Відеоканал на YouTube: як використовувати його для бізнесу

  youtube-how-it-use-for-business

  Сьогодні існує безліч способів привернути увагу потенційного клієнта – від телевізійних рекламних роликів до реклами на зовнішніх носіях (бігборди, сітілайти). Не варто випускати з уваги і інтернет-простори. Адже в наш час все більше людей переходять з телевізійного простору у віртуальний. Кількість віртуальної аудиторії зростає з геометричною прогресією. І це, безсумнівно, змушує кожного власника бізнесу, задуматися над тим, як залучити і підкорити цю віртуальну аудиторію.

  Кращі бізнес канали YouTube: у чому їх секрет

  luchshye-biznes-kanaly-youtube

  Одним з каналів залучення клієнтів є відеоканал на YouTube. Не варто ігнорувати даний спосіб залучення потенційного клієнта і власникам бізнесу в Києві, Львові чи будь-якому іншому місті України. Звичайно, не можна розраховувати на те, що канал стане відразу популярним. Але, знімаючи цікаві та актуальні відеоролики, постійно спілкуючись зі своєю аудиторією, ви день за днем ​​будете підвищувати свою популярність і тим самим збільшувати кількість переглядів.

  Використовуючи партнерську програму YouTube, Ви можете не тільки залучити аудиторію, а й створити додатковий канал заробітку. Якщо Ваш Ютуб бізнес канал стане популярним, то заробити можна на рекламних роликах, платних підписках і анотації.

  Початкові умови для успішного старту Ютуб каналу:

  • вміння правильно і зрозуміло описати потенційному клієнту можливості, переваги, особливості пропонованого товару або сервісу;
  • повне розуміння того, хто є вашою цільовою аудиторією.

  Якщо ви впевнені, що впораєтеся з даними умовами, то можна запускати власний відеоканал YouTube для бізнесу. Для цього потрібно зробити всього три кроки:

  • пройти реєстрацію на Ютуб;
  • ПРАВИЛЬНО оформити канал;
  • завантажити перше відео.

  Особливий акцент поставлений на слові «правильно» не випадково. Як і в ситуації зі створенням і просуванням інших інтернет-ресурсів, канал на YouTube повинен бути витриманим в одному стилі у всіх елементах, важливо правильно організувати контент на головній сторінці, прописати ключові слова, наповнити сторінку з відомостями про канал і його власника.

  Чого Ви можете досягти, використовуючи YouTube для бізнесу?

  dostich-s-youtube

  1. Віртуальне спілкування з потенційним клієнтом. Створюючи відеоролики, Ви не тільки передаєте інформацію про свій товар і сервіс, а й можете ближче познайомити аудиторію зі специфікою роботи, персоналом, іноді можна зняти відео про сам виробничий процес. Таким чином, коротке відео дасть можливість клієнту дізнатися про Ваш бізнес.
  2. Повне розкриття інформації про продукт або представлений сервіс. Можна довго словами описувати позитивні якості вашого продукту, а можна зняти один короткий відеоролик, який чітко і доступно розкриє всі особливості, переваги та специфіку товару і викласти його на ваш канал YouTube для бізнесу. Візуально людина сприймає матеріал набагато краще, що дасть можливість потенційному клієнту швидше зрозуміти, що це саме те, що він шукає.
  3. Використовуючи YouTube для бізнесу, який повністю адаптований для мобільних пристроїв, Ви надаєте можливість своїм підписникам переглядати нові ролики в будь-якому зручному для них місці.
  4. Згодом кількість підписникі на канал буде рости, а це значить, що ви отримаєте можливість інформувати їх про появу нового відеоролика.
  5. Реклама нового продукту. Анонсуючи новий товар або сервіс, що надається, ви отримуєте можливість недорого протестувати реакцію аудиторії на нього, використовуючи Ютуб бізнес канал.
  6. Використовуйте сервіс YouTube Analytics, який є аналогом Google Analytics, для того, щоб відслідковувати популярність каналу, кількість переглядів, інформацію про аудиторію. Це дозволить чітко зрозуміти, хто саме є вашим потенційним клієнтом і надалі створювати контент, спрямований саме на інтереси своєї аудиторії.

  Відео блог – ультрапопулярна сучасна тенденція

  video-blog

  Блогери – поняття, відоме сьогодні широкому спектру людей. Багатьом популярним блогерам вдалося створити зіркову кар’єру, просто знімаючи відеоролики і викладаючи їх на YouTube. Так чому б не використовувати бізнес блоги YouTube для залучення уваги аудиторії?

  Відеоблог на YouTube може бути як самостійним проектом, так і доповненням до вже існуючого сайту. Ви можете розміщувати на ньому рекламні ролики, короткі огляди, анонси, інформаційні зведення про продукт, компанію, специфіки бізнесу та ін. Популярні сьогодні прямі трансляції і включення також можна вести, використовуючи бізнес блоги YouTube.

  Короткий висновок

  Канал YouTube для бізнесу є важливим додатковим джерелом залучення клієнтів в ваш бізнес, відкриває нові можливості для популяризація бренду, товару або послуги.

  Головне грамотно спланувати і сформувати стратегію його наповнення, давати потенційним клієнтам актуальну, цікаву, якісну, розважальну інформацію, яка приведе до зростання популярності каналу, збільшення кількості підписників і потенційних клієнтів бізнесу.

  Поділитися:
  07.05.2018
  273

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: