Траст і авторитетність сайту в очах пошукових роботів

  траст сайта

  Кожному власнику інтернет-ресурсу, який приділяє належну увагу його розвитку, хотілося б дізнатися, як підвищити траст сайту. Адже саме від того, наскільки авторитетним сайт вважатимуть пошукові системи, залежить і його рейтинг у видачі. А від рейтингу безпосередньо залежить і відвідуваність ресурсу. Висока ж відвідуваність – запорука отримання конверсій (замовлень послуг або товарів).

  как повысить траст сайта

  Траст сайту – значимість його в очах пошуковиків

  Важливо враховувати, що пошукові системи крім релевантності сторінок і наявності зовнішніх посилань, належну увагу приділяють трасту і авторитетності сайту.

  Найнижчий рівень довіри до нових сайтів. Щоб рівень авторитетності почав рости, варто дати ресурсу “відстоятись” в індексі хоча б 5-6 місяців. Але це зовсім не означає, що на цей період не потрібно займатися сайтом. У підвищенні трасту сайту важливий кожен нюанс.

  Діючі методи, які допоможуть підвищити авторитет сторінок:

  как повысить траст сайта

  1. Відмова від зовнішніх посилань на інші ресурси. Особливо даний пункт стосується молодих ресурсів. Якщо на початку життя, Ваш ресурс почне продавати зовнішні посилання, то траст сайту рости не буде або буде, але дуже повільно.
  2. Нарощування маси посилань. Посилання може розглядатися, як рекомендація одного ресурсу в Інтернеті іншим. Це працює завжди. Якщо на Ваш сайт посилаються авторитетні ресурси з високим рівнем трасту, то частина його передається і Вашому ресурсу. На початку розвитку проекту радимо купувати безанкорні посилання з поступовим збільшенням їх кількості. І тільки, коли траст і позиції сайту почнуть рости, можна переходити до розведення безанкорних посилань анкорними.
  3. Щоб підвищити рівень трасту сайту, також відразу потрібно починати працювати з юзабіліті ресурсу. Важливо, щоб він був зручним, зрозумілим, інформативним для відвідувача. Категорично забороняється «накручувати» поведінкові фактори.
  4. Ніхто не відміняв якісного і унікального контенту. Цікавий контент – це те, заради чого Ваш сайт будуть відвідувати користувачі. Унікальні і пізнавальні статті оцінюють не тільки люди, а й пошукові роботи показують їх в перших рядках.
  5. Допоможе підвищити авторитет сторінок і їх постійне оновлення. Наповнюйте сайт щодня, оновлюйте статті, створіть внутрішню перелінковку.
  6. Ще один фактор – кількість сторінок в індексі. Варто знати, що набагато вищий авторитет того сайту, у якого в індексі більше 1000 сторінок.
  7. Крім SEO-просування, варто звернути увагу і на піар сайту в соціальних мережах. Це приведе до Вас додаткових цільових відвідувачів, що позитивно буде сприйнято пошуковими роботами.

  уровень траста сайта

  Авторитет сторінок оцінюють не тільки автоматизовані системи. Існує також таке поняття як асесори. Це конкретні користувачі, завдання яких – оцінити, наскільки якісними були результати пошуку. Асесори позначають неякісні сторінки і передають цю інформацію в Google, де в подальшому вирішується, як саме дані відгуки будуть впливати на рівень трасту сайту.

  Важливо знати, що траст сайту в Google визначається окремими сторінками, а не доменом в цілому. Тобто, пошукова система розраховує авторитет кожної окремої сторінки. Чому перевірка всього домену була відкинута розробниками? Вони пояснюють це тим, що перевірка всього домену може призвести до невірних припущеннях, що стосуються окремих сторінок. Особливо це актуально для популярних інтернет-ресурсів. У Google немає інструментів, які здатні оцінити «авторитетність домену» або «авторитетність сторінки».

  Як дізнатися траст сайту?

  узнать траст сайта

  Детально вивчивши поняття авторитетності, кожен власник, напевно, поцікавиться, як правильно перевірити траст сайту. Існує кілька відомих сервісів:

  • seobuilding.ru – прекрасно підходить для оцінки конкурентності запиту в ТОП видачі в загальному, тобто, у всіх пошукових системах;
  • xtool.ru працює виключно з пошуковою системою Яндекс;
  • PR від seobuilding.ru – перевірка трасту сайту проводиться в Google.

  Варто враховувати, що жоден сервіс не дасть Вам 100% правильний результат. Адже для оцінки авторитетності сайту беруться до уваги сотні і навіть тисячі показників, деякі з яких SEO-спеціалістам навіть не відомі. Але, в будь-якому випадку, дані перевірки добре демонструють досить правдоподібні результати і допоможуть дізнатися траст сайту, щоб Вам було простіше визначитися з подальшим планом робіт по ресурсу.

  Підсумок

  Якщо Ви для себе зрозуміли, чому рівень трасту сайту – настільки важливий в процесі роботи над інтернет-ресурсом, але самі не володієте необхідними навичками в підвищенні даного показника, то команда компанії «PROject SEO» з радістю візьме це завдання на себе. Завдяки якісно проведеній роботі, яка складається з численних маніпуляцій, вдасться підвищити траст сайту і вивести Ваш сайт в ТОП видачі.

  Поділитися:
  08.08.2018
  388

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: