Основні правила оптимізації і просування сайту на Joomla

  продвижение сайта на joomla

  Методи просування статей на базі цієї системи управління практично не відрізняються від інших. Однак при розміщенні контенту варто ознайомитися з деякими особливостями.

  Будь-яка система управління сайтом не повинна ставати приводом для відсутності просування. Важливість у розвитку сайту представляє дизайн, зручність користування, а технічні особливості часто виявляються на другому місці. Тому в просуванні вагоме значення має досвід SEO-фахівця, який безпосередньо займається розвитком ресурсу.

  Що впливає на просування сайту?

  Варто зазначити, що Joomla не встановлює жодних заборони чи обмежень на просування якісних проектів. Це особливо важливо для невеликих ресурсів, де відсутня система онлайн покупки, а також для різних блогів. Тому можна використовувати всі наявні можливості CMS, чітко дотримуватись інструкції, яку розробили творці системи. У такому випадку наведені нижче проблеми не виникнуть.

  Різні помилки починають з’являтися в тому випадку, коли розробник сайту починає встановлювати самостійно додаткові можливості розвитку функціоналу, не передбачені стандартами Joomla. Сторонні компоненти необхідні для розвитку інтернет-магазинів, інших великих комерційних проектів

  джумла продвижение сайта

  Незважаючи на те, що CMS вже включає велику кількість функціональних можливостей для більш складних проектів, поєднання з іншими сторонніми компонентами користується значною популярністю серед розробників. Використання подібних доповнень створює проблеми з подальшим просуванням сайту на Joomla:

  • численні дублі сторінок;
  • швидке формування URL;
  • неправильна обробка помилки 404.

  Особливості налаштувань панелі адміністратора на Joomla

  Щоб отримати коректне відображення адреси сторінки, слід скористатися вбудованими настройками системи в панелі адміністратора.

  Все тому, що в настройках за умовчанням URL сторінки міститься безліч зайвих змінних, а пошуковики віддають перевагу більш простим адресам посилань. Подібна невідповідність значно ускладнює індексацію. До того ж, користувачам буде набагато комфортніше знаходити сайт за спрощеною адресою.

  Налаштування зрозумілих для людини адрес (ЧПУ) грає важливу роль в процесі оптимізації ресурсу. Завдяки таким налаштуванням користувач може без зайвих зусиль переглядати сторінки всього каталогу, не використовуючи додаткової навігації.

  Тому для коректного відображення сторінки і комфортного використання ресурсу рекомендується налаштувати URL в панелі адміністратора під назвою – «SEF». Для цього необхідно у верхній частині панелі вибрати «Установки Search Engine Optimization», а потім активувати SEO і зберегти вибір. Подібні дії дозволять коректно відображатись адресі сайту.

  Однак не варто забувати, що не всі хостинги правильно відображають включення SEO, тому замість потрібних налаштувань можуть виникати різні помилки. Для того щоб виправити це, слід активувати дію «Використовувати mod_rewrite». Однак подібна команда доступна тільки за умови сервера з Apache.

  При виникненні подібних помилок можна звернутися безпосередньо до провайдера або просто змінити хостер. У більшості випадків достатньо лише правильно налаштувати розширення

  А також для додаткової оптимізації сайту на Joomla застосовують спеціальні суфікси в тому ж відділі налаштувань, подібного типу – «.html». Суфікс відобразитися в кінці адреси посилання.

  Після завершення налаштувань адреси необхідно зайти на хостер в головну папку і перейменувати файл з «htaccess.txt» на «.htaccess». Іноді після таких дій сайт повністю перестає функціонувати, в подібному випадку в цій функції видаляють рядок «FollowSymLinks».

  На етапі завершення налаштувань слід заповнити «Ім’я користувача» і «Тема», щоб адреса кожної окремої сторінки правильно відображалась. Вписувати необхідно тільки букви латинського алфавіту, як роздільник використовувати тире.

  Для більш точної оптимізації рекомендується перевести назви з кирилиці на латиницю. Зробити такі дії можна самостійно або за допомогою спеціалізованого сервісу – Punto Switcher. Якщо ж заповнити поле буквами українського алфавіту або зовсім залишити без будь-яких змін, замість коректної адреси буде відображатися дата заснування сторінки.

  Як вирішити проблему з дублями для оптимізації сторінки на Joomla?

  seo продвижение joomla

  Якщо здійснювати оптимізацію сторінок згідно чіткої послідовності, розробленої творцями CMS, то можна уникнути появи різних помилок. Особливо якщо виконувати просування згідно логічної структурі розробників, то не відбудеться генерування множинних дублів.

  Наприклад, для кожної окремої сторінки в налаштуваннях меню слід створити власну адресу. В такому випадку зникне необхідність її автоматичного генерування, після чого кожна вручну створена сторінка отримає свою адресу. дозволить прописати мета-теги, заголовки, що особливо важливо в оптимізації.

  Система починає помилково створювати додаткові дублі при установці різних функціональних розширень для CMS, які використовуються для діяльності інтернет-магазинів, комерційних сайтів. Це відбувається внаслідок того, що подібні доповнення не є характерні для налаштувань за замовчуванням в системі. Особливо часто зайві сторінки утворюються при автоматичній реалізації різних товарних карток.

  Не менш часто дублі починають з’являтися після натискання на кнопки «email», «print», «pdf», вони ввімкнені за замовчуванням в налаштуваннях управління у кожному документі. Якщо вони є на сторінці, то, отже, є й на самому сайті. Подібна проблема призводить до неправильного розпізнавання сторінки пошуковими системами. До того ж, відвідувачі сайтів рідко користуються цими кнопками.

  Усунути непотрібні кнопки в кожному окремому документі за допомогою таких дій:

  • в настройках кожного документа перейти в меню розширених параметрів і приховати пункти з цими іконами, а потім вже зберегти зміни;
  • в процесі створення самого меню в пункті «Параметри – Компонент» »відключити активність іконок;
  • якщо зайти в пункт «Менеджер матеріалів» головного меню, то можна повністю відключити ці іконки для всього ресурсу.

  Особливості просування створеного сайту і відображення помилки 404 на Joomla

  Якщо сайт правильно функціонує, то при переході на сторінку, якої не існує, з’являється напис «404 Not Found». Однак якщо настройки ЧПУ здійснювалися не за всіма правилами, а також було встановлено багато функціональних доповнень, часто замість помилки відображається – «200 OK». Це означає, що сталося лише часткове відображення сторінки.

  joomla продвижение

  Особливість в тому, що коли при переході на неіснуючу сторінку з’являється ця інформація, не тільки виникають проблеми з індексацією у пошукових системах, але й значно погіршується загальна робота сайту. Проблема в тому, що роботи пошукової системи будуть витрачати зайвий час на обробку неіснуючих сторінок, поки доберуться до основних з корисним контентом. До того ж, за запитом користувача будуть видані зайві сторінки, що знову ж таки ускладнює просування.

  Для того щоб більш детально розібратися з вирішенням проблеми, слід правильно налаштувати файл «.htaccess». Параметри налаштувань для кожного ресурсу вибираються індивідуально, тому в такому випадку варто зайвий раз уточнити це у програмістів.

  Секрети успішної оптимізації сайту на Joomla

  Про те що, скориставшись послугами компанії, ви отримаєте значні позиції з видачі в пошукових системах, свідчать наступні факти:

  • лідерські позиції протягом довгих років серед інших компаній по SEO просування на ринку СНД;
  • щоденне надходження великої кількості замовлень;
  • високий ступінь надійності, багаторічна робота з клієнтськими сайтами;
  • позитивні відгуки від клієнтів найбільших компаній з різних регіонів країни.

  Фахівці допоможуть вирішити будь-яку проблему, що виникла з сайтом, оптимізацією на Joomla. Для цього достатньо залишити заявку будь-яким способом.

  Поділитися:
  19.04.2018
  305

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: