Як продавати на eBay і заробляти на цьому?

  Більшість підприємців хочуть для свого бізнесу вибрати якісний товар. Товари від зарубіжних виробників порадують власників інтернет-магазинів кількістю і якістю запропонованої продукції. Однак така справа, як співпраця з eBay вимагає знання певних тонкощів і нюансів. Якщо підприємець не бажає наштовхнутися на підводне каміння, слід скористатися порадами і підказками, які ми опишемо для Вас в цій статті.

  Як почати продавати на eBay?

  Для початку роботи з eBay потрібно пройти процедуру реєстрації та наявність особистого кабінету. Для цього зліва на головній сторінці сайту вгорі є кнопка реєстрації в англійській розкладці. Після натискання на неї користувачам відкривається вікно для здійснення даної процедури.

  початок роботи на eBay

  Початок роботи на ebay

  Необхідно далі вибрати тип аккаунта. Для комерційних і бізнес цілей необхідно вибрати бізнес-аккаунт. Такий вибір дозволить мати більше можливостей для розвитку бізнесу в подальшому. Також бізнес аккаунт стане в нагоді для здійснення великих обсягів покупок одноразово.

  Необхідно заповнити всі поля на латинській розкладці клавіатури. Для аккаунта особистого користувача необхідно заповнити наступні поля:

  • прізвище та ім’я;
  • електронна пошта;
  • пароль.

  створення аккаунта на ebay

  При реєстрації бізнес-аккаунта потрібна назва інтернет-магазину і пошта. Потім необхідно вказати контактні дані і натиснути на кнопку «Далі». Для подальшої верифікації необхідно вводити капчу.

  реєстрація на ebay

  Після заповнення всіх обов’язкових полів необхідно підтвердити реєстрацію шляхом натискання на кнопку «Завершити». Далі користувач автоматично потрапляє на сторінку каталогу і після цього можна приступати до основної закупівлі товару. Для замовлення можна скористатися рядком для пошуку. Після появи результатів можна провести фільтрацію шляхом зручної панелі з характеристиками товарів.

  фільтри ebay

  Важливо, перед остаточним вибором ознайомитися з відгуками покупців. З їх допомогою можна дізнатися репутацію продавця, якість товару, умови доставки в Україну і ряд інших важливих характеристик.

  Як відкрити магазин на eBay платформі?

  Даний спосіб створення інтернет-магазину є оптимальним веденням бізнесу в Інтернеті для підприємців-початківців. При такому варіанті можна заощадити суттєві суми грошей, адже не потрібно буде вносити оплату за створення інтернет-магазинів або сайтів каталогів. Процес буде простішим для людей, які раніше здійснювали покупки на даному ресурсі. Для створення магазину на eBay, клієнт повинен мати позитивну репутацію продавця або замовника з бізнес аккаунтом.

  Але важливо також знати про те, що система сайту встановлює певні вимоги для можливих майбутніх продавців. Вони виникають закономірно і якщо їм не слідувати, повноцінний інтернет-магазин відкрити на eBay, на жаль, не вийде.

  Що потрібно знати для створення інтернет-магазину на eBay?

  відкрити магазин на ebay

  Відкрити магазин громадянам України за допомогою системи eBay можна тільки при наявності відповідних вимог. Однак через труднощі з виведенням і отриманням коштів багато хто зацікавлений у використанні послуг посередників. Перш ніж остаточно прийняти самостійне рішення про співпрацю з eBay важливо зважити всі переваги і недоліки такого методу створення магазину:

  • У більшості випадків вигідно відкривати інтернет-магазину на eBay в тому випадку, якщо Ви плануєте продавати велику кількість товару. В іншому випадки, ведення бізнесу на даному маркетплейсі буде неефективним з фінансової точки зору.
  • Також, після створення інтернет-магазину на eBay, у Вас буде зафіксований за Вами домен адреси, на який можна оформляти рекламні кампанії та інші посилання у вільному доступі, щоб залучити більше потенційних клієнтів.
  • Для відкриття магазину на eBay, також необхідно попередньо відкрити аккаунт продавця. Потім слід детально вивчити правила оформлення лотів, адже знання елементарних правил дозволить створити грамотні картки товарів. Це важливо, оскільки з огляду на некоректні фотографії нерідко траплялися повернення товарів і грошових коштів.
  • Важливо пам’ятати, що за створення магазину на eBay, сервіс бере встановлену щомісячну комісію. Величина платіжної комісії залежить від форми і виду обраної підписки на ресурс. Можливі три основні варіанти: базовий магазин, мега або преміум класу. Детальніше дізнатися про нюанси використання кожного виду можна на самому ресурсі безпосередньо.
  • Після закінчення роботи з формальностями можна приступати до візуального оформлення свого магазину.

  Важливо грамотно підійти до вирішення питання, оскільки від візуального оформлення залежить його популярність і відвідуваність. В цьому плані сервіс надає безліч можливостей для максимально ефективного налаштування інтерфейсу майбутнього магазину.

  При грамотному підході відшкодувати вкладення часу і фінансів можна в досить короткі терміни і стати цілком впізнаваним брендом навіть за межами eBay.

  Створення свого магазину на базі інтернет-майданчики eBay – відмінний варіант для новачків, а також для тих, хто шукає нові шляхи розвитку для вже існуючої і добре зарекомендувала себе компанії. Варто пам’ятати про те, що для досягнення максимального успіху необхідно використовувати всі можливості.

  Як купувати товари на eBay?

  система пей пал

  Для продажу і купівлі товарів на eBay, Вам потрібно мати гаманець PayPal. Інші методи оплати система не приймає, тому щоб вести справи на даному маркетплейсі, доведеться зареєструватися в платіжній системі PayPal. Також, багато запитує «як продавати на eBay без Paypal» – це неможливо! Для комерційних операцій у користувача повинні бути в наявності картки MasterCard або VISA.

  Насамперед, необхідно прив’язати карту або PayPal гаманець до вашого облікового запису. Для проведення такої процедури необхідно навести курсор на логін користувача, розташований у верхньому кутку сторінки.

  Далі у вікні повинен спливти пункт меню Account Settings. Далі необхідно вибрати пункт аккаунта платіжної системи. Для остаточної прив’язки рахунку до аккаунту на eBay необхідно натиснути Link My PayPal Account. Також необхідно ввести достовірну інформацію про себе. В іншому випадку клієнти не зможуть відправити посилку.

  Для оформлення замовлення необхідно натиснути на кнопку «Buy It Now».

  покупка на ебау

  Якщо заповнення полів з особистою інформацією раніше не було здійснено то зробити це необхідно перед оформленням замовлення. Далі необхідно підтвердити покупку шляхом натискання кнопки «Commit to buy», оплатити товар можна за допомогою натискання кнопки «Pay now».

  Після транзакції користувачеві прийде смс трек-номер, за яким посилку можна буде відстежувати до моменту вручення.

  При виникненні проблем з товаром, наприклад втратою або невідповідністю якості продукції, можна створити заявку на повернення коштів. Заяви подібного характеру традиційно розглядає адміністрація вручну і зазвичай стає на бік одержувачів, повертаючи проплачені кошти. Репутацію сервісу в вирішенні таких питань організатори зберігають і підходять до справи з усією відповідальністю.

  Представництво eBay в Україні

  В Україні є офіційне представництво eBay, яке дозволяє здійснювати безпечні особисті і комерційні угоди. Посередник знімає необхідність з клієнта вести переговори з продавцями, беручи на себе цю процедуру. Також він відповідає за те, щоб товар був вчасно і в належній якості висланий покупцеві на території країни.

  Перевагою даного сервісу є складання фіксованого чорного списку недобросовісних замовників. Він дуже допомагає в ряді випадків економити час і нерви нових покупців.

  Такий підхід дозволяє уникнути шахраїв ще задовго до здійснення угоди. Також eBayStore гарантує перевірку репутації обраного клієнтом продавця. При наявності сумнівів сервіс запропонує альтернативу, але з більш високою репутацією. Також сервіс eBayStore гарантує повернення грошей у разі отримання неякісного товару або пропажі посилки з вини пошти.

  Крім цього, будуть корисні послуги посередника і для тих, хто не володіє достатнім рівнем англійської мови. Адже в такому випадку робити коректні покупки і вести діалог з постачальниками не вийде. Оплатити товар можна в будь-якому українському банку. Також сервіс дозволяє провести онлайн платежі зручним способом для клієнта, вибравши відповідну опцію.

  Поділитися:
  16.01.2020
  810

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: