Кращі платні і безкоштовні фотостоки

  Кращі фотостоки

  Фотостоки часто приходять користувачам на допомогу в тих ситуаціях, коли фотографії необхідні, а на те, щоб зробити свої часу або техніки немає. Існують спеціальні майданчики, які спеціалізуються на продажі та русі фотографій і графічного контенту по мережі. Існують як платні, так і безкоштовні варіанти фотостоків, про кожен з видів слід поговорити окремо.

  Що таке фотостоки і з чим їх їдять?

  Фотостоками називаються спеціальні профільні майданчики з графічним авторським контентом. Фотографії та інший графічний матеріал розміщуються авторами як для авторського, так і для вільного безкоштовного використання. Іншими словами, фотостоки є якимись посередниками між людиною і графічним контентом в глобальному масштабі.

  Традиційно дані майданчики в своєму розпорядженні мають величезну кількість робіт як від початківців авторів, так і від професійних фотографів. Завдяки зручній навігації більшості сервісів, кожен користувач зможе підібрати цікаві матеріали для себе за 15-20 хвилин. Платні ресурси мають у своєму розпорядженні як дешеві варіантами робіт від початківців фотографів, так і дорожчі варіанти від професіоналів своєї справи.

  Статистика використання фотостоків і їх популярність неухильно зростає серед користувачів мережі. І на це є кілька основних причин:

  • значна економія часу і грошей на апаратуру. Немає необхідності купувати дорогі камери і проводити кастинги, витрачати час на зйомки. Все є під рукою в більш-менш вільному доступі;
  • фотостоки допомагають знизити бюджети на проекти завдяки відсутності необхідності фінансових вкладень у великих кількостях;
  • роботи розподілені зазвичай по рубриках, що полегшує процес тематичного пошуку. Після оплати скачати зображення можна в пару кліків на платних ресурсах. На безкоштовних сайтах дія відбувається ще швидше.

  Але при використанні фотостоків, незважаючи на їх популярність і затребуваність, важливо не втрачати пильності. Зокрема не забувати питати про наявність ліцензії, яких немає у багатьох сайтів. Це порушення закону, яке може обернутися негативними наслідками як для клієнтів, так і для власників. Поради нижче допоможуть навчитися грамотній роботі з подібними сервісами.

  Наскільки важлива ліцензія і як її перевірити?

  наскільки важлива ліцензія

  Справа в тому, що за законодавством будь-який контент є авторським. Термін його дії починається з моменту створення роботи і закінчуючи 50-70 – ти літнім періодом після смерті власника. Якщо використовувати фотографії без дозволу автора, то можливо доведеться заплатити штраф у встановленому розмірі на вимогу учасника роботи. У судовій практиці було чимало прикладів задоволення клопотань від декількох тисяч доларів до 2-3 мільйонів.

  Види і типи ліцензій на графічний контент

  Ліцензій на різних фотостоках існує кілька різновидів. І в залежності від них відбувається подальша взаємодія автора з замовниками і клієнтами сервісів. Для розуміння повної картини слід розглянути декілька основних видів ліцензійних угод.

  Creative Commons

  Creative Commons

  Creative Commons – це ліцензія, яка дає можливість використання контенту безкоштовно і без згоди автора, але з наявністю деяких обмежувачів. Підвидами ліцензії є такі варіанти.

  Creative Commons Zero

  З контентом дозволяється проводити такі дії:

  • поширювати і видозмінювати;
  • використання в цілях комерції без вказівки автора.

  Даний тип ліцензії означає добровільну відмову автора від його матеріалу і дозвіл вільного використання в подальшому без його згоди.

  CC Attribution

  Що стосується зображень, то з ними можна проводити наступні маніпуляції:

  • допустиме використання редагованого контенту для створення авторського відео або блогу;
  • можливе використання таких фотографій з комерційними цілями.

  Фотографії з таким видом ліцензії повинні розміщуватися на сторонніх ресурсах з обов’язковим зазначенням початкового автора.

  CC Attribution Share Alike

  C ліцензією даного типу використання контенту передбачається за такими правилами:

  • редагування і отримання прибутку;
  • вказівка ​​автора первинного джерела;
  • отримання такої ліцензії на наступний створений контент замовником. Нові фотографії користувачі зможуть поширювати і використовувати в рекламних і комерційних цілях.

  Є підвид ліцензії в даній групі з назвою CC Attribution No Derivatives (CC-BY-ND). Контент візуального характеру використовують з метою отримання прибутку у вільній формі, такий матеріал забороняється змінювати і обов’язкова вказівка ​​автора.

  CC Attribution Non-Commercial

  До особливостей роботи даної ліцензії відносять такі:

  • зображення використовуються при такій ліцензії для естетичних та інформаційних цілей;
  • не можна такі фотографії використовувати для комерційних цілей.

  Такий графічний контент використовується з обов’язковим зазначенням початкового автора.

  CC Attribution Non-Commercial Share Alike

  При такому типі ліцензії з зображеннями дозволені наступні дії у вільному порядку:

  • дозволяється редагування;
  • в комерційних цілях використання заборонено;
  • використання із зазначенням авторського імені.

  Створені на основі такого контенту матеріали теж отримують автоматом ліцензію такого ж типу.

  CC Attribution Non-Commercial No Derivatives

  Ліцензія Royalty-Free

  Royalty-Free

  Даний варіант співпраці використовується з метою продажу платного контенту. Є підвид Royalty-Free. Особливості даної ліцензії наступні:

  • даний вид ліцензії дає можливість використання контенту необмежену кількість разів, але не більше, ніж 500 на різних носіях;
  • комерційне використання контенту заборонене;
  • використання для книг в якості ілюстрацій до матеріалів допустимо.

  Нерідко разом з таким контентом користувач набуває право на його використання покупцем.

  Rights-Managed

  Має різновиди Extended Royalty-Free. Ліцензія без обмежень на використання такого контенту. Але при цьому контент під такою ліцензією використовуватися може обумовлену з автором кількість разів.

  Платні та безкоштовні фото: коли і з чим їдять

  Щоб не витрачати зайві гроші і час, варто зрозуміти, коли застосовувати платні, а коли безкоштовні фотостоки. Безкоштовний канал збуту фотографій буде корисний у наступних випадках:

  • відсутність фінансових можливостей і не має особливо сильного значення якість зображень;
  • пошук контенту на поширену тематику;
  • наявність достатнього часу на пошук відповідного контенту. Незважаючи на впорядкованість в більшості випадків, пошук може затягнутися в часі через велику кількість матеріалів;
  • контент шукається для використання в невеликих співтовариствах, журналах, особистих блогах;
  • відсутність необхідності великої рекламної кампанії з використанням фотографій.

  Також можна звернутися до безкоштовних хостингів при відсутності необхідності в логотипах, зображеннях людей і реклами. Придбання зображень є раціональним рішенням у випадках, якщо:

  • до якості і розмірів зображень є особливі вимоги, наприклад, великий розмір в 3000 пікселів і більше;
  • потрібна можливість редагувати картинки або фотографії на свій розсуд;
  • необхідне оригінальне та ексклюзивне зображення для масштабного проекту.

  Для розуміння обсягів даної ніші необхідно розглянути основні платні і безкоштовні фотостоки.

  Кращі безкоштовні фотостоки 2023

  Щоб зрозуміти нюанси використання популярних майданчиків і не наступати на граблі, варто детально розглянути використання кожного з них.

  Фотосток Pixabay

  pixabay

  Даний майданчик є найбільшим на простора пострадянського Інтернету по фотостоках. Пошук систематизовано за словами або тематиками, тому істотно заощаджує час. Зареєстрованим користувачам доступні такі функції, як коментарі, відмітки в обране, скачування. Також можна вибрати улюблених авторів і підписатися на їх профіль, щоб першим побачити їх нові роботи. Платна і матеріальна підтримка авторів відбувається на розсуд відвідувачів. Характеристики ресурсу наступні:

  • тип ліцензії: Creative Commons Zero (CC0);
  • ресурс має в наявності більше 20 рубрик з різних тематик, в тому числі і вузькопрофільних;
  • є більше мільйона робіт графічного характеру.

  Приємна особливість в підтримці мультимовного формату. Є русифікований інтерфейс, а також підтримка 25 мов.

  Burst

  burst

  На фотостоці Burst розташовуються якісні зображення без авторських прав для комерційних цілей. Користувачів радує наявність матеріалів різної роздільної здатності – високої і більш низької якості. Високі роздільні здатності можна вибрати для веб-видань і журналів, а більш низькі актуальні для особистих блогів і соціальних мереж особистого використання. Особливості наступні:

  • тип ліцензії – СС0;
  • в рубриках міститься 28 колекцій фотографій різних ніш;
  • англомовний інтерфейс, що може стати мінусом для російськомовних користувачів, котрі погано володіють іноземною мовою.

  Використання фотостоку можливе без проведення процедури реєстрації. Завдяки зрозумілому інтерфейсу і управлінню завантажити фотографію можна буквально в кілька кліків. Таке поєднання робить ресурс одним з найбільш затребуваних сервісів в своїй ніші.

  Pexels

  pexels

  В арсеналі фотостоку Pexels зібрано понад 150 колекцій фотографій різної роздільної здатності на різні тематики. Завдяки такій різноманітності кожен користувач зможе підібрати контент для своїх потреб і вимог. Ви можете шукати за рубриками, словами або авторам. Характеристики ресурсу наступні:

  • тип ліцензії – СС0;
  • найбільш популярними рубриками є космос, архітектура, тварини, фітнес, кафе;
  • в базі міститься більше 200 тисяч фотографій.

  Є й істотний мінус для російськомовних користувачів. Підтримка російською відсутня, можливе налаштування інтерфейсу на німецьку та англійську мову.

  Dreamstime

  dreamstime

  Ще один популярний сток фотографій, зроблених авторами різного рівня майстерності. Характеристики ресурсу наступні:

  • ліцензія формату СС0 або Royalty-Free;
  • в базі є 16 категорій від популярних до менш конкретних ніш;
  • кількість робіт перевалила відмітку 100 млн;
  • інтерфейс підтримує лише англійську мову, що може також спричиняти незручності користувачам з СНД.

  Особливістю фотостоку є наявність як платного, так і безкоштовного контенту. Ціна за платне фото може досягати в мінімальний поріг 0,02 цента або вище в залежності від досвіду і репутації майстра і інших чинників.

  Unsplash

  unsplash

  Даний фотостік популярний завдяки оригінальному і затребуваному контенту. Характеристики наступні:

  • тип ліцензії СС0;
  • є поділ як на звичні типи рубрик, так і за популярністю, вибору редакції і іншим оригінальним характеристикам;
  • кількість робіт перевищила позначку в 600.000;
  • інтерфейс підтримує тільки англійську мову.

  База майданчика постійно оновлюється, в середньому кожні 10-12 днів. Можна за бажанням подякувати автору за роботи сумою на свій розсуд.

  Free Images

  free-images

  У сховищі міститься величезна база фотографій як початківців, так і більш досвідчених фотографів. Характеристики стоку наступні:

  • тип ліцензії відноситься до категорії СС0, авторство вказується на розсуд клієнтів;
  • величезне різноманіття рубрик, що дозволяють знайти роботи як по затребуваних темах, так і по більш вузькопрофільних нішах;
  • загальна кількість робіт наближається до позначки в 500.000 одиниць;
  • приємним бонусом стане підтримка українського інтерфейсу і ще 15-ти мов світу.

  При наявності бажання контент можна додавати в вибране і підписуватися на розсилки улюблених авторів. Завантаження фотографій можливе після нескладної процедури реєстрації. Завдяки параметрам пошуку процес за часом скорочується в кілька разів.

  Stockvault

  stockvault

  Безкоштовний фотосток Stockvault дуже популярний серед блогерів і людей, які використовують фото в особистих, некомерційних цілях. Зручність пошуку полягає в сортуванні картинок по темам. Характеристики майданчика наступні:

  • ліцензії СС0, CC-BY-ND, CC-BY-NC;
  • популярні рубрики починаються з тварин і людей і закінчуються космічною та етнічною тематикою;
  • англомовний інтерфейс зрозумілий не всім, тому може доставляти незручності. Русифікована тема не підтримується.

  Реєстрації не потрібно, скачування фото у вільному доступі. Єдине – реєструватися потрібно при бажанні залишати коментарі до фотографій.

  Light Painters Loft

  Фотосток безкоштовний для пошуку фотографій для блогів і сайтів. Для отримання повідомлень про нові роботи улюблених авторів можна підписатися на щомісячну розсилку після реєстрації. Характеристика роботи ресурсу наступна:

  • типи ліцензій СС0 і Royalty-Free, наявність атрибуції вітається, але за бажанням;
  • популярними рубриками є тварини, чорно-білі фото, архітектура та інші;
  • кількість робіт невелика і не перевищує 3000, але упор робиться на якість;
  • англомовний інтерфейс може доставити незручності користувачам з СНД.

  Особливістю ресурсу є наявність преміум-пакетів. Безкоштовні всі, але користувач оплачує ряд додаткових функцій за своїм бажанням, які детально описані в кожному пакеті.

  Gratisography

  gratisography

  Завантажені з ресурсу картинки підходять для комерційного і особистого використання. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє завантажити зображення в один клік. Також характеристиками сервісу є такі параметри:

  • ліцензія відноситься до категорії СС0;
  • популярними рубриками є бізнес-напрямок, мода, а також тематика з тваринним світом;
  • кількість робіт щодня зростає, спостерігаються різні показники від 1000 і вище;
  • є підтримка тільки англомовного інтерфейсу.

  Якщо кількості робіт недостатньо, ресурс пропонує перейти на партнерський сайт. При цьому користувачу за перехід дається знижка за промокодом на товар усередині партнерської мережі.

  Public Domain Pictures

  На безкоштовному фотостоці в основному реєструються фотографи-любителі. Характеристики майданчика наступні:

  • ліцензія типу СС0;
  • ресурс володіє 13-тьма рубриками найрізноманітніших напрямків;
  • кількість робіт перевищує 10 тисяч штук;
  • інтерфейс сайту англомовний.

  Наданий контент доступний як для комерційного, так і для особистого використання.

  Superfamous

  Цікава невелика добірка зображень природи. Сайт авторський і створений фотографом з Голландії. Характеристики наступні:

  • ліцензія типу CC-BY-ND;
  • розподіл по рубриках відсутній, що може заподіяти незручності ряду користувачів, які звикли до систематизації;
  • інтерфейс тільки англомовний.

  Мінус в тому, що для пошуку зображень доведеться постійно і довго прокручувати стрічку з фотографіями.

  Foodies Feed

  foodies-feed

  Даний безкоштовний фотосток спеціалізується на зберіганні та розміщенні фотографій з фуд-тематикою або простіше кажучи, їжею. За допомогою якісної колекції зображень можна оформити сайт або блог з кулінарії. Ресурс володіє такими основними характеристиками:

  • ліцензія СС0;
  • розподіл по рубриках відсутній, але є можливість пошуку по популярним хештегам, новизні і актуальності робіт;
  • кількість робіт 2000 з постійними оновленнями, упор робиться на якість;
  • інтерфейс підтримує лише англійську мову.

  Підписка на системну розсилку допоможе не пропускати важливих оновлень. При бажанні отримати повний архів також можна оформити певний вид підписки на ресурсі.

  Travel Coffee Book

  travel-coffee-book

  Даний майданчик в своєму розпорядженні має, перш за все, фотографії від досвідчених і початківців мандрівників з усього світу. Характеристики:

  • ліцензія СС0;
  • рубрика одна, але спеціалізована, а саме міста, подорожі і країни;
  • інтерфейс англомовний.

  Особливістю майданчика такого формату є відсутність каталогу – фотографії можна переглядати, прокручуючи спеціальну стрічку. Архів існує з 2014 року, доступний перегляд випадкових зображень.

  Life of Pix

  life of pics

  Особливістю безкоштовного фотостоку є ручна перевірка модераторами фотографій з високим рівнем роздільної здатності, що надходять в каталог. Матеріали доступні як для використання в особистих, так і в комерційних цілях. Ресурс має наступні характеристики:

  • тип ліцензійної угоди СС0;
  • найбільш популярні рубрики представлені 11-ма категоріями;
  • роботи оновлюються в щоденному порядку, їх число перевищує 3000;
  • інтерфейс сервісу в англомовному форматі.

  Ресурс надає користувачам ряд додаткових зручностей, таких як інформація і профілі фотографів, наявність розділу з безкоштовним авторським контентом відео формату.

  Everystockphoto

  Даний ресурс є майданчиком, за допомогою пошуку на якому можна знайти фотографії за потрібними критеріями в різних фотостоках. Для пошуку зображення необхідно ввести ключове слово в рядок пошуку. Ресурс має наступні види характеристик:

  • присутні види ліцензій всіх типів. Під кожним фото прописаний тип;
  • пошук здійснюється за допомогою ключових слів;
  • кількість робіт перевищує позначку в 30 мільйонів;
  • інтерфейс сприймає англійську мову.

  У результатах пошукових операцій будуть виведені фотографії з типами ліцензій під кожен тип контенту.

  Кращі платні фотостоки

  Як говорилося вище, існує також платний тип каталогів фотографій. Варто пам’ятати про те, що для кожного зображення на будь-якому з перерахованих фотостоков діє тип ліцензії Royalty-Free.

  Фотосток Gettyimages

  getty images

  Фотосток має в наявності стокові безкоштовні зображення, а також платні фото та аудіо матеріали. Характеристики наступні:

  • ціна при завантаженні 10 картинок буде дорівнювати 150 доларів і вище. Єдине скачування фото архівом обійдеться в 175 доларів;
  • популярними рубриками сайту є фотографії знаменитостей, політиків, а також зображення природного ландшафту різних країн;
  • ресурс підтримує англійську мову.

  До особливостей ресурсу відноситься наявність унікальних фотографій знаменитостей і медійних персон.

  Фотосток DepositPhotos

  depositphotos

  Даний фотосток характеризується постійним зростанням кільості зображень високої якості, а також наступними характеристиками:

  • з цінових питань існує поділ варіантів по трафіку. Найбільш популярний називається «Гнучкий» і коштує 30 доларів за скачування 30-ти фото в місяць. При залишку на абонементі кількість фотографій переходить автоматом на наступний місяць;
  • кількість робіт на поточний час перевищила позначку в 100 млн і число неухильно росте;
  • приємною особливістю для російськомовної аудиторії є підтримка української мови в інтерфейсі;
  • рубрики мають 36 популярних категорій, серед яких абстрактні зображення і арт-промисловість.

  Користувачів вабить ресурс наявністю якісного і недорогого фотоконтенту. На майданчику розміщені як фотографії, так і відеоматеріали, а також контент векторного характеру.

  Фотосток Photocase

  photocase

  Даний сайт використовується, в основному, власниками друкованих видань або інтернет-журналів. Характеристики наступні:

  • цінова категорія варіюється від 10 доларів за одиницю фотографії в залежності від якості і досвіду фотографа. Є можливість оформлення кредитних пакетів, починаючи від 50 доларів за 4 фотографії стандартної якості;
  • колекції фотографій включають в себе різноманітні фото з життя і захоплень, зображення як людей і живої природи, так і окремих її фрагментів;
  • інтерфейс англомовний.

  Ресурс відбирає фотографії, орієнтуючись, перш за все, на їх якість. Деякі експерти відносять майданчик до кращих фотостоків платного формату. Ресурс має чат з фотографами, рейтингом і коментарями.

  Фотосток Pond5

  pond5

  На ресурсі можна знайти як зображення в стоковому форматі, так і фотоефекти, корисні для оформлення контенту. Характеристики:

  • ціна для кожної роботи встановлюється в індивідуальному порядку;
  • до популярних рубрик відносяться техніка, міста, фуд-тема;
  • за кількістю робіт є 11 мільйонів графічного контенту і 12 мільйонів відео формату;
  • сток багатомовний, підтримує в тому числі і російську.

  Процес пошуку на майданчику здійснюється за допомогою фільтрації по тематиці і пошукового рядка.

  Фотосток Istockphoto

  istochphoto

  На ресурсі є як традиційні, так і ілюстрації векторного типу. Характеристики майданчика:

  • ціна питання починається від 8 доларів і вище за одне скачування. Річна і місячна підписка обійдеться користувачам в 160 доларів;
  • популярними рубриками є ландшафт, природа, техніка і наука;
  • інтерфейс підтримується переважно англомовного і російськомовного формату.

  Після процедури нескладної реєстрації можна вибрати тариф, а також зайнятися підбором контенту візуального формату за індивідуальними запитами.

  Фотосток Stock.adobe

  stock adobe

  Фотосток володіє графічним контентом практично будь-якого формату. Яскраві унікальні картинки, які зачаровують погляд, зроблять контент цікавішим. Можна придбати картинки як для посадочних сторінок, так і для оформлення особистих блогів. Характеристики наступні:

  • за ціною вартість починається від 30 доларів за пакет з 10 фотографій або іншим контентом. На відміну від ряду майданчиків є пробний період використання;
  • популярні рубрики – це релігія, бізнес, тематика зброї, захоплення та хобі;
  • роботи за кількістю перевищують число в 1 мільйон одиниць і воно неухильно збільшується;
  • підтримується україномовний інтерфейс сайту.

  Контент підбирається шляхом пошуку через фільтр і пошуковий рядок. Є можливість пошуку візуального формату. Після завантаження свого зображення система підбере схожі варіанти по тематиці.

  Фотосток Freedigitalphotos

  Контент на даному сайті можна використовувати як з освітніми, так і з комерційними цілями. Характеристики наступні:

  • безкоштовну ліцензію можна отримати, якщо надати посилання на пост або контент з використаним початкової версії. Платний матеріал обійдеться в суму від 10 доларів. А умови підключення до мережі починаються з ціни 75 доларів і вище, залежно від тарифного плану;
  • популярні рубрики – символіка, люди, спорт і активний відпочинок та інші;
  • інтерфейс підтримує лише англійську мову.

  Завдяки різноманітності тематик можна купить фото як для особистого, так і для друкованого видання в хорошій якості.

  Фотосток Bigstockphoto

  bigstockphoto

  Майданчик зібрав унікальний і якісний контент з усього світу. Характеристики його такі:

  • ціна за скачування одного фото починається від 0,30 і вище. Є 3 тарифи на вибір користувачів. Ціна питання залежить від ряду факторів, у тому числі і кількості скачуваних картинок;
  • до популярних категорій фото контенту відносять спорт, дітей, активний відпочинок, архітектуру;
  • число робіт перевищує позначку в 80 мільйонів штук;
  • є можливість русифікації інтерфейсу для зручності використання.

  Є зручна навігація по тегах і ключових запитах, а також по найбільш затребуваних тематиках і фільтрах індивідуального характеру.

  Shutterstock

  shutterstock

  Даний платний фотосток – відмінне рішення для тих користувачів, яким необхідний якісний фотоконтент в великому обсязі. Переваги і характеристики наступні:

  • ціна варіюється від 30 доларів за пакет з 2 зображень за передоплатою або ті ж гроші, але 10 картинок в 1 місяць використання;
  • є 30 рубрик, серед яких найбільш популярними є релігійна тематика, текстури, свята та інші;
  • за кількістю робіт сервіс є одним з лідерів ніші, маючи в розпорядженні більше 300 мільйонів картинок з усього світу. Також є щоденне оновлення аудіо та відео матеріалів;
  • мова сервісу русифікована, що дає додаткову зручність для користувачів.

  Варто пам’ятати, що для разової покупки фотографії ресурс не підійде. Контент відрізняється унікальністю і якістю.

  Photos

  Даний майданчик є популярним архівом Gettyimages. На ньому розташовуються тільки унікальні і якісні знімки. Характеристики сервісу наступні:

  • зручність для користувачів полягає в наявності ціни поряд з кожною фотографією;
  • за кількістю робіт сервіс перевищив позначку в 220 тисяч екземплярів;
  • інтерфейс підтримує англійську мову.

  Особливістю стоку є можливість придбання зображень шляхом пересилання ресурсом в роздрукованому варіанті на особливому папері або з оформленням на полотні і обрамленням з алюмінію, що виглядає вражаюче.

  123rf

  123f

  Фотосток також має в своєму розпорядженні величезну кількість контенту графічного формату. До особливостей користувачі відносять такі характеристики:

  • ціна за кредит починається з 1 долара і вище. Для постійних клієнтів буде вигіднішим у фінансовому плані оформлення передплати. Ціна 1 картинки в такому випадку буде починатися від 0,53 долара;
  • за кількістю робіт майданчик переступив позначку в 3 мільйони одиниць;
  • є русифікована версія сайту;
  • популярні рубрики – сім’я, діти, охорону здоров’я і медицина.

  Сервіс має 3 методи пошуку необхідного контенту: за категорією, за ключовими словами, а також за наявними фотографіями або візуальний метод. Також особливістю сервісу є можливість редагування контенту перед його використанням і скачуванням.

  Canstockphoto

  Даний фотосток вважається одним з найстаріших ресурсів в питаннях фотографій та іншого графічного контенту. До характеристик майданчика відносяться такі нюанси:

  • ціна окремої фотографії при завантаженні може починатися від 2,5 доларів, 12 кредитних варіантів обійдуться користувачеві за ціною 9 доларів, що буде вигідніше. Доступна співпраця по підписці. Її ціна залежить від кількості графічного контенту. Чим більше буде завантажень, тим ціна дешевша;
  • розподіл по рубриках є, присутні 100 з гаком категорій популярних зображень;
  • загальна кількість робіт перевищує позначку в 15 мільйонів одиниць;
  • сервіс підтримується виключно англійською мовою.

  Особливістю стоку є наявність декількох типів абонементів, починаючи від тижневого і закінчуючи щомісячним. Також можна вибрати варіант абонемента за обсягом зображень для завантаження. Тоді буде доступний варіант від 25 штук і вище за прийнятною ціною.

  Fotosearch

  Даний платний фотосток має в своєму розпорядженні велику кількість фото типу роялті та інших графічних матеріалів. Характеристики:

  • ціна варіюється в залежності від якості картинок. В середньому доступні фотографії низького розширення по 3 долари за одиницю;
  • 12 категорій по рубриках дозволять заощадити час на пошук потрібного тематичного контенту;
  • інтерфейс підтримує англомовну версію;
  • кількість робіт перевищує 50 мільйонів одиниць.

  Дані матеріали призначені для комерційних і особистих цілей. Пошук здійснюється за популярністю запитів і ключовими словами.

  Lori

  lori

  Даний фотосток об’єднує як початківців фотографів, так і професіоналів своєї справи. У зв’язку з цим характеристики ресурсу наступні:

  • ціна питання починається від 3 доларів за одну одиницю зображення;
  • популярні рубрики – знаменитості, зброя і війни, графіка комп’ютерного формату і так далі;
  • кількість робіт 25 мільйонів одиниць і число зростає з кожним роком;
  • інтерфейс підтримує російськомовний формат.

  Присутній зв’язок з менеджерами, вони допоможуть знайти потрібні фотографії. При відсутності потрібного зображення в індивідуальному порядку можна звернутися в технічну оперативну підтримку. Контент після покупки можуть доставити електронною поштою, кур’єром або поштовим відправленням в будь-яку точку земної кулі.

  Phototimes

  Сервіс володіє будь-яким типом графічного контенту, починаючи від фотографій в звичному форматі і закінчуючи кліп-артами з тематичних колекцій. Характеристики майданчика наступні:

  • ціна питання починається від 3 доларів за одиницю зображення. Ціна залежить від давності, популярності теми і якості, а також розмірів;
  • популярні тематики: абстракція, космос, наука і техніка, бізнес, мистецтво;
  • кількість робіт перевищує 60 мільйонів одиниць;
  • інтерфейс підтримує російську мову, що зручно для користувачів з СНД.

  За допомогою даної збірки можна знайти фотосток, зручний для кожного клієнта в індивідуальному порядку, за особистими вимогами і по ситуації.

  < Попередня стаття
  Перевірка сайту на шахраїв
  Наступна стаття >
  SWOT аналіз онлайн-бізнесу
  Поділитися:
  17.08.2022
  1717

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: