Можливості платформи «Хорошоп» для SEO просування

  Horoshop

  Ефективність просування сайту та інтернет-магазину залежить від «двіжка», на якому він працює. У цій статті ми поговоримо про CMS «Хорошоп», яка була розроблена українськими розробниками і максимально адаптована під SEO.

  Базовим етапом просування будь-якого сайту або інтернет-магазину є технічний аудит і його реалізація на сайт. В процесі аудиту шукаються всі слабкі місця сайту, які згодом можуть впливати на його подальший розвиток в пошукових системах. Сюди відносяться – дублі сторінок, дублі мета-тегів, биті посилання, редіректи, файли sitemap, robots.txt, відповіді сервера і т.д.

  Як показує практика, 90% сайтів клієнтів, які звертаються в нашу компанію за оптимізацією і просуванням, мають «голий» проект, який абсолютно не налаштований під вимоги пошукових систем, а також має ряд технічних помилок, які нам доводиться відловлювати і виправляти. А це, в свою чергу, збільшує терміни досягнення позитивних результатів по SEO, а також застосування додаткових ресурсів для усунення багів.

  Працюючи з платформою «Хорошоп», ми звикли до того, що всі технічні SEO налаштування заточені в сайт ще на стадії його розробки. CMS початково адаптована під вимоги пошукових систем, що в свою чергу дозволяє клієнту заощадити гроші на етапі оптимізації.

  Алгоритми Google при ранжируванні сайтів враховують такий дуже важливий фактор, як швидкість завантаження сторінки. Для досягнення максимальної швидкодії в документації Google є цілий ряд рекомендацій:

  • оптимізація зображень;
  • кеш браузера;
  • оптимізація скриптів і кодів CSS, JavaScript;
  • оптимізація HTML-розмітки сторінки.

  Знову ж таки, дані рекомендації враховані розробниками платформи «Хорошоп», тому сайти завантажуватися дуже швидко.

  швидкість завантаження на хорошоп

  оптимізація швидкості завантаження на хорошоп

  Кластеризація і SEO оптимізація структури сайту на платформі «Хорошоп»

  Другим важливим етапом у просуванні сайтів та інтернет-магазинів, є побудова ефективної структури посадкових сторінок і їх оптимізація. У платформі ХОРОШОП, за цей етап відповідає вшитий функціонал SEO.

  
функціонал SEO

  Тут можна задавати шаблони тегів title, description, keywords, h1, alt і title картинок для різних типів сторінок:

  • категорія;
  • підкатегорія;
  • сторінка бренду;
  • картка товару;
  • сторінка фільтра;
  • новини блогу.

  Даний функціонал настільки гнучкий, що можна без проблем поставити маску заголовків і мета-тегів для окремої категорії, або для груп категорій. Це дозволяє максимально ефективно оптимізувати кожну гілку структури сайту.

  Давайте розберемо все на простому прикладі./ У нас є завдання – прописати тег Title для карток товарів на конкретній категорії нашого інтернет-магазину за шаблоном: “НАЗВА ТОВАРУ купити в інтернет-магазині недорого“.

   

  Приклад реалізації:

  1) У розділі “SEO”, натискаємо на кнопку “Додати”:

  шаблони тегів

  2) У вікні заповнюємо наступні поля:

  • назва;
  • шаблон;
  • тип SEO шаблону;
  • розділ.

  В поле “шаблон”, ми вводимо шаблон тега, який плануємо використовувати на сторінках карток товарів.

  3) У випадаючому списку “Тип SEO-шаблону”, вибираємо пункт “Товар: meta title”:

  Тип SEO шаблона

  4) Встановлюємо прапорець “Включити”, щоб активувати шаблон і вибираємо потрібну для нас категорію товарів з ієрархічної структури сайту:

  вибираємо потрібну для нас категорію

  В результаті у нас для всіх карток товарів з категорії nVidia, буде поставлено тег Title за шаблоном: “НАЗВА ТОВАРУ купити в інтернет-магазині недорого”. Все дуже швидко і просто.

  Тепер, давайте трохи ускладнювати завдання і крім стандартної пропозиції спробуємо вивести в мета-тег description ціну товару, валюту і бренд. Тобто, зробимо тег description за наступним шаблоном: “Купити НАЗВА ТОВАРУ від виробника БРЕНД за ціною ЦІНА ВАЛЮТА в інтернет-магазині.”

  Послідовність дій у нас та ж сама, тільки в полі “Шаблон” ми вводимо додаткові змінні, за допомогою яких в мета-теги будуть довантажувати дані:

  шаблонне додавання

  В результаті у нас для всіх товарів категорії nVidia будуть виводиться мета-теги Description за вказаним шаблоном. Все також просто і швидко, як в прикладі вище.
  Список допустимих змінних для карток товарів:

  {title}

  Назва товару

  {h1_title}

  Заголовок h1 заданий для сторінки товару в блоці seo

  {mod_title}

  Назва модифікації, якщо вона не задано для товару, то виводиться загальна назва товару

  {article}

  Артикул

  {short_description}

  Короткий опис

  {brand}

  Бренд

  {price}

  Ціна

  {price_old}

  Стара ціна

  {quantity}

  Кількість

  {color}

  Колір

  {currency}

  Валюта

  {parent}

  Назва батьківського розділу

  Список допустимих змінних для категорій / підкатегорій, новин, брендів:

  {title}

  Назва сторінки

  {h1_title}

  Заголовок h1 заданий для сторінки в блоці seo

  {parent}

  Назва батьківського розділу

  {Страница: [pageNumber]}

  Виведення номеру сторінок при наявності пагінації

  Слід відзначити, що в більшості CMS немає подібного функціоналу і доводиться купувати додаткові модулі і плагіни, а це, в свою чергу, несе за собою зайві витрати з бюджету клієнта.

  Індексація та оптимізація сторінок фільтрів

  При роботі з великими категоріями товарів бувають ситуації, коли необхідно крім основних розділів оптимізувати і відкрити для індексації окремі фільтри. При цьому основну частину фільтрів – залишити невидимими для пошукових систем. Для цього нам потрібно вказати категорію і параметри фільтрів, сторінки яких будуть відкриті для індексації пошуковими системами.

  
індексація фільтрів

  Потім, в розділі Пресети-фільтрів ми можемо поставити фізичний URL для сторінки фільтра і провести її SEO оптимізацію, прописавши мета-теги, заголовки і контент.

  индексация фильтров хорошоп

  Висновки

  Технічна і SEO оптимізація, а також реалізація якісної структури сайту з цільовими сторінками – це запорука успіху в розвитку бізнесу в Інтернеті. Платформа «Хорошоп» дозволяє ефективно просувати сайти наших Клієнтів, економлячи при цьому часові та грошові ресурси на розробці додаткових модулів.

  Функціонал дозволяє легко:

  • Розширювати структуру сайту і створювати посадкові сторінки.
  • Прописувати мета-теги і заголовки шаблонно і кастомно для конкретних сторінок або для груп сторінок.
  • Відкривати для індексації сторінки фільтрів і оптимізувати їх.
  • Редагувати URL-адреси сторінок фільтрів.
  Поділитися:
  10.01.2019
  585

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: