Аддурилка

  Аддурилка

  Аддурилка – це термін, який був сформований на основі англійського слова Add. У перекладі воно означає «Додати», в даному випадку мова йде про посилання на певні ресурси. На даний момент так називається особлива сторінка в тілі пошукової системи, де розміщується електронна форма. При внесенні в неї посилання можна повідомити пошуковим роботам про появу нового ресурсу в просторі мережі. Таким чином істотно прискорюється процес пошуку і індексації роботами молодих і нових ресурсів.

  Переваг використання аддурілки для індексації сайтів кілька. По-перше, такий спосіб, як говорилося вище, здатний у декілька разів прискорити індексацію сайту. В результаті чого пошукові роботи швидше бачать ресурс в числі нових і загальних папок. А також за допомогою такого методу можна запобігти крадіжкам унікального контенту. Справа в тому, що поки пошукові системи не бачать сайт, інформація в ньому вважається унікальною. У такі моменти конкуренти можуть легко взяти собі на сторінки контент і він буде вважатися унікальним, якщо не застосована дана технологія. Крім того, без аддурілки контент буде індексуватися швидше у конкурентів, а даний метод дозволить швидше відстежити унікальну інформацію і не дозволить нечесним конкурентам красти інформацію під чисту.

  Варто врахувати, що на сьогоднішній день все більше число компаній переходять на роботу з такими гігантами, як Яндекс і Google, відмовляючись від використання сторонніх пошукових систем. Ця помилка може коштувати втрати пари-трійки потенційних клієнтів. Все-таки багато фахівців рекомендують провести процедуру додавання сайту за допомогою методу аддурілки в інші пошукові системи з метою суттєвого збільшення конверсії популярності. Багато сайтів, знаходячи популярність на одному майданчику, поступово зміцнюють свої позиції і на інших ресурсах.

  < Попередня стаття
  Помилка 404
  Наступна стаття >
  Adsense
  Поділитися:
  09.12.2019
  71

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: