Маслайкінг в Інстаграм 2023

  Маслайкінгом називається процес автоматичного проставляння лайків на нові записи і коментарі користувачів в Інстаграм. Свою назву метод отримав саме завдяки можливості підключення масовості в накрутці лайків. Вручну ставити лайки можна і потрібно, але коли видно, що у користувача буває по 500-800 сердечок за день, можна сміливо говорити про застосування автоматичного методу.

  Загальний план дій зі створення автоматичної накрутки лайків в Інстаграм зводиться до таких кроків:

  • збір цільової аудиторії за хештегом, конкурентам або географічним характеристикам;
  • установка лімітів в програмі, яка покаже кількість можливих лайків одному користувачеві;
  • запуск програми для роботи з обраними параметрами.

  Принцип зводиться до того, що користувачі бачать лайки акаунтів і, в разі інтересу до них, взаємно підписуються і проявляють активність. При наявності тільки взаємних лайків можна також говорити про хороші результаті роботи з огляду на те, що користувачеві, котрий лайкнув пост або коментар, записи аккаунта будуть надалі потрапляти в рекомендації.

  Переваги Маслайкінга Інстаграм

  масслайкінг в інстаграм

  При розмові про малий бізнес важливо розуміти, що маслайкінг – це обов’язковий мінімум для залучення базової уваги. Крім того, такий метод має ряд переваг, до яких відносяться:

  • завдяки автоматичним процесам сайтів можна один раз правильно налаштувати програму і йти по своїх справах, не переживаючи з приводу того, що потрібно стежити за кожним кроком;
  • маслайкінг коштує в районі 500 гривень, отже, дешевизна – ще більш вагомий аргумент на користь такого методу;
  • можливість залучення саме цільової аудиторії – ще одна незаперечна перевага даного методу. Використання виключно даного методу дає низький відсоток конверсії, до 5%. Але зате це – якісна конверсія з конкретною цільовою аудиторією, на яку спрямований профіль;
  • при наявності взаємної підписки можна як мінімум отримати лайки від живих користувачів. Такий стан справ відмінно впливає на репутацію профілю і активно сприяє його просуванню в мережі;
  • лайки та інша активність зацікавлених передплатників позитивно позначаються на залучення аудиторії. Отже, такий профіль буде більш активно просуватися в стрічці соціальної мережі.

  Експерти рекомендують використовувати методику маслайкінга не тільки новим, але і старим клієнтам. Такий підхід мало того, що убезпечить аккаунт, так ще й створить додатковий лояльний настрій і допоможе в просуванні.

  Недоліки методу

  Незважаючи на велику кількість позитивних моментів використання такої методики, недоліки у неї теж все-таки є. До них відносяться принаймні три наступних пункту:

  • Інстаграм може знизити репутацію аккаунта, який занадто часто лайкає інших людей, переносячи його в самий низ стрічки і приховуючи від користувачів видимість. Така дія мережі можлива з огляду на низьку активність передплатників на каналі. Методика маслайкінга може навпаки, покращити ситуацію, збільшивши активність користувачів;
  • можливе застосування санкцій у вигляді тіньового бана. Він полягає в тому, що користувач бачить свої публікації, а передплатники та аудиторія – ні. Певних даних з приводу того, що це за метод бана і з яких причин він накладається на користувача немає;
  • можливе блокування облікового запису через перевищення лімітів. Але такі заходи можливі лише до профілів, явно створених для спаму і вік яких становить менше 3 місяців.

  Якщо дотримуватися заходів безпеки і не перевищувати дозволених мережею рамок, можна істотно покращити активність відвідувачів сторінки за допомогою методики маслайкінга.

  Сервіси для маслайкінга Інстаграм

  сервіси для маслайкінга

  Згідно зі статистикою, сервісів з надання даної послуги існує незліченна кількість і всі вони чимось схожі між собою. Основна відмінність криється в ціноутворенні і дизайні. Але за логікою речей, саме в цьому і має бути відмінність. Оптимальна середня ціна маслайкінга становить до 300 гривень і є кілька майданчиків, що відповідають даним критеріям.

  Tooligram

  туліграм

  Майданчик вважається безумовним лідером ринку і одним з найстаріших в Інтернеті. Ключовою характеристикою сервісу є наявність версії не тільки для хмарного використання, але і можливості працювати з ПК. Така опція особливо корисна блогерам або компаніям, що мають у себе більше 5 акаунтів. Користувачі з переваг майданчику виділяють велику кількість критеріїв, за якими можна фільтрувати користувачів. Також є можливість використання безкоштовного пробного періоду. Крім того, співвідношення ціни і якості послуг, що надаються набагато вище, ніж на тих же сайтах-аналогах.

  Zengram

  зенграм

  Незважаючи на інтуїтивно зрозуміле налаштування, даний сервіс люблять багато користувачів Інтернету. Удавана простота ресурсу приховує під нею максимальні можливості для прокачування аккаунта в Інстаграм. Крім поділу за статевою ознакою, цей майданчик може приховати акаунти комерційного характеру або прибрати профіль власника з їх зони видимості, щоб уникнути спаму. Також Zengram має цілу низку функцій, завдяки яким можна при бажанні виробити цілу тактику маслайкінга.

  Zeus

  зеус інстаграм

  Незважаючи на схожість з назвою, цей майданчик не має нічого спільного з давньогрецьким верховним божеством. Сервіс молодий, але перспективний і може крім аналізу даних і налаштувань сортування збирати інформацію по необхідній аудиторії. Окрім наявності основної функції маслайкінга цей майданчик може автоматично створювати розсилки в директ і активувати масовий перегляд Сторіс. Підводний камінь ресурсу в тому, що незважаючи на прийнятну ціну послуг, при наявності декількох акаунтів за кожен з них доведеться платити окремо, що може спричинити за собою додаткові витрати.

  Instaplus

  інстаплюс

  Сервіс також досить давно існує на ринку послуг подібного формату і встиг завоювати певних шанувальників. Майданчик не зміг просунутися більш істотно зважаючи на необхідність закриття можливостей реєстрації нових користувачів на цілий рік. Перевагою вважається більша доступність і набір базових послуг, що вигідно при бажанні просунути лише один обліковий запис. Також користувачі відзначають простоту запуску і функціоналу.

  Combin

  комбін інстаграм

  Основна перевага цього сервісу перед іншими в тому, що він може працювати в напівавтоматичному режимі. Завдяки ньому можна подивитися профіль перед внесенням його в базу і зрозуміти, відноситься він чи ні до основної цільової аудиторії. Даний метод може здатися витратним, але якщо згадати про важливість залучення саме цільової аудиторії, то питання в окупності зникне саме собою. Особливо добре він допоможе розкрутити Інстаграм для тих підприємців, у яких вузькопрофільна ніша і небагато клієнтів на старті.

  Pamagram

  Багатьом користувачам сервіс подобається по співвідношенню показників ціна і якість, а також простоті і доступності. Перевагою є наявність можливості оплати тільки за аккаунт, який підписався або лайкнув пост, а не всіх відразу. Також сервіс Pamagram має в розпорядженні функцію налаштування графіка виконання певних завдань. Можна окремо відзначити години і дні, в які розставити виконання певних дій. Програма має можливість поставити на виконання всі дії, починаючи від маслайкінга і закінчуючи відписками або переглядами викладених Сторіс.

  Jet-Insta

  джетінста

  Цей сервіс також відомий багатьом в даному сегменті. Основною метою майданчики є допомога починаючим блогерам в залученні на сторінку реальних, живих передплатників. До основних переваг Jet-Insta користувачі відносять можливість обходу блокування при активних діях. Такий підхід можливий завдяки налаштуванню цільової аудиторії, по якій робиться розсилка лайків. Отже, алгоритми сайту не розпізнають дії як спам і бана не буде. Але є і істотний недолік у вигляді дорожнечі використання в порівнянні з раніше розглянутими аналогами.

  Tvigi

  твігі

  Також цікавий майданчик, за допомогою якого можна налаштувати грамотний метод масфоловінгу і маслайкінгу Інстаграм. Серед переваг виділяється можливість викладання постів в визначений час, а також швидкий збір даних про цільову аудиторію. Також перевагою є відсутність переплати за невикористовувані послуги. Користувач сам вибирає необхідний функціонал, а система виставляє кінцеву ціну за встановлений період відповідно до наявного прайсу.

  InstaSoft

  інстасофт

  Сервіс здатний виконувати всі основні функції масфоловінгу і маслайкінгу Інстаграм. Особливістю майданчика є наявність можливості налаштування автовідповідача в повідомленнях. За певну вартість можна залучити необмежену кількість акаунтів.

  Існуючі безкоштовні сервіси

  стратегії масслайкінга

  У багатьох вебмайстрів безкоштовні сервіси для надання подібних послуг не викликають нічого, крім скептичної посмішки. Варто пам’ятати про те, що власники витратили на створення та розкрутку своїх майданчиків сили, гроші і час. Якщо навіть і існує подібний сервіс, то варіантів такого кроку два:

  • отримання персональних даних і паролів для використання сторінки не з найбіль позитивними намірами;
  • виконання щоденних завдань з метою заробітку певної місцевої валюти, яку потім можна обміняти на певні послуги.

  Більш безпечні ресурси, якщо і надають безкоштовні послуги з маслайкінгу Інстаграм, то наприклад, при певній кількості дій користувачів в день заради додаткової безпеки.

  Можливі стратегії використання маслайкінга Інстаграм

  Не варто оцінювати маслайкінг тільки як методику виправлення ситуації з провальними постами. Даний метод, якщо з розумом ним розпорядитися, може зіграти добру службу в залученні необхідної цільової аудиторії на далеке і перспективне майбутнє. Для такої мети підійдуть певні маркетингові стратегії, а не бездумне використання даних сервісів. Існує ряд порад і стратегій, які дозволить з більшою користю використовувати даний метод як вручну, так і напівавтоматичним способом:

  • можна комбінувати використання на одному акаунті методику маслайкінга з масфоловінг. При цьому конверсія з 2% може зрости до 6% -7%. Такі показники в маркетингу вважаються цілком відчутним результатом. Маркетологи радять використання зв’язку 1 + 2/3. Він має передбачає підписку на користувача цільової аудиторії і 2-03 лайка на його пости. Дана схема хоч і вираховується досвідченими користувачами, але вона працює і перевірена кількома роками;
  • наступна схема може допомогти в довгостроковій перспективі просунути аккаунт, незважаючи на те, що вона і зажадає більше часу на реалізацію. Її можна використовувати з першою стратегією. До слова, використання декількох тактик зі списку значно збільшує шанси на розкрутку аккаунта. Сам метод полягає в наступному. Спершу користувач ставить лайк і підписується на людину з його цільової аудиторії. При взаємному лайку сервіс ставить сердечко на будь-яку фотографію його у відповідь. Таким чином штучно підвищується ймовірність живого аккаунта і взаємної підписки;
  • можна періодично ставити лайки своїм давнім підписникам, якщо такі є. Турбота і активність в профілях своєї аудиторії позитивним чином впливає на якість аккаунта і його репутацію;
  • за допомогою раніше розглянутого сервісу Zengram можна автоматично ставити лайки на коментарі під усіма або певними записами. Дану функцію по корисності багато фахівців вважають спірною. З одного боку, лайки є, але з іншого можна й не побачити особисто кілька вагомих коментарів і втратити через це кілька відданих підписників.

  Використовуючи будь-яку стратегію з перерахованих вище, не слід забувати про правила безпеки. Зокрема, існує певний ліміт на дії, дотримання якого зробить використання сервісу більш безпечним. Наприклад, безпечним вважається постановка 1 лайка протягом 30-40 секунд. Після 1000 лайків рекомендується зробити перерву від 24 годин і більше.

  Ще трохи порад з техніки безпеки

  безпека інстаграм

  Інстаграм – це майданчик, який намагається всіляко перешкоджати несумлінним методикам накрутки сумнівних акаунтів. Саме тому блокуються роботи подібних сервісів: шахраї часто використовують їх для залучення до себе уваги. Причому їх профілі бувають абсолютно «лівими і несподіваними». Уникнути санкцій і бана з боку сервісу допоможуть наступні прості поради:

  • якщо профілю за віком менше 21 дня, то масові дії небажані з огляду на можливість підозрілих дій і бана. Деякі шахраї спеціально створюють аккаунт з метою спаму, а потім просто перестворюють новий профіль. При занадто ранній сторінці Інстаграм може алгоритмами заблокувати сторінку звичайного користувача зважаючи на можливі шахрайські дії;
  • поступове збільшення кількості лайків за добу. Наприклад, кожен день додавати з 20 по 5, поки число ліміту не виросте до 50. Потім намагатися не порушувати рамки;
  • чим більш живий і заповнений профіль, тим краще буде для репутації серед стрічки Інстаграм. Можна викладати пости з життя, ділитися думками і новинами. Головне – живий текст і унікальні знімки.

  Якщо дотримуватися ряду простих рекомендацій, то працювати з цією соціальною мережею стане набагато простіше і безпечніше.

  Підбиття підсумків

  Деякі користувачі, які поверхнево знайомі з методиками масфоловінг і маслайкінг, говорять про те, що дані варіанти розкрутки Інстаграм не працюють. Але достатньо згадати про те, що так само говорили і про поштову розсилку декілька років тому. Зараз, всупереч прогнозам, цілком непогано живе і розвивається. Незважаючи на зниження її ефективності, методика маслайкінга цілком може допомогти підняти активність малого бізнесу і звичайних акаунтів, які бажають популярності і більшої активності.

  Також користувачами спостерігається статистика зниження лімітів та блокування сервісів, що надають послуги подібного профілю. Наприклад, спостерігається масове блокування таких ресурсів в країнах Заходу. Але якщо грамотно підійти до даного питання, можна непогано підняти активність в Інстаграм за рахунок використання підручних засобів, в тому числі і сервісів маслайкінга.

  Поділитися:
  16.01.2020
  1504

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: