Як успішно просувати свою сторінку в Facebook без реклами

  как продвигать страницу в фейсбуке

  Вам здається неможливим побудувати свій бізнес на Facebook? Ми підготували 8 способів просування сторінки в Facebook, щоб переконати вас у зворотному.

  Зміст:

  Facebook – лідер пакета соціальних мереж. Хочете бути його частиною?

  Створення сторінки Facebook для вашого бізнесу може мати велике значення. Можливо, ви вже це зробили. Можливо, ви дуже хочете зробити цей перший крок, але ще тільки на початку шляху. Або ж, ще один варіант – ваша сторінка просто не отримує бажаного трафіку.

  Сьогодні ми збираємося відточити свої навички роботи з Facebook. Якщо ви ще не просуваєте свою сторінку в Facebook і у вас є бізнес, то рекомендуємо почати робити це.

  Facebook – це давно вже не просто сайт, де друзі можуть залишатися на зв’язку. Багато хто використовує його для пошуку основної інформації про компанії і сервіси перед здійсненням покупки або замовленням сервісу. Ось чому так важливо, щоб ви навчилися просувати свою сторінку в Facebook всюди і завжди.

  Чому ви повинні використовувати Facebook для свого бізнесу

  Всі ми знаємо, що діловий світ постійно розвивається. Так було протягом десятиліть. Це правда: якщо ви хочете, щоб ваша аудиторія зацікавилася, потрібно задовольнити її потреби. Справа не в вас, а в споживачах. А вони є в Facebook.

  Люди, які використовують Facebook, зазвичай залишаються в додатку (більшість використовують свої мобільні пристрої) певний час. Дані за 2020 рік показали, що інтернет-користувачі проводять в додатках соціальних мереж в середньому 2 години 25 хвилин в день. Це майже цілий день екранного часу, проведеного в соціальних мережах протягом одного тижня.

  Як ви думаєте, чи зможете ви зайняти хоча б частину цього часу? Можливо. Багато підприємств розуміють те ж саме. Понад 200 мільйонів з них по всьому світу використовують інструменти Facebook для розвитку свого бізнесу.

  Facebook продовжує надавати компаніям все більше і більше можливостей для максимального розкриття свого ділового потенціалу. Якщо це може спрацювати для них, то, мабуть, може спрацювати і для вас.

  ТОП 8 способів просування вашої сторінки в Facebook

  способи просування сторінки в Facebook

  Найважче отримати перших декількох підписників. З чого почати людині, яка тільки починає свій шлях до успіху?

  В інтернеті ви знайдете безліч посібників, як створити сторінку в Facebook. Але підписки від ваших знайомих тут буде недостатньо. Важливо привернути увагу потенційного клієнта. І ми розповімо про декілька хитрощів, які дозволяють це зробити.

  Звичайно, можна витратити гроші на платну рекламу. Але і вона не завжди приносить бажаний результат. Існує безліч простих і безкоштовних способів, як збільшити кількість реальних підписників на Facebook.

  1. Зробіть свою сторінку індивідуальною

  Створення фан-сторінки – відмінний спосіб додати вашій присутності в Facebook більш особистого характеру без використання власного облікового запису. Людям подобається спілкуватися зі своїми друзями. Це не зовсім схоже на особистий профіль, інші можуть «додавати» вас, щоб стежити за вашими повідомленнями і взаємодіяти з ними.

  Створюючи фан-сторінку, ви надаєте особі ім’я, якщо у вас є компанія.

  Ніхто не хоче купувати у безликого продавця, тому створюйте повідомлення, які носять особистий характер і можуть мати відношення до вашої аудиторії. Якщо ви просуваєте товар або послугу, розкажіть, чому вони призначені саме для вашого читача.

  Багато компаній створили надзвичайно успішні фан-сторінки. У Samsung (друга за обсягом сторінка в Facebook) більше ста мільйонів передплатників.

  Публікуючи повідомлення на актуальні теми, а не тільки на комерційні, вони можуть залишатися на вершині.

  2. Використовуйте високоякісні фото та відео

  високоякісні фото і відео

  Всім подобаються приємні для очей візуальні ефекти. У наш час, коли навіть звичайні сучасні смартфони можуть знімати красиві фото, немає виправдання тому, щоб не викладати якісні зображення.

  Враховуйте, що Facebook стискає фотографії до потрібного розміру, що може розтягнути зображення, тому для досягнення найкращих результатів заздалегідь обрізайте фотографії, щоб це не було зроблено за вас. Завантажте всі фотографії у вигляді файлів JPEG.

  Є два типи фотографій або відео, яким потрібно приділити максимум уваги:

  • Ваш профіль

  Сюди входить зображення вашого профілю, а також фотографія на обкладинці, яка знаходиться у верхній частині сторінки. Вибирайте чисті, професійно зроблені фотографії, які будуть просувати ваш бренд. Для найкращої якості обкладинки Facebook встановіть розмір 852 на 315 пікселів. Для фото профілю зробіть розмір 170 на 170 пікселів. Ваші фотографії також повинні “важити” менше 100 кілобайт.

  • Ваші пости

  Те, що ви публікуєте, формує ваш імідж на Facebook разом з вашим профілем. Рекомендовано, щоб сторінка була стильним потоком чудових фотографій, захоплюючої інфографіки, а також цікавих або зворушливих відеороликів. За розміром в ідеалі потрібно завантажувати фотографії розміром 1200 на 630 пікселів.

  Використовуючи тільки високоякісні візуальні ефекти для своєї сторінки в Facebook, вдасться з більшою ймовірністю залучити багато нових підписників.

  Крім того, переконайтеся, що ви публікуєте корисний контент, а не просто контент заради змісту.

  Люди стежать за тим, що вони хочуть бачити більше.

  3. Увімкніть кнопку «Заклик до дії»

  Кінцевою метою можуть не бути справжні підписники в Facebook, якщо ви керуєте бізнесом. Мета зробити цих підписників активними споживачами.

  Додаючи кнопку із закликом до дії (CTA) на свою сторінку, ви формуєте напрямок, куди люди повинні йти далі. Це може бути посилання на ваш магазин, форма запису на прийом або кнопка зв’язку з менеджером компанії. У Facebook у вас може бути до семи кнопок із закликом до дії, тому немає причин обмежуватися тільки однією. Не перестарайтесь. Але переконайтеся, що ваші фоловери знають, куди перейти далі. А утримання їх на Facebook – відмінний спосіб привернути більше уваги до сторінки.

  4. Приєднуйтесь або створіть групу в Facebook

  Як ми вже говорили в попередніх пунктах, створення груп в Facebook і приєднання до них – це феноменальний спосіб взаємодії з іншими користувачами, що дозволяє людям приходити до вас.

  Виконайте пошук за кількома цільовими інтересами або ключовими словами на Facebook, увійшовши на свою сторінку, і знайдіть цікаві групи, до яких можна приєднатися. Після цього переконайтеся, що ви берете у них участь, залишаючи коментарі та відгуки до повідомлень у ваших групах. Зрештою, ви станете впізнаваним ім’ям в групі, а разом з ним зросте і впізнаваність вашої сторінки.

  5. Просувайте свою сторінку в Facebook всюди

  Давайте повернемося до вже існуючої аудиторії: тобто до людей, які вже знають про вашу сторінку. Це можуть бути друзі, колеги чи підписники в інших акаунтах, прийшов час їх використовувати. Ці люди вже стали вашими зв’язками з якоїсь причини, і вони, швидше за все, захочуть допомогти.

  Отже, що потрібно робити?

  Розмістіть інформацію в своєму Instagram. Розкажіть про сторінку своїм друзям і батькові друга. І обов’язково надайте зворотне посилання на свою сторінку в будь-яких створених вами групах Facebook. Переконайтеся, що всюди шлях веде назад до вас і вашої сторінці в Facebook.

  6. Використовуйте Facebook Stories і Facebook Live

  Facebook Stories

  Facebook запустив два нових інструмента: Facebook Stories і Facebook Live. Вони дають вам більш відкритий зв’язок. Facebook Stories ідеально підходять для щоденних оновлень, від жартівливих до щирих, або, можливо, швидких рекламних акцій для вашого бізнесу.

  Facebook Live, з іншого боку, дають можливість створити ще більш індивідуальний підхід. Пряма трансляція створює враження майже присутності, де б не відбувалася подія. Спробуйте вести пряму трансляцію цікавих подій, які ви відвідуєте, або просто опублікуйте новини про життя.

  7. Підтримуйте регулярний графік: послідовність – секретний інгредієнт успіху

  Як і все велике в житті – здобуття вищої освіти, виплата боргів, одруження – ви повинні дотримуватися послідовного плану гри, щоб домогтися успіху.

  Щось важливе, про що потрібно пам’ятати, якщо ви хочете отримати і зберегти підписників і дотримуватися регулярного графіка. Регулярні пости не тільки будуть нагадувати про вас вашим існуючим підписникам, оскільки ви постійно будете з’являтися в їхніх стрічках, але й у вас буде гарна перша сторінка.

  Відвідувачам подобається бачити багато свіжих постів. Це дає їм усвідомлення, що вони можуть розраховувати на регулярну публікацію якісного контенту. Постарайтеся публікувати пости 1-2 рази на день, хоча б кілька разів на тиждень. Якщо ви дуже зайняті, щоб дотримуватися щільного графіку публікацій, немає причин для побоювань. Є багато способів автоматизувати публікації на вашій сторінці Facebook, від плагінів на WordPress до програмного забезпечення, створеного спеціально для цього завдання.

  8. Залучайте аудиторію та однодумців

  Хіба не приємно кожного разу отримувати реакції і коментарі до своїх постів? Ви не єдиний, хто так думає: майже всі, включаючи вашу аудиторію. Використовуючи свою сторінку і профіль у Facebook, постарайтеся підписатися на велику кількість людей, інтереси яких збігаються з вашою діловою аудиторією. Коментуйте і реагуйте як можна більше на чужі повідомлення. Постарайтеся не виглядати так, як ніби ви намагаєтеся просувати себе, а публікуйте справжні, змістовні коментарі. Люди цінують це і з більшою ймовірністю будуть коментувати і “лайкати” пости на вашій сторінці.

  Не бійтеся обмінюватися повідомленнями з колегами. Більшість, якщо не всі, вже були на вашому місці раніше, і багато хто готовий допомогти новачкам. Спробуйте знайти успішний акаунт, яким ви захоплюєтеся, і відправте йому швидке повідомлення. Ніколи не знаєш, що може трапитися, якщо почуєш відповідь.

  Підсумок

  Пам’ятайте, неможливо збільшити кількість підписників на вашій сторінці в Facebook за один день. Принаймні природним шляхом.

  Слідкуйте за регулярними високоякісними публікаціями, спілкуйтеся з іншими і використовуйте інструменти, які Facebook вже надав для створення цікавого контенту. Маючи в своєму арсеналі новий набір інструментів, час зануритися в не такий вже і страшний світ Facebook і запустити сторінку. Продовжуйте, і скоро ви почнете бачити бажані результати!

  Поділитися:
  16.09.2021
  532

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: