Ідеї, як зробити свій сайт кращим, ніж у конкурентів

  Как создать сайт для продажи

  Сьогодні люди проводять більше часу, ніж будь-коли раніше, сидячи за екранами телефонів і комп’ютерів, щомісяця переглядаючи сотні різних веб-сайтів. Однак питання полягає в тому, чи вивчають користувачі контент, особливо коли більшість веб-сайтів виглядають майже однаково? Як зробити сайт, який буде виділятися на тлі конкурентів? Як створити сайт для продажу, а не просто для видимості? Про це ми розповімо в нашій статті.

  Сучасна людина витрачає велику кількість часу, переглядаючи ресурси глобальної мережі. Це важливий знак для власників бізнесу, щоб впровадити новий підхід до дизайну веб-сайтів, якщо вони хочуть привернути нових клієнтів і перемогти конкурентів. Більшість веб-сайтів створюються однаково, тому що власники бізнесу хочуть, щоб вони виглядали професійно. Звичайно, хороший сайт повинен бути спроектований таким чином, щоб відповідати конкретним бізнес-цілям, щоб клієнти не відчували себе загубленими на ньому. Але є деякі перевірені стратегії для створення оригінальних і унікальних дизайнів веб-сайтів, які не виглядають менш професійними через це.

  На чому ґрунтуються найкращі сайти

  Давайте будемо чесними, рівень креативності зазвичай залежить від типу бізнесу, яким ви керуєте, його тематики. Якщо ви працюєте у фінансовій індустрії, то, ймовірно, експериментування з цікавим веб-дизайном – не найкраща ідея. Однак чим більше креативна ваша індустрія, тим більше можливостей вона пропонує для створення сайту. Якщо ви художник або дизайнер, звичайного веб-сайту, схожого на багато інших, недостатньо. Ваші потенційні клієнти можуть поглянути на нього і визнати, що ви «просто один з тих нудних художників, з якими я не хочу працювати». І це, ймовірно, не ваша мета, чи не так? Якщо ж запланована розробка інтернет-магазину дитячих товарів, то привернути увагу покупця можна, використовуючи цікаві банери і стилі.

  Вам вирішувати, як буде виглядати ваш сайт, але пам’ятайте, що перестаратися легко. Ключ полягає в балансі. Почніть з ретельного дослідження ринку, яке дозволить вам перевірити, як ваші конкуренти позиціонують себе в Інтернеті. Про це ми розповімо трохи нижче. Ви також можете поговорити зі своїми клієнтами про їхні очікування. Повірте, щіпка оригінальності не зашкодить вашому бізнесу, але може призвести до значного збільшення впізнаваності.

  Як створити сайт для продажу – що б ви не робили, будьте послідовні

  найкращий сайт

  Однією з найбільш поширених помилок, допущених веб-дизайнерами, є відсутність узгодженості в функціональності сторінки. Погане юзабіліті може призвести до плутанини для відвідувачів. Навіть якщо сайт виглядає на перший погляд ідеально, проблеми з функціональністю і навігацією можуть призвести до великої кількості відмов. З цієї причини узгодженість повинна бути ключовою в процесі розробки веб-сайтів – варто створювати інтерфейси, які відповідають очікуванням і потребам користувачів.

  Узгодженість полягає в повторенні стилів макета зі шрифтами, колірними схемами і іншими елементами як на сторінках, створених з безлічі підлеглих, так і на початкових сторінках. Невід’ємною частиною юзабіліті є також добре продумана навігація, високоякісні тексти, правильний розмір шрифту і структура посилань, які полегшують користувачам переглянути вміст ресурсу. Ви можете розглянути можливість повторного використання аналогічних елементів на всій сторінці. Зробіть все можливе, щоб перетворити ваші дизайнерські рішення в найкращий сайт.

  Двічі перевірте узгодженість системи. Подумайте, чи потрібно розміщувати інструмент або плагін на сайті чи ні. Для цього варто поставити собі одне дуже важливе питання: чи спрощує даний елемент навігацію по сайту і чи робить його використання більш зручним для користувача? Створення сайту компанії потребує значних зусиль і часу, але ці зусилля завжди приносять користь.

  Створення цілісного іміджу бренду

  Создание целостного имиджа бренда

  Візуальна ідентифікація визначає ваш бренд, тому ви повинні ретельно продумати кольори, які ви збираєтеся використовувати на веб-сайті. Іншими областями, які вимагають особливої ​​уваги, є набори значків, шрифти, інтервали і інші елементи. Пам’ятайте, що використовувані кольори можуть мати велике значення для сприйняття компанії потенційними клієнтами. Те ж саме стосується профілів соціальних мереж вашої компанії – аватари і фонові зображення повинні співпадати з дизайном сайту. Імідж бренду повинен бути однаковим на всіх цифрових платформах, які ви збираєтеся використовувати, той же принцип застосуємо і до друкованих маркетингових матеріалів. Послідовність є ключем.

  Навігація – найважливіший елемент дизайну сайту

  як зробити структуру сайту

  Деякі речі не потрібно міняти – одна з них – базова концепція структури сайту. Враховуйте наступні рекомендації, як зробити структуру сайту:

  1. Основою є домашня сторінка з меню, що охоплює різні категорії, але будьте обережні, щоб не перестаратися. Навігація повинна бути розміщена там, де її чекають користувачі – вгорі сайту. Чому? Тому що елементи навігації повинні бути помітними відразу, коли відвідувачі заходять на сайт. Пам’ятайте, що якщо навігація по сторінці незрозуміла, користувачам буде складно отримати доступ до змісту і отримати відповідну інформацію. Створіть свою навігацію з урахуванням юзабіліті і дотримуйтеся перевірених ідей – є місця, де креатив не окуповується.
  2. Розробляйте цікаві візуальні рішення, але не зосереджуйтесь на винаході нового колеса. Багато дизайнерів зазнали невдачі, вирішивши створити сайт, який є занадто креативним. Адже він, в першу чергу, повинен бути функціональним. Ви нікого не здивуєте, розмістивши занадто багато елементів – найголовніше – знайти баланс. Мінімалізм включений – не варто давати користувачам занадто багато варіантів.
  3. Найголовніше, це не означає, що ви не повинні експериментувати з макетом сайту. Просто майте на увазі, що внесення фундаментальних змін в функціональність сторінки зазвичай закінчується необхідністю повернення до базової версії. Кращі дизайни сайтів відповідають простій і ефективній навігації.
  4. Як ви можете здогадатися, вся інформація, представлена ​​на сайті, повинна бути згрупована і розташована таким чином, щоб доступ до неї був простим і інтуїтивно зрозумілим. Зокрема, тут варто подбати про UX (User Experience) і випустити будь-яку яскраву рекламу. Також варто розумно використовувати порожні місця – на хорошому веб-сайті вони не повинні бути просто місцями, наповненими контентом, оскільки наповнений простір – це потужний інструмент, за допомогою якого ви можете забезпечити правильний потік контенту.
  5. Фотографії та зображення дозволяють виділити місце, де знаходиться користувач, що робить сайт дуже інтуїтивно зрозумілим. Переконайтеся, що перехід до потрібної інформації не потребує зайвого часу при пошуку меню і категорій, які можуть зацікавити користувачів. Чим більше часу користувачі витрачають, намагаючись визначити, де їм слід шукати потрібну їм інформацію, тим вища ймовірність того, що вони покинуть ваш сайт і ніколи не повернуться на нього.
  6. Нарешті, варто згадати одну з найважливіших речей – завжди здійснюйте тестування перед запуском сайту. Вам потрібно переконатися, що сайт працює правильно і не вводить користувачів в оману. Одним з основних правил, що регулюють цю галузь, є право друзів – якщо на вашому веб-сайті нудно навіть найближчим друзям, потрібно внести деякі зміни.

  Більш докладно про створення структури сайту читайте в нашій статті.

  Правила створення сайту: важливість естетики у веб-дизайні

  У нас вже є структура сайту, а також його функціональність і навігація, тож настав час подумати про основний елемент, який може зробити ваш сайт дійсно вашим. Звичайно, мова йде про естетику. Ви вже знаєте, що зовнішній вигляд сторінки повинен бути узгодженим. Залишається одне питання: як створити сайт в Інтернеті, який буде привабливим для користувачів?

  Створення дизайну сайту: керівництво крок за кроком

  Створення дизайну сайту

  1. Робіть все можливе, щоб радувати відвідувачів, які заходять на ресурс. Варто почати цей процес, краще познайомившись зі своєю аудиторією, щоб ви могли легше приймати рішення про зовнішній вигляд і дизайн сайту. Розробка інтернет-магазину з урахуванням потреб і цінностей клієнтів допоможе вам створити сайт, який буде відповідати їх очікуванням, вони будуть відчувати себе добре під час перегляду. Перші враження надзвичайно важливі. Якщо естетика сайту не відповідає очікуванням цільового ринку, тоді коефіцієнт конверсії може бути близький до нуля.
  2. Одним з найбільш важливих елементів дизайну сайту є колірна схема. Кольори повинні відображати галузь, в якій ви працюєте, і в той же час відповідати продуктам і послугам, які ви пропонуєте. Поставте себе в становище потенційного клієнта і подумайте, чого очікує відвідувач. Як ми згадували раніше, мінімалізм включений – варто дотримуватися правила декількох кольорів. Ми настійно рекомендуємо не робити на сайті веселку – якщо ви, звичайно, не продаєте єдинорогів.
  3. Те ж саме стосується шрифтів, використаних на сайті. Виберіть шрифти, які зроблять ваш сайт більш зручним для читання. Пам’ятайте також, що вони повинні гармоніювати з загальним дизайном сайту і палітрою кольорів. Є багато сайтів, що пропонують колекції легких і сучасних шрифтів для дизайну сайтів.
  4. Всім відома приказка, що одна фотографія варта більше тисячі слів. Навіть якщо ви думаєте, що це просто банальність, не варто ігнорувати дане правило. Вибір відповідних фотографій може значно покращити або знищити зовнішній вигляд всієї сторінки. Первинний зовнішній вигляд і атмосфера сайту повинні ґрунтуватися не тільки на фотографіях з сайтів, що продають фотографії. Ми не говоримо тут, що стокові фотографії погані – деякі з них дійсно чудові і мають відмінну якість, але варто пам’ятати одну річ. Що ви будете робити, якщо конкуренти виберуть ті ж фотографії? Варто подумати про те, щоб зробити свої власні професійні знімки, щоб бути на 100% впевненими в тому, що ви виділяєтеся на тлі конкурентів. Можливо, ви визначитеся з малюнками і логотипами, розробленими спеціально для вашої компанії? Виберіть спосіб, який допоможе вам досягти всіх цілей проекту, щоб створити сайт для продажу єдиний в своєму роді, який буде залучати відвідувачів.

  Урок на сьогодні: ніколи не думайте про будь-який елемент дизайну сайту окремо. Саме послідовність робить всі елементи ідеально спільними, створюється відчуття професійного дизайну. Подумайте, як буде виглядати сторінка з різними кольорами, різними наборами іконок, декількома шрифтами і кнопками. На нашу думку – не дуже добре. Ось чому завжди варто зосередитися на деталях і в той же час дотримуватися перевірених рішень, навіть для творчих сайтів, де ви хочете проявити свою фантазію.

  Таким чином, ви створите сайт, який буде залучати відвідувачів. Але, як зробити так, щоб залучений клієнт замовив товар або послугу саме у вас, а не у конкурента. Про це також розповідаємо нижче.

  Як зробити свій сайт краще, ніж у конкурентів

  Позиціонування за популярними ключовими словами може швидко перетворитися в бій на арені гладіаторів. Тут найсильніший завжди перемагає. Коли ви боретеся за позиції в пошукових системах, вам потрібно розробити кращу стратегію, яка дозволить не тільки перемогти конкурентів в Інтернеті, але, перш за все, зберегти свою позицію.

  Однією з таких стратегій може бути аналіз веб-сайту конкурента і його перевага у всіх можливих технічних аспектах. Як перемагати конкурентів в Інтернеті шляхом оптимізації сайту і, отже, – домінувати в результатах пошуку.

  1. Отримати SEO-статистику конкуренції.

  Отримати SEO-статистику конкуренції.

  Перше, що вам потрібно зробити, щоб перемогти конкурентів в Інтернеті, – це проаналізувати весь їхній сайт.

  В ході цього аналізу ви дізнаєтеся, наприклад:

  • Звідки беруться їх зворотні посилання.
  • Який тип контенту вони публікують.
  • Nofollow і dofollow посилання.
  • Назва підсторінки.
  • Розподіл рубрик H1, H2, H3 і т. Д.

  Як ви отримуєте цю інформацію?

  Звичайно, кращими інструментами для цього будуть Serpstat і Ahrefs. Їх цілком буде достатньо, щоб проаналізувати конкурентний сайт з точки зору SEO та створити сайт, який буде перевершувати його.

  2. Перевірте технічні проблеми конкуруючих сайтів.

  Іншими словами, ви будете знати, в чому їх слабкість. Завдяки отриманій інформації ви можете оптимізувати свій сайт, щоб на ньому не було помилок, що виникають у конкурентів.

  3. Робіть так само, як ваші конкуренти, але робіть це краще.

  Для прикладу, знайдіть на сайті конкурента популярні статті, створіть свій контент на їх основі (тут не мається на увазі звичайне копіювання), з тією різницею, що ваші записи і статті будуть набагато більш змістовними, довгими, всеосяжними і привабливими.

  4. Напишіть зміст, що вичерпує тему.

  Якщо ви на нашому блозі не в перший раз, то помітили, що ми намагаємося писати довгі пости. Є причина. Численні дослідження, проведені за 2 роки, показали, що статті з великою кількістю слів зазвичай перевершують статті з меншою кількістю слів.

  Так наскільки довгим повинен бути пост? Для нас мінімальний ліміт статті становить 4000 символів. Якщо конкурентні записи дуже короткі, то ваша стаття, в якій буде в 2 рази більше слів, буде вище в рейтингу пошукових систем.

  Але пам’ятайте, що не варто використовувати непотрібний контент. Ваші записи призначені для того, щоб дати читачам деяку цінність і повинні бути в основному предметними. І завжди пам’ятайте про унікальність контенту. Про те, як його захистити читайте тут.

  5. Подбайте про … очі ваших читачів.

  читабельний текст найкращі сайти

  Це може здатися неважливим, але часто читання погано відформатованої статті стає катуванням.

  Ви також повинні знати, що майже ніхто не читає всю статтю. Користувачі просто переглядають весь сайт своїми очима і підбирають те, що їм корисно. Що, якщо вони побачать навіть дуже цінний запис, який не має заголовків і є просто безперервним текстом? Найімовірніше – вони покинуть навіть найкращі сайти. Якщо ж ваші статті «легко засвоюються», вони здійснять найкращий вплив на всіх читачів, що може допомогти перемогти в конкурентній боротьбі на наступному полі битви, яке є контентом.

  Ось 4 основні методи створення контенту:

  • Використовуйте короткі фрази.
  • Використовуйте заголовки H1, H2, H3 і т. Д.
  • Використовуйте список (як в цьому випадку).
  • Використовуйте графіку.

  6. Перемогти конкурентів з технічної точки зору.

  Наприклад, на сайті конкурента немає карти сайту. Це проблематично з точки зору Google, тому що пошукові роботи не знають коли і яка сторінка змінилась. Просто потратьте декілька хвилин, щоб створити карту сайту, яка дасть вам ще одну конкурентну перевагу.

  7. Пришвидшіть свій сайт.

  прискорити сайт

  Як перемогти конкурентів в мережі завдяки оптимізації швидкості сайту? Google давно задокументував, що швидкість завантаження веб-сайту враховується при ранжуванні. Хоча це не так важливо, як зворотні посилання та якісний контент, швидкість сторінки грає важливу роль. Не кажучи вже про те, що підвищення швидкості сайту матиме неабиякий вплив на призначений для користувача досвід.

  Насправді, навіть затримка в одну секунду може негативно вплинути на задоволеність клієнтів, яким доводиться чекати завантаження сторінки, що знизить загальний коефіцієнт конверсії.

  Інструменти для тестування швидкості сайту описані в нашій статті в блозі.

  8. Обов’язково потрібно створити сайт, адаптований для мобільних пристроїв.

  Google вже подбав про правильний інструмент Search Console, однією з функцій якого є перевірка сумісності сайту з мобільними пристроями. Введіть адресу вашого сайту, і Google надасть вам інформацію і цінні пропозиції протягом декількох секунд.

  Підсумок

  Дотримуючись цих рекомендацій, у вас є всі шанси здолати конкурентів в Інтернеті і отримати органічний трафік, який буде безпосередньо впливати на кількість клієнтів і розмір ваших доходів.

  Постійно аналізуйте сайт, сайти конкурентів, додавайте і вдосконалюйте функціонал для користувачів, впроваджуйте рекомендації від Google. Навіть невеликі зміни можуть мати велике значення для широкої публіки і пошукових систем, ваш сайт буде успішним. Успіхів!

  Поділитися:
  29.10.2019
  1838

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: