Google дає сайтам більший контроль над індексацією за допомогою нового тега Robots

  Google впроваджує новий тег robots, що дає сайтам більший контроль над контентом, що індексується у результатах пошуку. Новий тег robots, який назвається indexifembedded, дозволяє веб-сайтам вказувати Google, який контент індексувати в результатах пошуку. За допомогою цього тегу ви можете вказати Google індексувати контент на сторінці тільки в тому випадку, якщо він вбудований через iframe та аналогічні HTML-теги.

  Тег indexifembedded перевизначає тег noindex. Це означає, що ви можете використовувати noindex, щоб вся URL-адреса не потрапляла в результати пошуку, і застосовувати тег indexifembedded, щоб зробити певний фрагмент контенту, що індексується, коли він вбудований в іншу веб-сторінку.

  Google заявляє, що створив цей тег, щоб виправити проблему, що стосується видавців ЗМІ. Ось що говорять у Google про це:

  «… хоча вони можуть захотіти, щоб їхній контент був проіндексований, коли він вбудований в сторонні сторінки, вони не обов’язково хочуть, щоб їхні медіа-сторінки були проіндексовані самі по собі».

  Коли використовувати тег Indexifembedded

  Цей новий тег robots не застосовується до багатьох видавців, оскільки він призначений для контенту, який має окрему URL-адресу для вбудовування. Наприклад, у видавця подкасти можуть бути веб-сторінки, присвячені кожному випуску подкасту, кожна з яких має власну URL-адресу. Потім будуть URL-адреси, які вказують безпосередньо на медіа, які інші сайти можуть використовувати для вбудовування підкаст на одну зі своїх сторінок. Таку URL-адресу можна використовувати при вставці епізоду подкасту як джерело посилання.

  Автор підкасту може не захотіти індексувати URL-адреси мультимедіа в результатах пошуку. Раніше єдиним способом не допустити їх у пошук Google був тег noindex. Однак тег noindex запобігає вбудованню контенту в інші сторінки під час індексації. Тому, якщо видавець хотів дозволити вбудовування, він також був змушений індексувати URL-адресу мультимедіа.

  Тепер, з тегом indexifembedded, видавці мають більше контролю над тим, що індексується. Тег indexifembedded можна використовувати з тегом noindex, і він перевизначить його, коли URL-адреса з noindex вбудована в іншу сторінку через iframe або аналогічний тег HTML.

  Google пропонує наступний приклад:

  «Наприклад, якщо podcast.host.example/playpage?podcast=12345 має теги noindex та indexifembedded, це означає, що Google може вбудувати контент, розміщений на цій сторінці, у recipe.site.example/my-recipes.html під час індексації. ”

  Як використовувати тег Indexifembedded

  Є два способи використання цього нового тег robots.

  Щоб ваш контент індексувався тільки тоді, коли він вбудований в інші сторінки, додайте тег indexifembedded у поєднанні з тегом noindex.

  Перегляньте приклад того, як виглядатиме код на зображенні нижче:

  Indexifembedded

  Крім того, ви можете вказати тег у заголовку HTTP.

  На зображенні нижче можна побачити приклад того, як це виглядатиме.

  Indexifembedded в x-robots-tag

  В даний час тільки Google підтримує тег indexifembedded.

  Поділитися:
  28.01.2022
  144

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: