнародними платіжними системами для прийому платежів з-за кордону;
  • адаптована форма замовлення для доставки в різні країни;
  • інтеграції зі службами доставки України;
  • інтеграції з Inpost для доставки товарів у межах Польщі.

  Фахівці платформи продовжують працювати над розширенням функціоналу для міжнародних продажів, спираючись на відгуки клієнтів, які вже активно діють на міжнародних ринках. Хорошоп надає велику увагу клієнтському досвіду, збираючи його та ділячись цим досвідом з іншими. Досвід успішних підприємців є цінним джерелом знань для тих, хто прагне розвивати свій бізнес у сфері експорту.

  Закордонний досвід клієнтів Хорошопу

  Також на Хорошоп.Export ви можете познайомитись зі спільнотою підприємців, які активно займаються експортом товарів або прагнуть до цього. Це дозволить клієнтам обмінятись міжнародним досвідом та підвищити ефективність ведення бізнесу у даному напрямку. У рамках Хорошоп.Export зібрані історії успішних інтернет-магазинів, які досягли успіху за кордоном. Інтерв’ю будуть цікаві і тим, хто лише планує вийти на міжнародний ринок,  і тим, хто вже успішно продає за кордон, але прагне лише примножити прибутки.

  Із зазначених історій можна дізнатися про унікальні аспекти роботи в різних країнах та сегментах ринку, зрозуміти відмінності між українським та іноземним e-commerce. Також детально розкриваються труднощі, що виникають при роботі на міжнародному ринку, і розкриваються поширені помилки, яких можна уникати при запуску продажів за кордоном. Поради підприємців, які вже успішно реалізували свої товари за кордоном, допомагають отримати цінний досвід та вирішити власні завдання в цьому напрямку бізнесу.

  Просування на міжнародних ринках

  Безперечно, жоден інтернет-магазин не зможе існувати без клієнтів. А, щоб привести на сайт цільових покупців, знадобляться послуги з просування за кордоном. Компанія “PROjectSEO” є партнером CMS Хорошоп і має великий досвід з розвитку проектів як на закордонні ринки, так і по Україні. Такий комплексний підхід дозволяє підприємцям ефективно виходити на міжнародні ринки.

  Продавати за кордон стає простіше

  Якщо ви мрієте про успішний експорт, але не знаєте, з чого почати, познайомтеся ближче з Хорошоп.Export. Тут ви знайдете корисний та практичний контент щодо міжнародної електронної торгівлі та зможете легко вивести свій інтернет-магазин на міжнародний ринок. Усі необхідні функції для міжнародних продажів доступні за звичайну абонентську плату за сайт.

  Поділитися:
  13.12.2023
  108

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: