Просування сайту на WordPress – особливості роботи CMS цього типу

  продвижение сайта на wordpress

  Найчастіше вибір оптимізаторів зупиняється саме на цій системі управління. Все тому що він найбільш простий і зручний у використанні. У статті ми розглянемо всі тонкощі просування сайту на CMS, особливості функціонування популярної системи управління контентом.

  Оптимізація

  WordPress не оптимiзований з урахуванням SEO параметрів, тому зробити це доведеться самостійно. При використанні в просуванні подібних шаблонів завжди доводиться позбуватися від великої кількості сміття. Слід звертати увагу на деякі нюанси, що виникають в роботі з сайтом на даній системі управління:

  1. Таємні посилання. Зазвичай вони містяться в блоці нижньої сторінки сайту. У кожному такому посиланні знаходиться частина сайту, і якщо її вчасно не видалити, то виникнуть складнощі з подальшим просуванням. Все тому, що пошукові системи швидко обчислюють наявність проблеми і ресурс розпізнається як низькоякісний. Обчислити посилання можна за допомогою спеціальних програм і сервісів для онлайн перевірки. Однак усунути їх досить складно, тому що більшість захищаються спеціальним кодом.
  2. Дублі. В процесі функціонування CMS постійно створюються нові дублі сторінки. Наприклад, Replyctom дублює сторінку під кожен коментар. В результаті, якщо на сайті є близько 300-400 коментарів, то, скільки ж створюється і дублів. Така особливість негативно позначається на просуванні контенту. Усунути повторювані дублі потрібно ще на початковому етапі розвитку сайту, щоб уникнути подальших проблем в його роботі.
  3. Правильність розташування тегів від h1-h3. Важливо відповідно до правил розташувати послідовність тегів, тому що більшість шаблонів переспамлені тегом h2. Через таку невідповідність знижується значимість підзаголовка для пошукових систем.

  Способи установки плагінів

  seo продвижение сайта на вордпресс

  Через велику популярність CMS цього типу можна знайти плагіни для всього функціоналу. У статті ми розберемо найважливіші модулі:

  • Пошукові системи швидше знаходять посилання, всередині яких є назва сторінки. Установка RusToLat дозволяє виправити подібну ситуацію, тому що на цій системі управління всі посилання не підготовані для просування;
  • Проблему заповнення мета-тегів вирішить плагін All in One SEO Pack;
  • Всі проіндексовані сайти щодня наповнюються великою кількістю спаму. Подібні дії здійснюють недоброзичливці за допомогою спеціалізованих програм. Щоб виправити ситуацію, слід встановити плагін Akismet;
  • Прискорити процес індексації можна за рахунок створення карти сайту за допомогою Google XML Sitemaps.

  Більшість з цих проблем можна усунути без установки плагінів, прописуючи вручну коди PHP. Подібну інформацію можна у вільному доступі знайти на просторах інтернету, скориставшись пошуком.

  Виведення в топ

  Процес просування сайту на WordPress не має особливих відмінностей від розкрутки сайту на будь-якій іншій CMS. Необхідно проводити стандартні дії: оптимізація з урахуванням SEO, придбання посилань, поліпшення функціоналу, зв’язування посиланнями. Після проходження курсу з просування на цьому движку, навіть початківці SEO-фахівці змогли швидко збільшити відвідуваність ресурсу.

  Розміщення контенту

  продвижение сайта на вордпресс

  Розміщуючи контент на сайт, необхідно дотримуватися кількох правил:

  • Не варто копіювати текст з Word відразу ж в WordPress. Такі дії дозволяють створити сторонній код, від якого потім доведеться позбавлятися. Відбувається це при внесенні тексту в візуальний редактор з буфера.
  • Небажано вставляти посилання на головну картинку сайту. На деяких ресурсах можна відкрити сторінку відразу ж після натискання на мініатюру. В такому випадку відбудеться розподіл ваги посилань між «Title», «Читати далі» і самою картинкою. Якщо скористатися картинкою в якості посилання, можна втратити вагу, яку необхідно використовувати для значущості ключового запиту.
  • Додаючи основну картинку на сайт, потрібно користуватися функцією «Мініатюра». Якщо цього не зробити, то не вдасться відстежувати головні зображення.

  Висновок

  Перед тим як почати просування сайту на даній CMS, необхідно ретельно попрацювати над оптимізацією. Будь-які приховані посилання, численні дублі або проблеми зі структурою можуть перешкодити просуванню. Ймовірність того, що подібні помилки виправлять, мінімальна. Тому слід самостійно встановлювати плагіни та видаляти зайвий код.

  Поділитися:
  19.04.2018
  1069

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: