Беклінки – це посилання зовнішнього типу на ресурси №1, які розміщуються на сторонніх майданчиках. У випадку з сайтами, де посилання розміщуються, вони іменуються так званими донорами. А сайт, який вказується в посиланні на ресурс називається словом акцептор.
Кількість і якість таких посилань прямим чином впливають на ранжування сайту. А також не останню роль відіграють в обробці ресурсу роботами і видачі його в пошукових системах. Раніше кількість подібних посилань грала роль в питаннях місця сайту в пошуковій системі. Доходила справа до того, що порожні сторінки з великою кількістю беклінків піднімалися на перші рядки пошукачів-гігантів і індексувалися роботом як активні. Технічний прогрес дозволив знизити таку увага роботів до посилань подібного плану і врахувати ряд критеріїв, що знижують вірогідність такого збою в роботі системи. Наприклад, пошукова система Яндекс категорична і вимагає для просування сайту
Також пошукові роботи враховують кількість посилань на сторінках. Серед фахівців вважається, що контрольна вага розподіляється між усіма внутрішніми і зовнішніми посиланнями. Чим їх менше, тим краще для ресурсу. Оптимізатори і роботи відносяться набагато краще до внутрішніх посилань, ніж до зовнішніх.
Головний редактор.
SEO кейси від НАС!