Сторінка «Про компанію» або «Про нас»: як створити дійсно якісний контент

    Працюючи над інформаційним і текстовим наповненням інтернет-ресурсу, багато контент-менеджерів задаються питанням, чи варто створювати сторінку «Про нас», аргументуючи це думкою про те, що вся найважливіша інформація викладена на головній сторінці. Наша відповідь однозначна: «Варто».

    Проаналізувавши дані системи моніторингу за трафіком Google Analytics великого переліку сайтів, можна з упевненістю зробити висновок, що сторінка “Про нас” (або “Про компанію”) – одна з найбільш відвідуваних на кожному сайті і найчастіше бере участь в ланцюжку, який веде до придбання товару або замовлення тієї чи іншої послуги.

    Зверніть також увагу, що сторінка «Про нас» в обов’язковому порядку повинна бути присутньою на сайті інтернет-магазину. В протилежному випадку, потенційний покупець може засумніватися в сумлінності продавця або якості пропонованої продукції. У кращому випадку він почне дивитися на копірайт в футері сайту (рік створення) або відгуки клієнтів. У гіршому ж випадку він відразу покине ресурс, що негативно вплине на поведінкові фактори Вашого сайту і звичайно ви втратите ліда.

    Головні помилки і, як їх уникати

    Головні помилки

    1. Запам’ятайте, якщо потенційний клієнт заходить на Ваш сайт, то його, в першу чергу, турбує власне благополуччя, професійне зростання, свій бізнес і фінансове процвітання. І зовсім його не цікавить професіоналізм інших, успішні досягнення чужих фахівців. Тому залиште хвалебні оди на кшталт «команда висококваліфікованих фахівців», «менеджери з величезним досвідом роботи», комусь іншому, а на сторінці «Про нас» напишіть, які привілеї отримає клієнт, скориставшись послугами саме Вашої компанії. Вкажіть, якими способами Ви пропонуєте вирішити проблему відвідувача, і це буде першим кроком до успіху. Підбивши підсумок з вищенаписанного, можна коротко сказати, що сторінка «Про нас» – це насправді сторінка про те, що Ви працюєте на благо улюблених клієнтів. А інформацію про те, як ви це робите, залиште для інших сторінок.

    2. Друга помилка, яка часто зустрічається – це занадто велика кількість тексту. На сторінку клієнт заходить для того, щоб швидко для себе визначити, чи цікавить його даний ресурс, чи підходить він його вимогам. Тому потрібно коротко і ясно пояснити, що цей сайт або інтернет-магазин – саме те, що клієнт шукає. Зазвичай такий опис можна вмістити в 1000 – 1500 символів

    3. Не обговорюйте конкурентів. Тексти, по типу «… – це недобросовісний продавець, що продає підробки» – просто неприпустимі. По-перше, це відлякує відвідувачів інтернет-ресурсу. По-друге, Ви ризикуєте тим, що ті ж конкуренти почнуть вести негативну політику і проти Вас. Краще нехай ваші конкуренти дізнаються про Вас і Ваші досягнення від своїх же клієнтів ніж прочитають негатив про свою компанію на сторінці, яка повинна описувати Вас.

    4. Не ігноруйте текстову розмітку. Списки, підзаголовки при читанні сприймаються набагато краще, аніж сухий текст. Іноді відвідувачеві досить з усього тексту виділити для себе кілька підзаголовків, прочитати список (наприклад, де вказані переваги даної компанії) і він вже може для себе зробити висновок, чи варто залишатися на сайті, чи краще переходити до наступного.

    Хитрощі, які можна використовувати на сторінці «Про нас»

    хитрощі, які можна використовувати на сторінці

    Отже, з тим, чого не варто робити ми розібралися. Тепер же переходимо до того, про що ж, все-таки, варто писати на сторінці «Про нас».

    Яку інформацію обов’язково повинна висвітлювати сторінка «Про нас»:

    1. Назва компанії і сфера її діяльності. Коротко опишіть, чим займається Ваша компанія і, чим вона може бути корисна відвідувачеві сайту.

    2. Головні переваги компанії. Краще передати їх конкретним списком з декількох пунктів, розмістивши у найбільш видимій частині тексту. Бажано, щоб пункти були чіткими і небагатослівними. У такому випадку навіть той, хто пропускає сторінки з великою кількістю текстової інформації, знайде дві секунди, щоб переглянути список.

    3. Отримані сертифікати, дипломи, листи з подякою від клієнтів. При чому, якщо це нагороди, то ідеально, якщо Ви крім переліку помістите на сторінку їх фото. Адже візуальна інформація сприймається набагато краще.

    4. Обов’язково розмістіть на сторінці фотографії співробітників. Це дозволить відвідувачеві і потенційному клієнту ближче познайомитися з командою, зрозуміти з ким, він буде мати справу в майбутньому.

    5. На сторінці «Про нас» найголовніше це коротко викласти суть роботи сайту. Іноді копірайтери навіть вдаються до використання слогана, який розміщується в кінці тексту, як висновок з вищенаведеної інформації. І вписати його можна в метатег description, для того, щоб прямо з пошукової видачі, не заходячи на сайт, потенційний клієнт розумів, чим займається компанія.

    6. Розмістити так званий FAQ. Блок з часто вживаними питаннями і відповідями на них. Це дозволить відвідувачеві інтернет-ресурсу швидко розібратися в специфіці роботи сайту, ближче познайомитися з умовами придбання товарів або отримання певних послуг.

    Поділитися:
    26.03.2018
    698

    Дивіться свіжі кейси:

    SEO кейси від НАС!

    Останні пости: