8 порад з маркетингу у Facebook, які допоможуть оживити нудну сторінку

  8 порад з маркетингу у Facebook

  Бажаєте вивести свою сторінку у Facebook на новий рівень? Ми підготували 8 порад, дотримуючись яких вдасться оживити нудну сторінку.

  Чому Facebook важливий для вашого бізнесу?

  TikTok і Instagram, можливо, і не поспішають проявити себе, але Facebook — це платформа соціальних мереж, яку ваш бізнес просто не може ігнорувати. Щомісячна кількість активних користувачів Facebook продовжує зростати з моменту його створення і становить майже 3 мільярди щомісячних активних користувачів станом на третій квартал 2022 року. 

  Знаючи, що значна частина вашої цільової аудиторії, ймовірно, регулярно використовує Facebook, маркетологам соціальних мереж дуже важливо не відставати від маркетингових хитрощів у Facebook, які можуть допомогти вам розвивати свій бізнес.

  Ваш бізнес, ймовірно, вже використовує Facebook для охоплення цільової аудиторії, а якщо ви цього не робите, ви втрачаєте цінні можливості для залучення потенційних клієнтів та отримання конверсій. Швидше за все, ви створили сторінку Facebook, щоб спілкуватися з поточними та потенційними клієнтами, ділитися новинами.

  Але чи оптимізовано вашу сторінку Facebook для залучення саме цільової аудиторії? Чи витратили ви достатньо часу на те, щоб переконатися, що використовуєте всі можливі форми та поля?

  Хороша новина полягає в тому, що починати з нуля найскладніша частина створення вашої сторінки на Facebook. Оскільки ви вже зробили це, пожвавлення облікового запису – це простіша частина, і ми тут, щоб допомогти спростити цей процес ще більше. У цьому докладному посібнику коротко викладено, що потрібно, щоб перетворити вашу сторінку Facebook з нудної на живу, за допомогою наступних восьми маркетингових порад.

  Читайте далі, щоб переконатися, що ви максимально використовуєте найвідвідуванішу у світі платформу соціальних мереж у своїх інтересах.

  1. Окрім основ сторінки Facebook

  Ваш бізнес можна знайти у багатьох місцях в інтернеті: від бізнес-профілю Google (GBP) до оглядових сайтів та соціальних платформ. Потенційні клієнти повинні мати можливість знайти точну інформацію про ваш бізнес скрізь, де вони здійснюють пошук. Це включає поточну фізичну адресу, посилання на сайт, номер телефону і багато іншого.

  Насправді 20% споживачів навряд чи відвідають компанію з невірною чи відсутньою інформацією про неї. Тому для початку варто переконатися, що вся інформація на сторінці у Facebook актуальна. Потім настав час для оптимізації, що виходить за рамки основ, щоб допомогти сторінці Facebook виділитися серед конкурентів.

  2. Використовуйте привабливу обкладинку

  приваблива обкладинка Фейсбук

  Візуальний контент здатний привернути увагу та підвищити конверсію. За даними Google, компанії, які додають фотографії до своїх бізнес-профілів, отримують на 42% більше запитів про маршрути на Картах Google і на 35% більше переходів на свої сайти, ніж компанії, які цього не роблять

  Ваша обкладинка – це перший елемент, який приверне увагу людей. Це може стати вирішальним моментом, допомагаючи людям вирішити прокрутити вниз, щоб дізнатися більше про ваш бізнес. Виберіть фотографію, яка відповідає брендингу, але привертає увагу цільової аудиторії. Використовуйте реальну фотографію або ілюстрацію, яка демонструє стиль вашого бренду з погляду кольорів, місії та цінностей – і обов’язково уникайте стокових зображень. Стокові фотографії не можуть передати візуальне уявлення про ваш бренд і, своєю чергою, можуть зробити його менш автентичним.

  При виборі зображення для обкладинки Facebook рекомендує:

  • Вирівнювання по лівому краю з повним обрізом та співвідношенням сторін 16:9.
  • Розмір має бути не менше 400 пікселів у ширину та 150 пікселів у висоту.
  • Найшвидше завантажується JPG-файл sRGB завширшки 851 піксель, висотою 315 пікселів та розміром менше 100 кілобайт.

  3. Вибирайте професійне зображення для профілю

  Ваша фотографія профілю, хоч і не така помітна, як обкладинка, все ж займає чільне місце у верхній частині сторінки Facebook. Вона також з’являється як аватар на всіх постах і фотографіях, які ви публікуєте на Facebook (на вашій сторінці та інших). Ця фотографія повинна ефективно представляти бренд щоразу, коли хтось її бачить.

  Для більшості підприємств використання логотипа компанії є звичайною практикою, оскільки клієнти вже можуть бути знайомі з ним і асоціювати його з конкретним бізнесом. Людям має бути легко визначити, з яким брендом вони взаємодіють, коли бачать вашу сторінку Facebook. Зображення профілю відображається з роздільною здатністю 176×176 пікселів на сторінці Facebook на комп’ютерах, 196×196 пікселів на смартфонах та 36×36 пікселів на більшості звичайних телефонів.

  4. Створюйте контент, який резонує з вашою цільовою аудиторією

  Сторінка Facebook має бути універсальним магазином для аудиторії. Це можливість дізнатися більше про свій бізнес, прочитати відгуки постійних клієнтів та ознайомитись з відповідним контентом.

  Отже, створюйте якісний контент, який знаходить відгук у вашій широкій аудиторії. Ви також можете захотіти включити суміш різних типів повідомлень — наприклад, відеоповідомлення, коли ви маєте вражаючі відгуки клієнтів, якими хочеться поділитися, або високоякісні фотографії, коли ви запускаєте новий продукт.

  Незалежно від типу контенту, яким ви плануєте поділитися, переконайтеся, що він актуальний і корисний для читачів. Наприклад, якщо ваша аудиторія це покоління Z, то може підійти відеоконтент.

  Під час створення контенту запитайте себе: чи принесе цей пост додаткову цінність?

  Зважайте також на час публікації. Ранкові пости завжди викликали найбільшу зацікавленість, оскільки люди часто використовували програму дорогою на роботу. Тому пости в ранні ранкові години тепер стали лідером. Час публікації також залежить від галузі, тому знайдіть найкращий час для охоплення клієнтської бази.

  5. Створіть стимул для підписки на вашу сторінку у Facebook

  Акції та знижки відіграють важливу роль в ухваленні рішення про покупку. Майже три чверті (74%) американців кажуть, що цікаві цінові пропозиції є головним чинником при ухваленні рішення про те, де та що купувати в інтернеті. Знижки настільки важливі, що 48% американців заявили, що уникатимуть брендів, які не надають акційні пропозиції.

  Сторінка Facebook дозволяє безкоштовно просувати акції та пропозиції.

  Цими пропозиціями можуть бути:

  • Відсоткова знижка.
  • Грошова знижка.
  • Безкоштовний продукт чи послуга.
  • Безкоштовна доставка.
  • Індивідуальна пропозиція на вибір.

  Створіть пропозицію, унікальну для ваших підписників у Facebook. Це спонукає їх стежити за вашим обліковим записом і взаємодіяти з постами.

  Ці пропозиції можуть змінюватись і оновлюватись. Ми радимо оновлювати свої пропозиції та періодично перемикати їх, щоб спонукати вашу аудиторію продовжувати стежити за сторінкою.

  6. Відповідайте на відгуки клієнтів

  відгуки у Facebook

  Одна з найбільш фундаментальних порад з маркетингу на Facebook (і порад з цифрового маркетингу в цілому) — відповідати на всі відгуки клієнтів, коли це можливо.

  Обов’язково давайте відповіді, коли клієнти звертаються через Facebook Messenger, під час Facebook Live, коли вони залишають відгук на сторінці Facebook або коли вони відповідають на пости в Facebook. Активність у своїх відповідях, незалежно від того, чи клієнт залишає негативний чи позитивний відгук, показує, що ваш бренд піклується про своїх клієнтів.

  Ваш час відгуку також має значення.

  За даними ReviewTrackers, 53% клієнтів очікують, що компанії дадуть відповідь на негативні відгуки протягом тижня, але кожен третій очікує відповіді протягом 3 днів або менше. Переконайтеся, що у вас є стратегія управління репутацією та команда для сортування відповідей. Встановіть стандарти й очікування з вашою командою, коли справа доходить до перевірки відповідей.

  Створення шаблонів відповідей – це хороший спосіб швидко та ефективно відповідати на відгуки клієнтів на різних платформах.

  Про те, як працювати з негативними відгуками читайте у нашій статті “Як працювати з негативними відгуками?”.

  7. Використовуйте кожен символ для опису вашої сторінки

  Ваша сторінка у Facebook дозволяє описати свій бізнес завдовжки 255 символів. Використовуйте кожен символ, щоб розповісти про те, що ви робите, продаєте і чому це важливо. Використовуйте оригінальний контент, що стосується вашого бізнесу, при складанні опису.

  Також можна додати:

  • Ділові контактні дані (номер телефону, адреса та електронна пошта).
  • Категорії бізнесу.
  • Сайт.
  • Акаунти у соціальних мережах.
  • Час роботи.
  • Ціновий діапазон.

  8. Використовуйте заклик до дії

  заклик до дії (CTA) Facebook

  Дозвольте вашим клієнтам швидко виконати заклик до дії (CTA) на ваш вибір. Ця кнопка з’являється під обкладинкою та праворуч від зображення профілю. Ви можете вибрати один з багатьох варіантів CTA, у тому числі:

  • Слідкувати.
  • Подивитись подарункову карту.
  • Розпочати оформлення замовлення.
  • Замовити зараз.
  • Зателефонувати зараз.
  • Зв’яжіться з нами.
  • Надіслати повідомлення.
  • Відправити лист.
  • Дізнатися більше.
  • Тощо.

  Наприклад, магазину було б корисно додати заклик до дії «Дізнатися про ціни». Це усуває труднощі на шляху покупця до покупки, дозволяючи йому почати замовлення прямо з вашої сторінки Facebook, а не переходити на сайт або додаток.

  Слідкуйте за показниками залучення, щоб побачити, чи приводить вибраний CTA до необхідних результатів. Якщо це не так, розгляньте можливість додавання іншого CTA, щоб побачити, чи ваша аудиторія краще взаємодіє з альтернативними повідомленнями.

  Щоб дізнатися про показники залучення, натисніть кнопку Insights в меню.

  Facebook Insights пропонує безліч інформації про лайки, охоплення історій, дії на сторінці, рівень залученості публікацій, ефективність різних типів контенту та багато іншого. Частіше перевіряйте ці відомості, щоб краще орієнтуватися у своїй маркетинговій стратегії на Facebook.

  Висновок

  Як бачите, оновлення та оптимізація сторінки Facebook не потребує особливих зусиль. Натомість потрібно постійно стежити за вашою маркетинговою стратегією в соціальних мережах та використовувати доступні інструменти та функції.

  Щоб не відставати від функціональності Facebook, що постійно розвивається, проводьте швидкий аудит кожен квартал, щоб дізнатися, що нового і доступного пропонує найпопулярніша соціальна мережа. Це гарантує, що ваш бізнес повністю використовує можливості сторінки Facebook і завжди на крок попереду конкурентів.

  Поділитися:
  29.03.2023
  200

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: