Рейтинг пошукових систем 2022 – 2023

  рейтинг пошукових систем

  Важко собі уявити життя без Інтернету. Здавалося б, там знайдеться відповідь на будь-яке наше запитання. Потрібно просто правильно його сформулювати. У пошуку потрібної інформації нам допомагають популярні пошукові системи. Існує досить багато пошукових систем, але статистика показує, що українці вибирають, в основному, тільки деякі з них. У цій статті ми розглянемо рейтинг пошукових систем в Україні, а також за кордоном.

  Найпопулярніші пошукові системи серед українських користувачів

  Якщо розглядати користувачів українського Інтернету, то безперечним лідером тут стає пошукова система Google. Такі результати фіксуються вже кілька років поспіль. Досить популярною завжди була і ПС Яндекс, але згідно з указом президента України на даний момент вона заборонена по всій території нашої країни. Звичайно, скориставшись VPN сервісами, можна і працювати з Яндекс. Але навіщо? Якщо всю необхідну інформацію вдасться знайти і за допомогою інших пошукових систем.

  рейтинг пошукових систем

  Популярні пошукові системи в світі: цікаві факти

  Відомі всім Google, Bing, Yahoo! – це ПС, які використовуються у всьому світі. Але в деяких країнах розроблені свої пошуковики, які припали до смаку користувачам, і для пошуку інформації застосовуються саме вони. Яскравим прикладом даному факту є Росія і Китай.

  Цікавим є також той факт, що бувають ситуації, коли інформацію певної тематики можна знайти за допомогою популярних пошукових систем. Тоді як в інших ПС вона знаходиться в загальному доступі.

  Отже, розглянемо топ пошукових систем в світі:

   • Google є лідером за всіма можливими опитуваннями і займає однозначне перше місце в усьому світі. Більше 70% інтернет-користувачів вибирає саме Google. Настільки високих показників вдається досягти і завдяки тому, що в багатьох мобільних браузерах саме Google встановлена ​​як ПС за замовчуванням. Виходячи з популярності, можна вважати, що це найкраща пошукова система Інтернету. Хтось цей факт підтверджує, хтось спростовує, але цифри говорять самі за себе.
   • Bing – продукт компанії Microsoft, відповідно це обов’язкова складова смартфона, що працює на операційній системі Windows. У процентному співвідношенні найбільше користувачів ПС Бінг в США (31%), Китай (18%), Німеччина (6%), Україна (0,7%).
   • Yahoo! У топ 5 пошукових систем увійшов і найстарший пошуковик. Тут аналогічно найбільше користувачів з США. Крім рядку пошуку також є регіональний прогноз погоди і рядок з найпопулярнішими новинними зведеннями.
   • Baidu.com – пошукова система, яка використовується в Китаї. З огляду на густоту і число жителів країни, ПС вдалося посісти третє місце, якщо розглядати рейтинг пошукових систем на 2020 рік. Цікаво, що ПС має свою вбудовану енциклопедію, яка серед жителів Китаю користується більшою популярністю, ніж відома всім нам Вікіпедія.
   • Yandex – найпопулярніший пошуковик у Росії та інших країнах СНД. Відмінною рисою є наявність багатого функціоналу, який включає музику, мапи, транспорт, пошту, перекладач та ін.
   • Search.aol.com – користувалася популярність на території США в 90-х роках. Сьогодні залишається деякий відсоток користувачів, які не люблять змінювати свої звички і шукають інформацію звичним для них пошукачем.
  • Ask.com – цікавий формат пошукової системи, в якій кожен запит сприймається, як запитання. Відповідь надається в формі статті на відповідну тему. Тобто, тут не буде посилань на форуми, а виключно на сайти з тематичними статтями.

  топ пошукових систем

  Висновки і прогнози

  Швидше за все, рейтинг пошукових систем 2023 не дуже зміниться. Процентне співвідношення може коливатися в ту чи іншу сторону, але при настільки видатному лідері, перегнати його не вдасться жодній іншій пошуковій системі. Але в будь-якому випадку, команда PROject SEO відслідковує всі тенденції в світі інтернет-маркетингу та SEO-оптимізації, щоб запропонувати своїм клієнтам тільки результативні методики просування проектів.

  Поділитися:
  20.04.2021
  10325

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: