Просування сайту в Google

    просування сайту в Google

    Розкрутка в Google актуальна для ресурсів всіх тематик, адже її аудиторія є наймасштабнішою в світі – користувачі всіх вікових груп шукають необхідну інформацію за допомогою цієї мережі. Саме з цієї причини просування сайту в Google є одним з головних каналів підвищення продажів і охоплення аудиторії для власників бізнесу. У разі комплексного підходу до просування в цій мережі можна досить швидко побачити позитивну динаміку зростання позицій та збільшення доходу.

    Як грамотно просувати ресурс в мережі Google, щоб отримати результат без втрати бюджету? Розглянемо докладніше всі переваги і особливості просування в Гугл, визначивши основні етапи просування.

    4 переваги оптимізації сайту в Google

    оптимізація сайту google

    • Перспектива зростання продажів. Кількість аудиторії пошукової системи від Google значно перевищує аудиторію інших систем. Основна частина усіх користувачів системи – це молоді люди, які шукають необхідне в інтернеті набагато частіше, ніж оффлайн. Саме цей сегмент користувачів є основною аудиторією для інтернет-магазинів і ресурсів, що пропонують послуги в різних нішах.
    • Актуальність даних. Алгоритми обробки нової інформації Google більш динамічні, ніж у інших пошукових систем – все оновлені дані з’являються в результатах пошуку швидше, отже є актуальними і корисними для користувачів.
    • Стабільність результатів. Алгоритми Google не схильні до частої зміни, тому результати просування зберігаються на тривалий період.
    • Оперативне просування. З огляду на швидкість відновлення результатів видачі, пошукове просування сайту в Google принесе результат за більш короткий період часу при правильній побудові стратегії просування.

    SEO-просування сайтів в Google – етапи та порядок робіт

    Комплекс робіт, пов’язаних з оптимізацією ресурсу та його подальшого просування в пошукових системах складається з безлічі завдань. Перераховуючи лише основні етапи робіт, можна виділити наступні завдання:

    • Перевірка індексації. Слід з’ясувати, чи знаходиться ресурс в індексі пошукової системи, і якщо сайт ще не знаходиться в базі видачі, то необхідно провести роботи по його додаванню.
    • Поліпшення швидкості сайту. Для успішної оптимізації сайту в Google слід вибрати якісний хостинг для розміщення, який забезпечить швидке завантаження. Швидкість завантаження даних сайту безпосередньо впливає на його рейтинг в пошукових системах.
    • Робота над мета-тегами. Для того, щоб прискорити процес обходу сторінок пошуковим роботом, важливо створити коректні мета-теги (title, description, keywords). Найважливішим з мета-тегів є тег заголовка – title, адже саме його зміст безпосередньо впливає на просування. Важливо враховувати той факт, що для грамотної індексації сторінок кожна з них повинна містити унікальний заголовок, який буде відображати вміст сторінки. Ці ж вимоги стосуються і мета-тегів description і keywords – хоча вони не впливають на процес просування, але їх відповідне заповнення підвищує інформативність сторінок.
    • Використання авторського контенту. Для успішного просування необхідно створювати виключно унікальний контент для сторінок ресурсу. Перевірку вже розміщеного контенту на унікальність необхідно проводити на етапі підготовки сайту до оптимізації. Якщо на сайті знайдені дублі матеріалів, слід закрити ці сторінки від індексування і замінити проблемний контент унікальним.
    • Регулярне оновлення сайту. Для прискорення процесу індексування ресурсу пошуковим роботом слід регулярно оновлювати його новим унікальним контентом. При постійному додаванні матеріалів система буде вважати ресурс корисним для його відвідувачів.

    Вище перераховані лише основні дії над сайтом, які складають лише частину просування. Коли його процеси завершуються, слід переходити до зовнішнього просування сайту в Google. Основна складова цієї частини робіт – закупівля маси посилань на якісних і авторитетних ресурсах, до проведення якої слід підходити тільки після ретельного підбору сайтів для розміщення матеріалів.

     

    Підсумок

    Розкрутка в Google є непростим процесом, що вимагає постійної роботи над сайтом і контролю всіх етапів робіт. Але незважаючи на масив завдань, просування ресурсу є вигідною інвестицією для бізнесу будь-якої ніші – крім зростання позицій і активності з боку користувачів, все проведені роботи підвищують можливість сайту отримати зростання відвідувань користувачів з інших систем пошуку.

    Сам процес Google просування досить тривалий та містить безліч нюансів, на які посилено звертають увагу оптимізатори. Для успішної реалізації всіх робіт та отримання результатів краще звертатися до професіоналів, які проведуть повний аналіз сайту та виконають всі необхідні роботи в рамках пошукового просування сайту в Google для отримання максимального результату.

    Поділитися:
    04.04.2018
    1206

    Дивіться свіжі кейси:

    SEO кейси від НАС!

    Останні пости: