Як написати пошукові тексти з урахуванням сучасної SEO-оптимізації

  Как написать поисковые тексты с учетом современной SEO-оптимизации

  Як і в інших напрямках у сфері SEO-оптимізації, критерії, правила та рекомендації щодо написання якісного контенту постійно змінюються. Причиною цього є посилений контроль з боку пошукових систем. Будь-який копірайтер, який себе поважає, просто зобов’язаний відстежувати нові тенденції і бути в курсі основних оновлень. Це ж стосується і SEO-фахівця, який розробляє семантичне ядро. Адже саме йому буде поданий на перевірку текст для пошукових систем, і тільки після його затвердження він буде опублікований на сайті.

  Актуальний і правильний SEO-контент з точки зору пошукових систем

  Розробники пошукових систем рік за роком впроваджують в свої продукти все нові алгоритми і функціонали, що істотно впливає на всю текстову оптимізацію інтернет-ресурсів. Прикладом таких алгоритмів стали Panda і RankBrain в Google, «Баден-Баден» і «Корольов» в Яндекс. Якщо порівнювати підхід, з яким створювався SEO-контент кілька років тому, і вивчити сучасні тенденції, то Ви знайдете багато суттєвих відмінностей.

  seo контент

  Сучасний текст для пошукових систем – який він?

  На думку фахівців в сфері просування інтернет-ресурсів, найважливішими інноваційними тенденціями є:

  1. Правильно структурований текст. Відвідувачу сайту важко візуально сприймати довгий і монотонний пошуковий текст. Швидше за все, побачивши статтю з двома-трьома довгими абзацами, він просто покине сторінку. Професійні копірайтери намагаються написати цікавий текст, розбитий на абзаци, що складаються з декількох рядків (від трьох до семи).
  2. Обов’язкова наявність підзаголовків. Про те, що SEO-заголовок – одна з найважливіших складових успішного контенту, знають всі. Але заголовок відображає тільки загальну думку, але ніяк не розкриває всієї суті питання. Сучасний текст обов’язково повинен мати підзаголовки. При чому, в довгих статтях їх може бути кілька. Це коротка фраза, яка дає зрозуміти відвідувачу, про що мова піде далі. Таким чином, відкриваючи статтю, відвідувач може швидко ознайомитись з її змістом, і прийняти для себе рішення, чи несе вона для нього конкретну користь.
  3. Правильне використання пошукових фраз. Тут важливо розробити логічну структуру тексту, щоб ключові слова були хаотично розкидані по ньому. Але успіх даного кроку, в великій мірі, залежить від грамотності SEO-фахівця, котрий ставить технічне завдання і підбирає семантичне ядро.
  4. Посилання в тексті. Напевно, Вам зустрічалися статті, де певні фрази або слова є посиланням на інший документ, що знаходиться на даному ресурсі. Така перелінковка дозволяє читачеві не тільки краще вивчити текст для пошукових систем, а й змусить його більше часу провести на даному інтернет-ресурсі, що в свою чергу буде позитивно оцінено пошуковим роботом при ранжуванні матеріалів.
  5. Списки – ще один хороший спосіб структурування статті. Як і у випадку з підзаголовками, SEO-контент сайту сприймається читачем набагато краще, якщо на ньому замість нудного тексту присутні чіткі і добре структуровані списки. Вони не тільки дозволяють візуально розкрити тематику тексту, а й передати його суть коротко і зрозуміло.
  6. Обсяг тексту сьогодні може бути дуже різним. Найчастіше кількість символом зазначено в технічному завданні, розробленому SEO-спеціалістом. Він же, в свою чергу, проводить повний аналіз конкурентних ресурсів.
  7. Візуалізація написаної статті. Не варто забувати і про той факт, що людина частково сприймає інформацію по картинках. Особливо це актуально в 21 столітті. Тому добре, якщо довгий пошуковий текст буде підкріплений картинками, графіками, відеороликами. Це ще й дозволить знайти сайт за запитом «Зображення» або «Відео».

  Роль SEO-фахівця і копірайтера в створенні якісного контенту

  текст для пошокувих систем

  Потрібно чітко розуміти, що рідко яка людина зможе одночасно проробляти технічну складову роботу і писати креативний і цікавий пошуковий текст. Краще, щоб кожне завдання виконував фахівець своєї галузі, але в той же час ці фахівці повинні працювати рука об руку. В такому випадку, SEO-контент буде не тільки якісним і цікавим, а й дійсно забезпечувати цільовий трафік на Ваш інтернет-ресурс.

  Економія часу – як досягти мети копірайтеру і SEO-фахівцю

  Безсумнівно, кожному хочеться виконати одне завдання і перейти до наступного. Але існує кілька рекомендацій, дотримуючись яких, може зекономити дорогоцінний час, як контент-менеджер, так і SEO-спеціаліст. Для останнього важливо чітко, детально і доступно створити ТЗ, підібрати семантичне ядро. А ось копірайтеру необхідно детально вивчити специфіку тематики. Якщо потрібен текст, що повністю відповідає вимогам, варто ознайомитися з основними поняттями пошукової оптимізації, зрозуміти для себе, чого хочуть пошукові системи в результаті проведеної роботи.

  Наступна стаття >
  Пінгвін
  Поділитися:
  11.12.2019
  421

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: