Алгоритм Google BERT: краще розуміння складних запитів

  Алгоритм Google BERT

  Оголосивши алгоритм BERT «найбільшою зміною за останні п’ять років» і «таким, що вплине на кожен десятий пошук», Google напевно перевернув розуміння багатьох про класичний пошук. BERT – це модель обробки природної мови (NLP), яка допомагає Google краще розуміти мову для надання більш релевантних результатів. В Інтернеті є мільйон і одна стаття про ці новини, але ми все ж хотіли б повідомити вам про це. У цій статті ми коротко розглянемо, що таке BERT, і як інструмент впливає на видачу в пошуку.

  Для початку, найважливіше, що поради Google щодо контенту ніколи не змінюються. Продовжуйте створювати якісний контент, який відповідає цілям ваших користувачів і зробіть ваш сайт якнайкращим.

  Що таке Google BERT?

  Что такое Google BERT

  BERT – це технологія обробки природної мови (NLP), заснована на нейронних мережах, яка пройшла попередню підготовку в корпусі Wikipedia. Повна абревіатура звучить: «Двонаправлені уявлення кодувальників від трансформаторів». З першого погляду, здається, досить складно. Це алгоритм машинного навчання, який повинен привести до кращого розуміння запитів і контенту.

  Найважливіше, що вам потрібно пам’ятати, це те, що BERT використовує контекст і відносини всіх слів у реченні, а не одне за одним по порядку. Таким чином, BERT може з’ясувати повний контекст певного запиту, дивлячись на слова, які йдуть до і після нього. Двонаправлена частина робить BERT унікальним.

  Застосовуючи інструмент, Google може краще зрозуміти суть запиту. Співробітники Google опублікували кілька прикладів запитів в пості блогу. Ми не станемо повторювати їх всі, але хочемо виділити один, щоб дати вам уявлення про те, як він працює в пошуку. Що стосується запитів, то фраза [мандрівникові з Бразилії в 2020 році потрібна віза], очевидно, означає наступне: чи повинен мандрівник з Бразилії отримати візу в США в 2020 році. Комп’ютери зазнають труднощів з подібного роду запитами. Раніше Google опускав деякі слова в запиті, перевертаючи значення. БЕРТ враховує все в реченні і таким чином з’ясовує справжнє значення.

  Як видно з прикладу, BERT найкраще працює в більш складних запитах. Це не те, що спрацьовує при пошуку по ключових термінах, а скоріше буде використовуватися в роботі з запитами з довгим хвостом. Проте, Google говорить, що це вплине на кожен десятий пошук. Але співробітники концерну згодні з тим, що навіть BERT іноді помиляється. Це не остаточне рішення для розуміння мови.

  Де Google застосовує BERT?

  Где Google применяет BERT?

  Для ранжування контенту BERT в даний час впроваджується в США для англійської мови. Google буде використовувати знання BERT для покращення пошуку і на інших мовах. Сьогодні BERT використовується для обраних фрагментів на всіх ринках, де з’являються ці багаті результати. За словами Google, це призводить до набагато кращих результатів на цих ринках.

  Останнє оновлення Google: BERT

  Найважливішим висновком з оновлення BERT є те, що Google знову стає ближче до розуміння мови на людському рівні. Для ранжування це буде означати, що пошуковий робот буде представляти результати, які краще відповідають запиту. І, звичайно ж, це дуже добре.

  Для BERT немає ніякої оптимізації, крім роботи, яку ви вже робите: подавайте відповідний контент відмінної якості.

  Потрібна допомога у створенні відмінного контенту? Компанія “PROject SEO” надає послуги професійних копірайтерів, які готові написати цікавий і унікальний контент на будь-яку тематику.

  Поділитися:
  20.11.2019
  424

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: