6 причин обрати просування за низькочастотними запитами

  просування низькочастотними запитами

  Ідея просування сайтів сайту по низькочастотних запитах далеко не нова та вже встигла отримати репутацію успішного методу просування. Незважаючи на те, що компанії вважають ефективнішим початок просування з високочастотних запитів і боротися з жорсткою конкуренцією в пошуковій видачі, багато оптимізаторів роблять вибір саме в бік низькочастотних запитів для отримання трафіку з пошукових систем. Такий вибір продовжує бути актуальним і в 2018 році, зарекомендувавши себе  надійним і ефективним способом SEO-просування.

  Чому ж слід звернути увагу на низькочастотні запити як оптимальний спосіб просування?

  Переваги низькочастотних пошукових запитів:

  1. При просуванні сайту по низькочастотних запитах знижується конкуренція з іншими ресурсами.
  2. Вибір таких запитів дозволяє економити бюджет на закупівлю посилань, так як в умовах низької конкурентності запитів можна обмежуватися грамотною внутрішньою оптимізацією.
  3. Стабільність методу просування. Оптимізація під низькочастотники відноситься до “білих” методів просування, що виключає застосування до сайту будь-яких санкцій з боку пошукових систем.
  4. Можна використовувати безліч НЧ-запитів в одній тематиці – навіть якщо кілька з обраних запитів перестають приводити відвідувачів, завжди існує можливість їх заміни на інші низькочастотники, які будуть успішно нарощувати аудиторію.
  5. Зростання трафіку засобом створення нових каналів входу для користувачів. При виборі тактики просування за допомогою низькочастотних запитів необхідно створювати певну кількість додаткових сторінок в структурі сайту для наповнення контентом. Збільшення числа сторінок активно приводить потенційних клієнтів навіть у вузькоспеціалізованих тематиках і допомагає в подальшому просуванні середньочастотних запитів.
  6. Використання НЧ-запитів набагато ефективніше підвищує конверсію – кожен клієнт, який прийшов за таким запитом, швидше за все вже визначився з вибором товару, що цікавить або послуги і знаходиться в пошуку ресурсу з оптимальними умовами покупки.

  Для яких сайтів буде ефективним просування під НЧ-запити

  При грамотному використанні НЧ-запитів в якості основної тактики просування зростання відвідуваності і конверсій може приводити відвідувачів на сайт набагато ефективніше, ніж стратегія просування по високочастотних ключах.

  Даний спосіб просування актуальний для наступних типів ресурсів:

  • інтернет-магазинів з великим асортиментом товарів різного типу;
  • порталів зі збільшеним об’ємом контенту;
  • для нових сайтів, які ще не отримали позицій в пошукових системах.

  Для чого потрібен “довгий хвіст” – застосування long-tail запитів

  просування по нч запитах

  Поняття long tail прийшло в пошукове просування з області ритейлу, де воно позначало експонентну функцію, згідно з якою продаж нішевих продуктів приносить більше прибутку, ніж реалізація бестселерів.

  В галузі SEO-оптимізації поняття просування по long-tail запитах визначає стратегію збільшення відвідуваності і конверсії методом використання ключових запитів з невисоким рівнем конкуренції для досягнення максимального зростання позицій.

  Основна перевага просування сайтів під низькочастотні і long tail запити – це стабільність в отриманні трафіку. На відміну від ВЧ-запитів, де існує ризик не отримати трафіку загалом через те, що сайт не потрапить в ТОП видачі, результат оптимізації під НЧ-запити приводить користувачів в меншій кількості, але на постійній основі.

  Підведемо підсумок

  Просувати сайти за допомогою низькочастотних запитів набагато ефективніше, ніж розраховувати виключно на результати від застосування ВЧ-запитів. Розробляючи грамотну структуру під довгі смислові запити та створюючи якісний та актуальний для користувачів контент, сайт отримує не лише нових клієнтів, але й покращується його оцінка пошуковими системами.

  < Попередня стаття
  Google Merchant Center скоро в Україні
  Наступна стаття >
  Просування сайту в Google
  Поділитися:
  30.03.2018
  229

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: