Google Merchant Center скоро в Україні

  Торгові оголошення Google Merchant Center – це продумана реклама, яка є вигідним інструментом для роздрібних онлайн-продажів. Сервіс надає можливість відображати оголошення про продаж товарів на першій сторінці пошуку по ключовому запиту.

  Головною перевагою сервісу для власників бізнесу є можливість розміщувати розширені дані про товари – зображення, ціни та характеристики, інформацію про актуальні знижки та назві сайту.

  Для користувачів, покупки за допомогою сервісу, є зручною альтернативою використання сторонніх торговельних майданчиків, адже всі пропозиції по товару, і його вартості стають доступними відразу ж після введення запиту.

  Розміщення шопінг-кампаній з Google Merchant Center має ряд переваг для власників сайтів:

  1. невисокі ставки показів;
  2. регулярне оновлення даних про вартість і наявність товару;
  3. висока інформативність оголошень
  4. збільшення охоплення цільової аудиторії завдяки автоматизованому таргетингу – при показі результатів пошукових запитів відображається інформація, надана в акаунті Merchant Center;
  5. підвищення впізнаваності брендів завдяки візуальному оформленню оголошень.

  Види торгових оголошень

  Торгові оголошення є більш інтерактивними і інформативними видами реклами – завдяки своїй видимості в рядку пошуку вони представляють товар потенційним покупцям ще до відвідування інтернет-магазину.

  Оголошення розміщуються в трьох варіантах:

  1. Над рядком пошуку – найпоширеніший вид показу товарних оголошень.
  2. У бічній частині пошукової сторінки.
  3. Одиночне розміщення – в бічній частині сторінки розміщується інформація про одну товарну позицію. Цей вид оголошень зустрічається не так часто, як вищезгадані способи розміщення.

  Використовуючи інструменти сервісу, можна налаштувати такі параметри відображення оголошень:

  • найменування та ID товарів;
  • описи товарів (є клікабельними та відображаються після натискання на оголошення);
  • категорія, до якої відноситься товар;
  • актуальна вартість;
  • інформація про діючі знижки та акційні пропозиції;
  • наявність товару на складі;
  • посилання для переходу на картку товару на сайті.

  Оплата на сервісі Google Merchant Center проводиться не за кількість показів, а за кожен перехід на сайт, що робить сервіс вигідним для власників інтернет-магазинів. Також можна налаштовувати максимальну вартість кожного кліка як для всієї кампанії, так і для окремих груп товарів, що дозволяє оптимізувати витрати для кожної кампанії та отримати максимальний результат в рамках фіксованого бюджету.

  Для яких сайтів актуальні торгові оголошення від Google?

  Використання товарних кампаній буде максимально ефективним для наступних видів інтернет-магазинів:

  • майданчики з частим оновленням цін на торгові позиції;
  • інтернет-магазини, де представлено безліч груп товарів;
  • ресурси, на яких регулярно оновлюється асортимент продукції.

  Для кожного виду торгових майданчиків на сервісі надана можливість складати оголошення відповідно до потреб певного бізнесу, встановлювати ліміти вартості переходу на рекламні оголошення, а також можливість аналізу ефективності проведених кампаній.

  Переваги торгових оголошень над динамічним ремаркетингом

  image3

  Динамічний ремаркетинг – це вид реклами, який має багато спільного з контекстною рекламою, але є більш наближеним до інтересів користувачів. Такий тип реклами орієнтується на пошукові запити клієнта і відображає актуальні оголошення на сайтах-партнерах КМС (Медійній мережі Google).

  Динамічний ремаркетинг дозволяє отримувати більший відсоток конверсії від клієнтів, які переходять на сайт з оголошень про конкретні послуги або товари, якими цікавилися раніше.

  Налаштування реклами в динамічному ремаркетингу можна надсилати за допомогою Google Merchant Center або ж без його використання, за допомогою фіду для AdWords – файлу, який містить структуровані дані для оголошень. У разі використання динамічного ремаркетингу без прив’язки даних до Google Merchant Center фід має формат “спеціальний”.

  Чому використання товарних оголошень Google Merchant Center ефективніше, ніж застосування динамічного ремаркетингу?

  image1

  Товарні оголошення від сервісу Merchant Center є більш зручним способом для користувачів знаходити необхідні товари, ознайомлюючись з пропозиціями прямо на сторінці пошуку.

  На відміну від оголошень динамічного ремаркетингу, де оголошення розміщуються на сайтах-партнерах КМС і базуються на історії пошуку, товарні оголошення доступні відразу після введення пошукового запиту на головній пошукової сторінці Google. При переході зі сторінки пошуку за посиланням “Товари за запитом” користувачеві відкривається сторінка сервісу Google Покупки, який дозволяє користувачам оперативно знаходити необхідні товари. Після переходу користувача з пошукової сторінки на сторінку сервісу, стають доступними додаткові відомості про товар, при кліці на який потенційний покупець потрапляє прямо на сторінку товару на сайті для здійснення покупки.

  Для власників бізнесу використання торгових оголошень є більш вигідним способом реклами товарів в силу того, що інформація про товар з’являється безпосередньо на сторінці результатів пошуку та охоплює аудиторію, що складається з потенційних клієнтів, які шукають вигідні пропозиції по певному запиту.

  Google Merchant Center в Україні

  image2

  Google Merchant Center стає доступним до використання в Україні – на даний момент сервіс доступний в beta-версії, а торговельні оголошення вже можна знайти на сторінці результатів пошуку.

  Офіційної дати релізу в Україні представники компанії Google ще не анонсували, але вже відомо, що в 2018 році сервіси торгових оголошень і шопінгу Google стануть доступними для всіх користувачів в повноцінній версії.

  Поділитися:
  27.03.2018
  280

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: