Як заробити в Інтернеті реальні гроші без вкладень?

  способы заработать в интернете
  Зміст:

  На сьогоднішній день в Інтернеті не заробляє хіба що ледачий. Важливо лише знайти свою нішу, де ви будете почувати себе комфортно і зможете проявити свої здібності. У вас талант до письменницької справи, красиво співаєте, вам подобається вести блог, писати музику або робити дивовижні, глибокі фото – на цьому можна заробляти. Продаж послуг або товарів – це реальний шанс заробити без фінансових вкладень.

  Чи знаєте ви, які існують легальні способи як заробити в Інтернеті реальні гроші в 2023 році? У статті ми наведемо кілька дієвих способів заробітку, які дозволять отримувати пристойний дохід, не виходячи з дому, не прокидаючись по будильнику, працюючи в зручний для вас час.

  Мережі Інтернет як павутина обплели весь світ, і багато спритних людей вже давно заробляють на цьому гроші. Але, незважаючи на це, питання, як заробити в мережі Інтернет, не тільки не втрачає своєї актуальності, а й залишається одним з найпоширеніших. Постійні клієнти мереж Інтернет, домогосподарки, молоді матусі, студенти, включаючи фахівців з високим рівнем доходу, зацікавлені в отриманні реального доходу з нуля, який пропонують багато онлайн-ресурсів. І це цілком зрозуміло, ніж витрачати час даремно, можна вільні хвилини перетворювати в реальні гроші, займаючись тим, що тобі близьке до душі. А пара зайвих доларів на оплату комуналки і інші дрібні витрати нікому не завадять.

  Варто сказати, що для того, щоб стати онлайн-підприємцем і заробити в Інтернеті гроші, одного бажання мало. Потрібна точна інформація, як це зробити, важливо правильно підібрати нішу, яка стовідсотково буде приносити дохід. А оскільки таких знань про легальні можливості заробітку в Інтернеті у більшості з нас немає, ми легко потрапляємо на вудку шахраїв.

  Тим не менш, це не привід опускати руки. Гроші в Інтернеті є, і ми підкажемо вам кілька способів, як їх отримати, віддаючи натомість свої знання, навички, здібності. Отже, що можна зробити, щоб заробляти онлайн без вкладень?

  Ведення блогу як спосіб заробити в Інтернеті.

  ведення блогу

  Блогерство – популярний напрям серед людей різного віку, що набирає свої оберти. Але це заняття привабливе не тільки тим, що дає можливість проявити свої особисті якості, завоювати авторитет і шанувальників, але є реальним шансом заробити гроші, не виходячи з дому.

  Блогерство – це фактично ведення онлайн-щоденника, доступного іншим користувачам Інтернет. Потрапляючи на сторінки блогерів, стикаєшся з морем реклами. Нас вона може дратувати, а блогер отримує за це реальні гроші.

  Створити свій блог на сьогодні не складе труднощів. Багато популярних платформи пропонують безкоштовні послуги в цьому напрямку. Але створити інтернет-сторінку, куди заходитимуть люди, це лише півсправи. Важливо наповнювати її корисною, цікавою інформацією, яка буде утримувати наявних відвідувачів і залучати нових.

  Найпростіше вести блог по темі, яка вам цікава. Згодом число відвідувачів за день досягне 100 і більше осіб, а значить прийшов час пробувати розміщувати онлайн-оголошення. Де їх взяти? Отримати рекламу, яка і буде приносити дохід, можна на Google AdSense і WordPress.com.

  Для створення якісного блогу з хорошим рівнем доходу все ж доведеться трохи витратитися на покупку доменного імені, хостингу та креативного шаблону на WordPress.

  Кому цікаво, Google 95% свого прибутку має саме з реклами і дає можливість на цьому заробляти іншим, тим же самим блогерам.

  Для того, щоб стати успішним блогером, необхідно: знання мови, вміння цікаво викладати інформацію та свої думки, базові знання в області кодування, SEO-оптимізації. Але головне, добре розбиратися в обраній темі.

  Який дохід від блогерства?

  дохід від блогерства

  Заробіток блогера залежить від різних моментів, тому говорити про конкретні цифри не доводиться. При трафіку близько 1 тис. відвідувачів в день, реально заробляти до 30 $ в день. Конкурентна тематика і розповідь англійською мовою підвищують рівень доходу. У міру збільшення числа відвідувачів зростає і дохід блогера. Багато що залежить від веб-трафіку і обраної моделі монетизації сторінки.

  Є думка, що стратегія афілійованого маркетингу (розміщення на сайті партнерських посилань) приносить більший дохід, ніж співпраця з Google AdSense. Тут можна посперечатися, хоча універсальних рекомендацій немає, як немає двох однакових блогів. Ціна за клік по рекламі на Україні коливається в межах 0,02-0,1 $ (чим більше кліків від різних людей, тим вище ваш дохід), але в міру того, як з’являються клієнти з дорогою рекламою, буде рости і заробіток блогера.

  В Англії, Америці, Канаді завдяки підприємницькому підходу доходи багатьох блогерів обчислюються цифрами з 6 нулями. Починаючи з звичайного блогу, вони перетворюють сторінки в контент-і медіакомпанії, як це зробили Huffington Post і Mashable. Відомий блогер з Індії Аміт Агарвал, приділяючи улюбленому заняттю по 8 і більше годин на день, заробляє в місяць сотні тисяч рупій.

  Заробіток блогера безпосередньо залежить від витраченого на онлайн-щоденник часу, але воно того варте.

  Можливості заробітку в Інтернеті на Google AdSense

  Такий величезний невичерпний ресурс як Google AdSense дозволяє заробляти 100-500 $ в день, за умови розкрученого сайту. Деякі американські блогери мають з такого співробітництва по кілька тисяч «зелених». При цьому прибуток безпосередньо залежить від вартості кліка. В Європі та Америці вона висока, чим і пояснюється такий високий рівень доходу. Але все в ваших руках: створюйте блог по улюбленій темі, підвищуйте свій професіоналізм, знаходите своїх фанатів і заробляйте гроші.

  2. Дизайн тем для сайтів і Інтернет-магазинів

  дизайн тим

  Зовнішній вигляд сайту або блогу – це не просто оболонка, а можливість впливати на свідомість відвідувачів, тому без якісної теми (шаблону) тут не обійтися. Якщо ви людина творча, маєте почуття стилю і так зване «шосте» почуття, знайомі з методикою створення якісних тем, то сміливо можете спробувати себе в дизайні. Готові теми можна продавати на спеціалізованих сайтах (WordPress, Blogger, Joomla, Drupal та інші) або створити під цю справу свій сайт, не вкладаючи великих грошей.

  Правда, для такого заробітку потрібні відповідні знання і здібності: розуміння основ веб-дизайну, хороший смак, знання CSS, HTML, мови JavaScript, вміння працювати в Photoshop, ну і звичайно ж облік вимог цільової платформи.

  Який заробіток на дизайні тем?

  Залежно від якості створеної теми її вартість може коливатися в межах 10-100 $. Продавши 10 копій, ви отримуєте 100-1000 $, і так по наростаючій. Розробка індивідуальної теми під замовлення – розмова окрема, тут вже ціна договірна, яка зазвичай навіть вище зазначених.

  3. Заробіток в Інтернеті за допомогою онлайн-уроків і курсів

  заробіток на онлайн курсах

  Щоб стати вчителем в Інтернеті, зовсім не обов’язково мати диплом викладача. Якщо ви маєте багаті знання в певній темі (а вчити можна практично все), можете передавати їх іншим, проводячи онлайн-уроки і заробляючи на цьому реальні гроші. Немає навичок і досвіду роботи з аудиторією? Все прийде з часом.

  Як розпочати таку роботу? Наприклад, за допомогою спеціального сервісів SkillsShare і Udemy. Реєструйтеся, створюйте курси на цікаві для вас теми: кулінарні, технічні, мовні, дизайнерські (та хіба мало різних тем!) і продавайте їх бажаючим. Люди підписуються на ваш курс, отримують потрібну їм інформацію, а ви отримуєте гроші.

  Що потрібно для того, щоб стати онлайн-учителем: обов’язкове знання теми досконало (інакше продажі будуть малі), вміння працювати в популярних графічних редакторах і створювати відео, що підвищують інтерес до курсу.

  4. Написання електронних книг

  написання електронних книг

  У вас є цікава історія, в голові кишать безліч креативних ідей, ви знаєте безліч можливостей реалізувати себе або заробити гроші? Поділіться цією інформацією на сторінках електронної книги. На будь-який товар є свій покупець, тому, яку б тему ви не вибрали, комусь вона здасться цікавою і корисною, щоб на неї витратити свої кровні. А чим більше в книзі буде унікальної інформації, якою цікавляться люди, тим вище буде дохід від її продажу.

  Без паперу і ручки, починайте писати книгу в MS Word прямо зараз, не піклуючись про те, де знайти видавця. Сервіси Amazon’s Kindle, Google Play Store, iBooks дають можливість друкувати і продавати ваші власні книги як в електронному, так і в друкованому варіанті.

  Друкований варіант книги легко замовити на сервісі Lulu, який сприяє і в продажу ваших ідей. Друковані копії книг продають і такі онлайн ресурси як Amazon, Flipkart, eBay і деякі інші.

  5. Продаж авторських товарів через Інтернет

  продаж авторських товарів

  Це заробіток для творчих людей. Любите малювати, захоплюєтеся дизайном або фотографією? А чи знаєте ви, що ваше захоплення може приносити цілком пристойний дохід?

  Ваші картини і фото можуть користуватися популярністю і прикрасити одяг або предмети побуту: чашки, сумки та інше. Розроблений вами дизайн може бути використаний при виготовленні приємних подарунків, які успішно продаються онлайн. При цьому від вас вимагається всього лише ідея, втілена в електронну форму. Такі сервіси як Zazzle, CafePress і Threadless допомагають заробити на своїх здібностях.

  Ви створюєте і реєструєте на сервісі свій онлайн-магазин, розробляєте і удосконалите каталог картин, фото, дизайнерських шаблонів. Покупець вибирає потрібний йому товар і елемент, що сподобався йому, з каталогу, розплачується, а ви отримуєте частину цих грошей.

  Для України оптимальним буде створення свого онлайн-магазину або продаж товару в соціальних мережах.

  6. Як заробити в Інтернеті на YouTubе каналі

  заробити в Інтернеті на YouTubе каналі

  Навіть незареєстровані користувачі YouTubе періодично дивляться ролики з цього популярного каналу. Це найбільший онлайн-сервіс з обміну відео. Причому багато роликів знімають такі ж, як ми, прості люди на відеокамери та мобільні телефони, а потім на них заробляють гроші.

  За перегляд відео багато грошей не отримаєш, а ось створюючи монетизовані відео (навіть якщо вони складається з картинок), можна легко і просто поправити своє фінансове становище. Цікаві ролики, завантажені на YouTubе, де щохвилини сидять сотні тисяч користувачів Інтернет, швидко набирають популярність, що відбивається в кількості переглядів. На такі ролики відео-канал ставить рекламу, з якою ви і отримуєте дохід, не витрачаючи ні часу, ні грошей.

  Правда, для підвищення популярності відео доведеться підібрати цікаву тему, а також дати деяку рекламу (наприклад, в соцмережах), щоб швидше набрати перегляди. Особливою популярністю сьогодні користуються анімаційні ролики, онлайн-курси, семінари, кулінарні відео.

  Хочете заробити більше, доведеться іноді відривати п’яту точку від стільця і виходити в «поле» в пошуках цікавих сюжетів. Стануть в нагоді також навички користування камерою, створення різнопланових відеороликів, знання програм для монтажу відео. Хоча іноді шкільний ролик, знятий на телефон, має більшу популярність, ніж професійне відео про те, як замінити згорілу лампочку або вирішувати складні математичні завдання.

  Яка межа доходу від YouTubе?

  Ви бачили, скільки передплатників набирають окремі канали, де люди всього лише діляться кулінарними рецептами? Це говорить про те, що їх відео цікаве людям, вони чекають нових роликів даного автора. А чи знаєте ви, що набравши 1 мільйон передплатників, автор відео може заробляти 100-300 тис. доларів на місяць. Невже воно того не варто?

  Ольга Кай і Мімі Айкон на власному прикладі довели, що на YouTubе можна заробляти більше 100 000 $. І є відомості, що навіть 1 мільйон не є межею можливостей такого заробітку.

  Зрозуміло, щоб набрати стільки передплатників потрібно попрацювати, підбираючи корисну цікаву людям інформацію, виявляючи креативність, використовуючи особисту чарівність. Але ця праця цілком виправдана, оскільки дозволяє жити гідно.

  Спосіб 7: пошук різної онлайн-роботи

  робота онлайн

  На сьогодні існує безліч онлайн-бірж фріланса, де одні люди (замовники) пропонують роботу, а інші (виконавці) її виконують за винагороду. Зазвичай така робота виконується віддалено, за допомогою комп’ютера, хоча є різні варіанти і пропозиції. Найбільш затребуваними напрямками є: веб-дизайн, створення і просування сайтів, програмного забезпечення, написання статей (рерайт і копірайт), вичитка та редагування текстів, розвиток бізнесу в Інтернет. Але це не означає, що для вас не знайдеться іншої роботи, яка буде відповідати вашим знанням і навичкам.

  Upwоrk, TaskRabbit і деякі інші майданчики допомагають віртуальним зустрічам замовників і виконавців. При цьому обидві сторони виявляються у виграші. Тут можна знайти разові замовлення (онлайн або в реалі, наприклад, допомогти з перевезенням) або отримати постійну роботу. Звертаючись на біржі фрілансу, ви спираєтесь на свої знання і вміння.

  Спосіб 8: переклади текстів

  переклади текстів

  Цей варіант прекрасна можливість заробити пристойні гроші для тих, хто володіє іноземними мовами. Послуги перекладу на сьогодні дуже затребуваний напрямок роботи.

  Лідером серед сайтів, що пропонують роботу перекладача, вважається Translatorsbase.com, де завжди багато замовлень і можливість самому вибирати ставку. Робота ведеться віддалено на своєму комп’ютері, замовлення відправляється через сайт. Подібний заробіток пропонують також fl.ru, advego.ru, text.ru.

  Спосіб 9: заробіток на транскрипції

  заработок на транскрибации

  Тут є кілька варіантів роботи: прослуховування аудіо і перегляд відео з подальшим викладом їх вмісту в текстовому файлі, передрук рукописного тексту, розпізнавання і друк тексту з чеків, квитанцій і т.д. Незважаючи на гадану легкість, це кропітка праця, що вимагає уважності, терпіння, знання мови та інших навичок.

  Роботу, яка не під силу комп’ютеру, що не володіє людським інтелектом, можна знайти на сервісах біржах типу Upwork, а також на спеціальному сервісі Amazon Mechanical Turks. Вартість завдання визначається замовником, а ви вирішуєте, чи варто братися за цю роботу.

  Спосіб 10: заробіток в Інтернеті на партнерській рекламі

  заробіток на партнерці

  Партнерський маркетинг – порівняно новий напрямок бізнесу в Інтернеті, який дуже швидко набирає популярність завдяки відносній легкості заробітку. Якщо ви успішно ведете свій блог або сайт, то цей варіант доходу вам цілком доступний. Співпрацюючи з іншими підприємцями, ви розміщуєте на своєму ресурсі їх посилання і таким чином виграєте і ви, і ваші партнери.

  Цей вид заробітку аналогічний розміщення реклами Google AdSense, але там ви отримуєте фіксовану суму за клік, а тут відсоток від продажів. Тобто людина не просто повинна перейти за посиланням на вашій сторінці, але і купити товар, щоб ви отримали свої гроші. Якщо товар добре продається, то дохід виходить дуже гідний без вашої особистої участі і фінансових витрат.

  Шукати партнерську рекламу можна самостійно або зайти на спеціальні сервіси типу ShareASale або Commission Junction з багатим вибором різних пропозицій, в тому числі і від відомих брендів. Amazon, eBay, Flipkart пропонують партнерські програми, на яких також можна непогано заробити.

  Підбираючи партнерську рекламу, варто орієнтуватися на тематику сайту, що підвищує рівень продажів, оскільки заходять зацікавлені люди.

  Спосіб 11: продаж своїх товарів (нових і б / у)

  У кожного з нас вдома знайдуться речі, які стали непотрібними з різних причин. І викинути їх шкода, і на базарі стояти не хочеться. Та й навіщо викидати «гроші» на смітник, якщо їх можна продати через Інтернет. Такі сервіси, як OLX або Cragilist із задоволенням допомагають комусь продати речі, що стали непотрібними, а комусь придбати те, що вони шукали. Тут продати можна абсолютно все за допомогою комп’ютера або мобільного телефону, адже на кожен товар знайдеться свій покупець.

  Спосіб 12: як щодо «покодити»?

  Для програмістів це унікальна можливість разового додаткового заробітку. Беремо запропонований проект, будуємо його з нуля, тестуємо і здаємо замовнику, отримуючи за це пристойні гроші.

  Пропозиції «покодити» в асортименті можна знайти на перевіреному багатьма роками роботи сайті Freelancer або інших онлайн-біржах (Guru, Upwork, TaskRabbit і ін.).

  Спосіб 13: створення інтернет-розсилок

  створення посилань

  Ведення блогу і написання книги вимагає витрати сил і часу, що багатьох вимотує і стає причиною відмови від такого доходу. Альтернативою можна вважати подачу контенту в формі електронного журналу, яка також не вимагає вкладення коштів. Потрібно лише налаштувати інформаційну розсилку і пропонувати користувачам Інтернет підписатися на неї.

  Створити розсилку і управляти нею можна за допомогою спеціалізованих сайтів, наприклад, Aweber або MailChimp. Міцно ставши на ноги, можна включати в розсилку рекламу, додатково заробляючи на цьому, або пропонувати свої інфопродукти, дизайнерські товари та ін.

  Спосіб 14: бізнес на хобі

  Сьогодні великою популярністю користуються авторські вироби, виготовлені своїми руками. Милі в’язані дрібнички, креативні саморобні сумки, розписні вази, авторські вироби з глини, прикраси, ляльки ручної роботи, різноманітні іграшки та багато чого іншого можна знайти на сайтах, що спеціалізуються на продажу авторської продукції. Людям набридло штампування, тому авторські товари, що відображають індивідуальне бачення світу, завжди знайдуть свого покупця.

  Продати плоди своєї праці і творчих поривів допоможуть соціальні мережі (ВК, Фейсбук, Однокласники), а також такі сайти, як ArtFire і Etsy, де люди шукають креативні ідеї для подарунків друзям, близьким, колегам, милі дрібнички для оформлення інтер’єру, корисні в господарстві унікальні речі та винаходи. Люди з невичерпним творчим потенціалом можуть створити власний інтернет-магазин.

  Спосіб 15: голос як інструмент для заробляння грошей

  заробіток на озвучці

  Людина з добре поставленим голосом і чіткою дикцією легко може заробляти гроші на закадровому озвученні. Замовлення бувають різні, тому затребуваними можна вважати і глибокий баритон, і високе дзвінке сопрано, і інші можливі варіанти. Головне хороша дикція, щоб мова була розбірлива, і знання мови (вміння читати без помилок).

  Тексти електронних книг, новин, різні історії під час перегляду відео часто читають непрофесійні диктори, а люди, які вміють і хочуть користуватися своїм голосом, отримуючи за це винагороду.

  Замовлення на озвучку можна пошукати на сервісах Umano, VoiceBunny, Voice123 з хорошими відгуками. Тепер варто лише обзавестися якісним обладнанням для звукозапису та почати заробляти гроші, подібно професіоналам.

  Спосіб 16: допомога в навчанні

  допомога в навчанні

  Створення курсів, лекцій, семінарів для онлайн-навчання – справа клопітка. До того ж створення повноцінного курсу вимагає точних знань, розробки плану, логічного викладу інформації, пошуку таких методик, які робили б курс більш привабливим в очах людей. Якщо ви до цього не готові, але маєте бажання допомагати учням і студентам успішно гризти граніт науки, то онлайн-репетиторство – те, що вам потрібно для заробітку.

  Не поспішайте друкувати гори оголошень про послуги репетитора і запасатися клеєм, сайти типу Tutor.com і TutorVista.com допомагають зустрітися онлайн репетиторів і їх клієнтам для взаємовигідного співробітництва. Це може бути як разова допомога в підготовці домашніх завдань, так і постійна робота по поліпшенню засвоєння дітьми знань з різних галузей науки.

  Спосіб 17: продаж унікальних фотографій

  продаж унікальних фото

  Ймовірно, знайти популярний сайт, на якому б не було жодної фотографії, не легше, ніж голку в стозі сіна. Але ж ці фото роблять люди, і не завжди вони є професійними фотографами. Якщо вам подобається фотографувати і ви вмієте зловити той самий унікальний кадр, який не потребує слів і коментарів, сміливо можете приєднуватися до тих, хто допомагає наповнювати інтернет-ресурси корисними і цікавими фото.

  З огляду на різноманітні тематики сайтів і вимоги до унікальності фото, можна з упевненістю сказати, що фотографії, включаючи вдалі Селфі, можуть і будуть приносити дохід. Знайти покупця на свої фотошедеври нескладно на спеціалізованих сайтах: iStockPhoto, CreativeMarket і depositphotos. І не варто сумніватися в своїх здібностях, ні разу не випробувавши їх у справі.

  Спосіб 18: продаж сайтів, доменів, мобільних додатків

  продаж сайтів, доменів

  Є люди, які професійно займаються створенням та продажем сайтів і мають з цього непоганий прибуток. Але це лише один з варіантів заробітку такого плану. Отримати разовий прибуток можна і без знань основ сайтобудівництва. Якщо ви є власником сайту, який не приносить доходу або просто був покинутий через брак часу і сил, є можливість його продати і повернути якусь частину витрачених на розкрутку грошей.

  Ви запитаєте: а кому потрібен ресурс, який не приносить доходу? Але справа навіть не в ресурсі, а в його доменному імені. Домен – це адреса вашого сайту, яку ви «орендуєте» на хостинг серверах. Без домену ніхто б не зміг зайти на ваш сайт. Людина, яка бажає створити свій ресурс, теж повинна потурбуватися про «місце проживання», яке не можна запозичити. Домен на хорошому хостингу, як і квартира в центрі міста, коштує недешево. В інеті є сервіси по аналогії з біржами нерухомості, куди можна звернутися з приводу продажу домену (Flippa, Sedo, GoDaddy Auctions), запропонувавши початкову ціну. Ваш домен буде виставлений на аукціон, і первісна вартість може зрости в рази. Так що навіть на даремному, непотрібному сайті також можна заробити.

  До речі, причиною того, що власники сайтів і блогів швидко «вигорають» часто є занадто велике завзяття на старті, коли людина цілодобово віддається своїй справі. Починати варто з неповного робочого дня, а коли згодом розкрутити і блог стане приносити дохід, можете перейти на повну зайнятість.

  Спосіб 19: тестування сайтів

  Будь-який новий продукт, перш ніж вступити в широку мережу, повинен бути опробуваним. Веб-майстри і компанії, що створюють нові сайти і онлайн-ігри, що вводять оновлення, також пропонують провести тестування нового «дітища», оплачуючи таку роботу. Що може бути простіше: ви тестуєте сайт і залишаєте відгук про нього для власника. І тільки за це отримуєте гроші.

  Таку легку роботу можна знайти на сайті UserTesting. Але потрібно враховувати, що для того, щоб зробити заробіток постійним, потрібно не просто «співати дифірамби», а писати корисні власнику відгуки, які допоможуть йому довести роботу з сайтом до досконалості.

  Спосіб 20: створюйте музику і заробляйте на цьому

  продаж музики

  Не всім судилося стати знаменитими композиторами, але багато хто міг би запросто спробувати себе в справі створення музичних композицій, особливо ті, у кого є навички гри на музичних інструментах і музичний слух. Є такий талант – пишіть цілі пісні, а якщо ваші здібності скромніші, почніть зі створення нарізок і рингтонів.

  Як на цьому заробити гроші і куди запропонувати свої творіння? У мережі Інтернет є онлайн-магазини, де можна продати музичні композиції власного виробництва в форматі МР3. Прикладами таких онлайн-сервісів можуть служити iTunes, Pandora, Amazon, Spotify, Google Play та інші. А корисні ресурси DistroKid і loudr.fm допоможуть зберегти ваше авторство при розміщенні музичних файлів на зазначених сервісах.

  Спосіб 21: гроші за пости

  гроші за пости

  Ви є фахівцем у сфері медицини, освіти, бізнесу, техніки та ін., І не знаєте, де ще застосувати свої знання, крім основного місця роботи? Ця ідея для вас. Багато успішних блогерів для розкрутки свого проекту задіють фахівців зі сторони. По-перше, це розширює коло розглянутих тем, по-друге, заощаджує час, по-третє, допомагає влити свіжий струмінь, освіжаючи інформацію і допомагаючи збільшувати прибуток від ресурсу.

  Гостьовий письменник – це автор, який пише авторитетні пости для блогерів, використовуючи наявні у них знання. Правда, щоб стати затребуваним автором, потрібно досконало володіти темою, про яку пишеш. Розщедрюватися на поверхневі статті, ніхто не стане.

  Спосіб 22: участь в онлайн-опитуваннях

  Не поспішайте робити висновок, що це розвод чистої води. Коли тільки з’явилася інформація про можливість як заробити гроші в Інтернеті, заповнюючи анкети-опитувальники, до неї ставилися з великою часткою скептицизму: хіба за це платять гроші?

  На сьогодні вже нікого не здивуєш тим, що компанії, що займаються соціологічними дослідженнями, готові оплачувати участь у соцопитуваннях, як це роблять і в реальності, наймаючи людей для проведення таких заходів. На ці цілі виділяються мільйони доларів, відсоток від яких може перекочувати і в вашу кишеню.

  Заробити гроші в Інтернеті на онлайн-опитуваннях досить просто і вимагає всього лише кілька хвилин часу. Але де знайти таке опитування, за які платять? Простіше і надійніше це зробити на сайтах The Opinion Panel, OnePoll, Toluna, MySurvey, Vivatic, YouGov і SurveyBods. Реєструєшся на одній або декількох з них і регулярно отримуєш опитування, за участь в яких тобі платять через систему PayPal (на жаль, для України такі перекази неможливі) або пропонують ваучери популярних торгових майданчиків, де можна придбати для себе щось корисне і бажане.

  Наскільки вигідна участь в онлайн-опитуваннях?

  Зазвичай вартість одного опитування не перевищує 2 доларів, так що розраховувати на шалені заробітки не доводиться. До того ж для отримання грошей (але частіше подарунка) доведеться потрудитися зібрати деяку кількість балів (роботу оцінюють в балах, які згодом визначають суму заробітку або подарунка.).

  Спосіб 23: проведення інтернет-досліджень

  проведення інтернет досліджень

  Ця робота для тих, хто днями просиджує в Інтернеті, подорожуючи по різних сайтах. Ви запитаєте, невже за це також можна отримувати гроші? Так можна. Деякі організації періодично потребують моніторингу певних тем. Тримати для цих цілей фахівця в штаті не має сенсу, ось вони і підключають людей зі сторони.

  Особливих навичок для такої роботи не потрібно. Головне, уважність (досвідчене око) і вміння логічно викласти результати моніторингу різних ресурсів, вибираючи основне і відсіваючи другорядне (до речі, відмінно розвиває інтелект). Зазвичай це не твір на вільну тему, а виклад відповідно до визначеної форми, за який пристойно платять. Ще більше можна заробити в Інтернеті без вкладень, роздобувши унікальну інформацію з інших джерел, крім Інтернету.

  Спосіб 24: створення зведень і короткий виклад новин

  створення зведень

  Цей спосіб заробітку в Інтернеті без вкладень дещо нагадує попередній, але головний акцент робить на новинних ресурсах. Ви отримуєте конкретну тему і відбираєте по ній різні новини. Ваше завдання тезисно викласти основні положення новин, пропрацювавши вибрані матеріали, і до кінця дня передати інформацію замовникові, отримавши за це винагороду.

  Кому це потрібно? Людям, яким доводиться приймати важливі рішення і робити відповідальні висновки. Зазвичай це зайняті люди, які не мають часу на обробку великих обсягів інформації. До того ж не вся вона має велику цінність. Якщо якась із наданої вами інформації особливо зацікавить замовника, ви можете додатково заробити на написанні докладної статті по цій темі.

  Деякі компанії набирають для подібної роботи людей на постійній основі, пропонуючи стабільну зарплату (аж до 4000 $), інші просто пропонують разові замовлення.

  Як отримати зароблене онлайн?

  Оптимальним варіантом отримання грошей (а вони в якийсь момент починають надходити від клієнтів) для онлайн-підприємців є сервіс PayPal, хоча варіанти чеків і безготівкової оплати також можна розглядати. PayPal вважається раєм для підприємців, полегшуючи оборот коштів, але, як ми вже згадували, в Україні такий варіант не працює (отримати гроші ви не зможете), тому доведеться відкрити підприємницький рахунок в банку і користуватися онлайн-сервісом типу Приват24.

  Використання платіжних сервісів помітно спрощує завдання для тих, хто є власником сайту або інтернет-магазину, дозволяючи клієнтам здійснювати оплату як через інтернет-банкінг, так і скориставшись платіжними картками. У США кращими провайдерами вважаються PayPal, Google Wallet, Amazon Payment і Skrill.

  Який реальний дохід в Інтернеті?

  Не варто бути фахівцем у вищій математиці, щоб зрозуміти, що про конкретні цифри можна говорити лише в разі роботи за стабільним графіком. Робота в Інтернеті – це можливість заробляти гроші, самостійно розподіляючи свій час. Зрозуміло, що за 8 годин роботи можна отримати набагато більше, ніж за 2-3 години. Так що заздалегідь визначитеся, скільки часу ви готові віддавати роботі, щоб не тішити себе ілюзіями і не розчаровуватися.

  Будь-яка робота, за яку платять гроші, передбачає витрати часу і сил. Інакше, за що вам платити? Хочете заробляти багато, маючи постійних замовників, вибирайте нішу, яка вам цікава, в якій ви маєте певні знання і викладайтеся по повній. І не потрібно говорити, що в Інтернеті не можна заробити. Хто хоче, той уже заробляє.

  Поділитися:
  20.04.2021
  59040

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: