Кращі розширення Google Chrome для SEO і маркетингу

  Найбільшу вигоду в розширеннях маркетологи бачать в істотній економії часу і прискоренні більшості процесів. Знаючи найбільш корисні утиліти під конкретну версію браузера Google Chrome можна значно збільшити показники як особистої ефективності, так і результативність рекламних кампаній. Грамотний вибір розширень для Google Chrome допоможе збільшити ефективність роботи маркетолога в кілька разів і заощадити час на деяких процесах. Зміст:

  Розширення Chrome для SEO

  розширення хром для сео

  У категорію даних розширень входять спеціальні SEO плагіни для браузера Google Chrome. З їх допомогою можна проаналізувати такі дані, як ІКС сайту, мета-теги, заголовки форматів H1-H6, позиції в провідних пошукових системах, трафік, редіректи, вік домену і багато інших SEO параметрів, які необхідні для технічного аналізу сайту або окремої сторінки.

  Отже, почнемо Вас більш детально знайомити з seo плагінами і розширеннями для браузера Google Chrome.

  Seo Meta in 1 Click

  розширення сео мета

  За допомогою розширення Seo Meta in 1 Click можна в короткі терміни отримати наступну важливу для маркетолога інформацію:

  • аналіз мета-тегів і показ заголовків;
  • значення і роль зображень в конкретному фрагменті;
  • значення посилань на заголовку і шлях до них;
  • перевірка розміток типу Open Graph;
  • перевірка на наявність встановлених лічильників аналітики.

  До переваг розширення Seo Meta in 1 Click для Chrome, маркетологи відносять інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс з наявністю зрозумілих вкладок. В одній з них є доступ до посилань для швидкої перевірки в інших інструментах Google. До них відноситься перевірка розміток, Mobile Friendly, Google PageSpeed. За допомогою плагіна можна подивитися важливі деталі сторінки за лічені хвилини.

  SEO-HTML

  сео хтмл

  Розширення для браузера при завантаженні сторінки виводить дані на екран про внутрішні і зовнішні посилання, а також заголовки до 3 рівня і інформацію про зображення. До основних переваг даного плагіна відносять простоту інтерфейсу і швидке отримання маркетологом необхідних даних. Прекрасно працює для фахівців, що відповідають за наповнення сайту (контент-менеджерів) контентом і відповідають за контроль мета-тегів.

  Redirect Path

  редірект пас

  Основне завдання SEO розширення для Chrome – показ відповідей сервера. Якщо спрацює 301 редирект, то плагін показує заголовок відповіді сервера і детальне відображення. З переваг SEO фахівці виділяють детальну інформацію, яку видає сервер щодо запиту конкретної сторінки. Відображається все, аж до дати останнього внесення змін (Last Modified) або час очікування відповіді, IP і тип сервера. До речі, дана утиліта вважається незамінним помічником в тих випадках, коли на сайті є 2-і чи 3-і редіректи. З його допомогу можна відстежити загальне джерело помилок.

  SimilarWeb

  сімілар веб

  Розширення SimilarWeb здатне визначити обсяг трафіку у конкурента, а також канали просування по регіональним і тематичним критерієм. До переваг відноситься можливість виведення інформації в наочній формі у вигляді діаграм. Можна будь-який пункт деталізувати для зручності. Аналізувати можна за допомогою даного сервісу не тільки сайти та інтернет-магазини, але і мобільні додатки.

  Також можна порівняти мобільний трафік з десктопним, що теж є хорошою і наочною функцією в процесі просування сайту.

  RDS bar

  рдс бар

  Дане розширення вміє аналізувати ІКС і ТІЦ, вхідні типи посилань, загальне число посилань на сторінці і сайті, а також позицію при наявності ресурсу в пошукових системах. Маркетологи серед зручностей сервісу особливо виділяють наочність матеріалу і зрозумілу систему навігації.

  У фоновому блоці можна відобразити заголовок сторінки. Утиліта видає велику кількість даних, що дуже зручно для подальшого аналізу і конструктивної роботи.

  MozBar

  Особливістю цього розширення є вміння відображати список основних ключових слів, за якими користувачі можуть знайти ту чи іншу сторінку сайту. З його допомогою можна зробити якісний і детальний аналіз того, які результати пошукової видачі є на даний момент, а також без особливих зусиль проводити грамотний SEO аудит.

  До основних переваг використання плагіна маркетологи відносять можливість аналітики швидкості роботи сайту, а також проведення аналізу ефективності заголовків і тегів.

  Плагін підсвітить і допоможе знайти витікаючі посилання. Ключове слово, яке шукає маркетолог, можна в режимі онлайн підсвітити, знайшовши необхідні фрагменти тексту або сторінки для подальшого аналізу.

  Якщо у користувача є аккаунт в системі moz.com, то інформація про параметри посилань буде видаватися в автоматичному режимі. Що істотно заощадить час на внесення додаткових налаштувань.

  Розширення Chrome для роботи з текстом

  розширення для роботи з текстом

  Маркетологам крім технічного аналізу сайтів дуже важливо проводити систематичну роботу з текстовим матеріалом. Адже саме він є часом ключем до якісного просування ресурсу. Комплексну роботу по аналітиці тексту можна зробити як вручну, так і за допомогою спеціальних програм-розширень, які легко встановити в Chrome браузер.

  “Главред”

  главред

  Користувачам подобається такий ресурс за його вміння вичитувати текст за користувача, істотно заощаджуючи час. Він підсвічує після аналітики такі критерії, як стоп-слова, нелогічне вживання слова та інші параметри.

  Також за допомогою аналітики тексту комплексного типу він може допомогти зробити його стилістично більш лаконічним. Копірайтерам подобається інформативність ресурсу. Тобто, він не просто підсвічує некоректні фрагменти, а й дає слушні поради щодо виправлення помилок різного виду.

  На сьогоднішній день це – один з небагатьох сервісів, здатних аналізувати текст на предмет наявності зайвих слів. За допомогою Главреда можна розміщувати на сайтах тільки якісні і високоінформативні тексти, розміщаючи сайти за допомогою просування таким чином в ТОП видачі.

  Сервіс перекладача від Google

  сервіс перекладача Google

  За допомогою даної програми можна перекладати текст і його фрагменти в більш-менш коректній формі, використовуючи більш, ніж 71 мову. Деякі користувачі стверджують, що сайт працює зі збоями при певній комбінації мов в нічний час доби. Однак такі збої помічаються нерегулярно і розробники піклуються про те, щоб сервіс забезпечував стабільний переклад протягом цілої доби.

  До переваг сервісу відноситься його вміння розпізнавати рідкісні і більш поширені фразеологізми мови, а також ряд стійких виразів. Також Google може легко підібрати синонім до необхідного слова.

  Плагіни Chrome для роботи з посиланнями

  розширення для роботи з посиланнями

  За допомогою даних розширень для браузера маркетологи можуть спростити собі роботу з посиланнями перехресного типу. Також за допомогою ряду з них можна згадати веб-ресурс або визначити наявність неробочих «битих» посилань.

  Check My Links

  чек май лінкс

  За допомогою цього розширення можна перевіряти наявність кодів 200/404 на сторінках сайту. З Check My Links можна за лічені секунди просканувати сайт або сторінку і виявити биті посилання. Після сканування користувачу видається докладний звіт по посиланнях і кодам помилок. До переваг відноситься простота налаштувань, яких спостерігається лише дві. Це опція виключення з перевірки посилання, а також тип запитів.

  Ahrefs SEO Toolbar

  ахрефс сео

  Розширення видає всю інформацію по сайту з ahrefs. Вручну плагін можна встановити тільки з офіційного сайту видавця. Після установки можна налаштувати утиліту на виведення всієї інформації про сайт, починаючи з рейтингу домену і закінчуючи наявністю доменів типу донорів.

  До переваг плагіна користувачі відносять можливість проведення більш детального аналізу сторінки. Причому дані про ресурс, що аналізується, видаються під посиланням в браузері.

  SmmBox

  смм бокс

  За допомогою роботи цього розширення можна значно спростити процес додавання інформації в паблік. Можна копіювати будь-яку вподобану публікацію до себе в групу або на сторінку з зазначенням дати і часу. Можна шукати пости за категоріями, які зручно розділені в розширенні на підтеми.

  Результати можна сортувати за допомогою аналітики постів за кількістю лайків і відгукам аудиторії. Доступна редакція поста перед остаточним додаванням його собі в групу, що зробить його більш унікальним.

  Утиліта проста у використанні, але користувачі відзначають некоректність її роботи в плані просування спільноти. Не унікальний контент може стати причиною проблем з Немезідою і зниження спільноти в рейтингу по тематичним категоріям в загальній видачі.

  Розширення для роботи з аналітикою

  розширення для роботи з аналітикою

  За допомогою плагінів і утиліт даної категорії можна дізнатися відвідуваність сайту, побачити посилання, які допомагають аудиторії побачити сайт, завантажити карту кліків і посилань, а також отримати такі дані, як аналітика форм.

  Система Метрики від Яндекса

  За допомогою даного розширення можна швидким способом перейти в Яндекс. Метрику поточного ресурсу, а також завантажити дані і статистику відвідуваності, подивитися карти кліків і посилань, побачити форму аналітики. При наявності великої кількості сайтів за допомогою сервісу можна легко скоротити час на пошуки необхідного типу лічильників. Останнім часом користувачі відзначають зручність отримання доступу до Яндекс.Метрики, який можна зробити в пару кліків.

  Google Analytics Debugger

  гугл аналітікс дебаггер

  Утиліта здатна витягти дані з коду, який передається в Google Ads. крім відомостей про успішно реалізовані команди плагін попереджає повідомленням про наявність помилок в кодах відстеження. Також він допомагає отримувати інформацію про всі звернення, спрямовані в систему Google Analytics. Такий підхід дозволяє систематично перевіряти правильність налаштування Аналітики.

  До переваг плагіна можна віднести його здатність своєчасно відстежувати тип проблеми і дати зрозуміти, коли вона відбувається з боку клієнта, а коли з боку власників сервісів. Це допоможе уникнути конфліктів і краще налаштовувати роботу сайту.

  Table Booster for Google Analytics

  тейбл бустер фор гугл аналітікс

  Дана програма налаштована на відстеження трафіку за допомогою методики асоціації інформації з Гугл Аналітики. Користувачам подобається зручна подача інформації у вигляді діаграм, пояснень і класифікації з можливістю вибору критеріїв. Ще можна підсвітити в таблицях важливі деталі аналітики. Що дуже зручно для формування звітності і збору даних.

  Tag Assistant (by Google)

  тег ассістант гугл

  За допомогою розширення можна своєчасно встановити коректність роботи лічильника Google Analytics. Після заходу на сторінку ресурсу сервіс в автоматичному режимі здатний визначити те, які утиліти працюють справно, а де спостерігаються систематичні помилки. Зрозуміти ступінь коректності роботи утиліти на конкретному ресурсі можна інтуїтивно за кольором значків.

  Page Analytics (by Google)

  З допомогу даного розширення для браузера Хром можна вивчити модель поведінки основної цільової аудиторії. Воно допомагає проводити аналітику клієнтів, які заходять на сайт. З огляду на те, що основна маса даних завантажується програмою прямо з Аналітики Гугл, можна наочно побачити що не влаштовує користувачів і на які моменти важливо зробити особливий наголос.

  Робота з ключовими словами і семантичним аналізом

  робота з ключовими словами

  За допомогою грамотно зібраному семантичному ядру для ресурсу можна значно покращити репутацію сайту у пошукових роботів і просунути його у видачі. Дані розширення можуть підказати як самі ключові слова, так і ряд параметрів для роботи з ними.

  ADWords URL Extractor

  За допомогою даного розширення можна розшифрувати URL на сторінці видачі Гугл результатів. Також він копіює його і дає можливість відкриття в новому вікні або вкладці. Адреса при цьому копіюється в автоматичному режимі. Користувачі відзначають позитивну сторону ресурсу в можливості відкриття кінцевого URL в пошукових результатах видачі.

  Плагін WordStat від компанії Яндекс

  Дане розширення від однойменної компанії дозволяє працювати з основними ключовими словами через систему WordStat. Воно дає можливість сортування в алфавітному порядку, перевірки на наявність дубльованих ключових слів, а також веде підрахунок кількості ключів на певній сторінці. До переваг роботи користувачі відносять швидкість складання семантичного ядра і можливість його копіювання безпосередньо в документ.

  Розширення Chrome для веб-майстрів

  За допомогою розширень даної категорії можна полегшити собі роботу з технологіями, наприклад, змінити вигляд сторінки на більш привабливий, додавши або забравши непотрібні блоки. Також майстри нерідко використовують деякі плагіни для роботи з кукі і кешем сайтів.

  Web Developer

  Даний плагін відрізняється надійністю, тому отримав серед майстрів прізвисько «швейцарський ніж». Це панель з інструментами, що відображається в інтуїтивно зрозумілому форматі для користувачів. Виберіть в меню згруповані між собою. Розширення дозволяє в пару кліків відключити непотрібні плагіни, наприклад, JS скрипти. Також за допомогою інструменту можна легко копіювати текст з цікавих сайтів, де є певний рівень захисту від копіювання в вигляді відключення можливості натискання правої кнопки миші або в процесі копіювання вискакує незручне посилання на основне джерело.

  Wappalyzer

  Дане розширення відображає список елементів і технологій, які використовувалися на конкретній сторінці в мережі. Список видається у вигляді списку ТОП, а також формується наочний графік. Розширення дозволяє майстру в 1 клік дізнатися всю необхідну інформацію щодо певного ресурсу. Також перевага інструменту в тому, що на відміну від інших аналогових він все-таки є плагіном, що спрощує роботу з ним в кілька разів.

  Основні розширення для роботи з поштою

  розширення для роботи з поштою

  За допомогою даних розширень можна заощадити час на роботу з вхідною електронною кореспонденцією.

  Boomerang for Gmail

  Дана програма дозволяє відразу відправити заздалегідь написані листи в потрібний момент часу. Користувач дату і час відправлення призначає сам. Вибрані категорії листів відразу відзначаються як непрочитані. Також розширення може нагадати про необхідність прочитання того чи іншого листа, або про зазначену в ньому важливу подію. Якщо відповіді на лист не було, плагін бумерангом нагадає відправнику про себе через деякий час.

  Gorgias Templates

  За допомогою даного розширення можна легко створити персональні шаблони для важливих листів. Воно дозволяє заощадити час на формуванні кожного. Перед відправленням достатньо вибрати шаблон і скомпонувати його під ситуацію. Ідеально економить час при масовому розсиланні одного типу повідомлень, наприклад, запрошення на марафони або онлайн конференції.

  Postman Interceptor

  Postman Interceptor дозволяє розширити свої можливості при роботі з поштою електронного формату. Наприклад, можна тепер переглядати в фоновому режимі вхідну пошту, отримувати голосові повідомлення, а також встановити фоновий режим на весь час роботи з поштою. Основна іконка завжди своєчасно сповістить про кількість непрочитаних листів у вхідній папці.

  Розширення для SMM маркетингу

  розширення для SMM маркетингу

  Social Fixer для Facebook

  За допомогою даного розширення одним кліком можна встановити набір функцій, що полегшують роботу на Facebook. За допомогою утиліти можна приховати прочитані пости, редагувати стрічку під персональні налаштування, переглядати пости. Мінус в тому, що інтерфейс програми англомовний і ускладнює роботу російськомовної аудиторії, яка не володіє іноземною мовою.

  Bitly

  У плагіна в наявності є всі інструменти, що дозволяють працювати з посиланнями. Відмінність від стандартних розширень криється в можливості збирати посилання скороченого формату в певні групи. Працювати з групою схожих посилань буде набагато простіше. Плагін може повідомити користувачеві про те, що посилання досягло встановленого раніше ліміту переглядів.

  Інші корисні SEO розширення для Хром

  корисні SEO розширення для хром

  Крім спеціалізованих, існують певні розширення для звичайних користувачів, що спрощують роботу з браузером і Інтернетом.

  Browsec VPN

  Це анонимайзер вбудованого типу зі зручною навігацією. Здатний зашифрувати трафік, приховати ай пі, а також дає можливість обходу блокувань. Особливо зручний для використання в корпоративних мережах. Також підійде майстрам, які бажають просунути ресурс в західному Інтернеті за допомогою перемикання VPN на американський формат і прискорення таким чином процесу індексації.

  GEOClever Google

  Аналог попереднього розглянутого розширення з більш масштабними можливостями налаштувань. Є шанс перевірки сайту в системі Гугл і Яндекс за географічними і іншим характеристикам. Інструмент може показати пошуковій системі географічне положення власника, полегшивши роботу по ряду параметрів.

  goo.gl URL Shortener

  Дане розширення допоможе зробити занадто довгий УРЛ сторінки більш коротким. Може працювати в режимі інкогніто при підтримці і збереженні історії запитів. Можна отримати в пару кліків коротке посилання, яке згодом використовувати як в Твіттері, так і в будь-якому бажаному месенджері навіть з обмеженою кількістю символів на кількість посилань.

  SimpleExtManager / Extensity

  За допомогою даного цікавого плагіна можна відключати або включати інші розширення. Можна згрупувати встановлені раніше розширення, включати або відключати за групами, а також отримати швидкий доступ до важливих налаштувань. За допомогою такої систематизації значно економляться ресурси і час.

  За допомогою грамотно встановлених розширень для Гугл Хром можна спростити роботу як звичайному користувачеві, так і інтернет-маркетологу.

  < Попередня стаття
  SMO
  Наступна стаття >
  Маслайкінг в Інстаграм 2023
  Поділитися:
  16.01.2020
  671

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: