Як заробляти гроші на своєму сайті за допомогою контент локерів?

  Як заробляти гроші на своєму сайті за допомогою контент локерів?

  Заробіток на власному блозі? Звучить прекрасно, проте як це зробити, аби дійсно було вигідно творити контент далі і знати, що можеш заробити. Наскільки це чесно і як у цьому допоможуть контент локери — досліджуємо у цій статті.

  Що таке контент локери?

  Насправді це далеко не новий спосіб монетизувати контент. WordPress дає змогу нам використовувати контент локери на своїх сторінках, створених на їхній основі. Це допомагає нам зрозуміти, що контент локери дійсно розповсюджені, навіть якщо й не дуже популярні у нашій частині Європи.

  Що таке контент локери

  Отже, контент локери дозволяють автору обрати частину свого контенту (це може бути частина статті, підсторінка на сайті, доступ до ексклюзивного контенту чи файлу тощо). Хоч і цей спосіб не новий, він не завжди доступний звичайним авторам. Проте, на те ми і живемо у 21 сторіччі і сьогодні заробляти в інтернеті може кожен. Зацікавлений?

  Чому це хороший замінник реклами?

  Ми звикли, що реклама присутня усюди, вона дратує всіх, проте досі приносить хороші заробітки бізнесу, тому вона нікуди не збирається. Ба, більше, вона стає все більш персоналізованою і зазвичай наш смартфон знає, що нам потрібно ще раніше ніж ми. Проте, це не означає, що від цього вона стала менше дратувати. А якщо вона дразнить нас, вона однозначно не буде до вподоби і нашим читачам.

  Контент локери це хороший замінник набридливій рекламі. Як це діє? Людина сама заробляє на те, аби отримати доступ до бажаного контенту. Читач виконує цільову дію і цим розблоковує контент, а автор отримує прибуток за виконану цільову дію. Всі задоволені, усі щасливі бо кожен має те, що хоче. Звучить цікаво?

  Інтернет необмежений за своїм принципом, усі межі в нашій голові. Тобто, якщо у твоїй голові з’являються думки: як заробляти на власному блозі або як заробляти гроші на своєму сайті, тоді ця стаття саме для тебе.

  Контент локери дають змогу заблокувати частину контенту, наприклад завершення статті, яке зазвичай, найцікавіше і людина зробить усе, аби дізнатись чим закінчується стаття. Особливо, якщо вже і витрачено трохи часу на прочитання тексту. Тим паче, що завданням може бути — залишення свого мейлу.

  Іншим способом буде створення електронної книги для своїх читачів. За допомогою контент локеру, ця за кожне скачування електронної книги автор отримуватиме профіти, а читачі отримують свій доступ до унікального контенту. Не бійся, така електронна книга не повинна бути трилогією, вистачить обрати вузьку нішову тему і описати її більш-менш детально. Люди зараз люблять картинки, тому такі шаблони можна знайти навіть у Canva.

  Ще один спосіб — монетизація своїх застосунків на телефон. Якщо ти створюєш додатки на телефон це також може стати джерелом заробітку. Люди люблять отримувати бонуси та обмінювати їх на справжні призи.

  Які є види локерів?

  В основному є кілька категорії контент локерів, але ми поглянемо на 4 основні, які варті уваги. Отже:

  • Контент локер (Content Locker) — з цим ми уже приблизно розібрались, це інструмент, що дає змогу нам заблокувати наш контент і на цьому заробляти. Це основний спосіб заробляти на своєму сайті, блозі чи інших місцях.

  Контент локер

  Контент локер 2

  • Файл локер (File Locker) — це різновид локеру, який, як вказує назва, блокує якийсь файл. В інтернеті є безліч файлів, які можна скачати а тоді просувати своїм читачам, або (як ми казали раніше) просто створити унікальний файл e-book, планер, чеклист і т.д. Усе залежить від того, як саме ти плануєш заробляти і що хочеш просувати своїм читачам.

  Файл локер

  Файл локер 2

  • Captcha Locker — це улюблений наш локер, який мало не щодня дає нам змогу ще раз і ще раз пересвідчитись, що ми не роботи. Скільки обраних нами картинок уже довели, що ми реальні люди?.. А ми додамо, що це добре. Адже те, що ми бачимо ці капча локери щодня і через це контент локер під виглядом такої каптчі не стане жодною проблемою, а виконання завдання прийде майже машинально. А сама каптча вже давно стала героєм мемів і навіть жартів у мультиках:

  Captcha Locker

  А так виглядає Каптча Локер:

  Каптча Локер

  • Mobile Rewards — останній локер, вартий уваги, це саме мобільні винагороди, які дають нашим читачам трішки азарту і через це можуть притягувати знову і знову. Тут усе просто проходиш рівні у грі та отримуєш бали, замість нудної реклами, яка дає нам можливість отримати нове життя або усунути лого, як в InShot.

  Mobile Rewards

  Партнерський маркетинг і контент локери

  Партнерський маркетинг це один із способів заробітку в інтернеті без вкладень. Все більш популярний сьогодні це можливість вивчати інтернет та заробляти прямо зі свого смартфону, адже більшість партнерських мереж уже мають свої додатки.

  Партнерські мережі — це сайти, які є посередниками між тими, хто хоче просувати свій продукт чи послугу, але з якихось причин не обрали стандартну рекламу, та звичайними користувачами інтернету, які хочуть просувати ці продукти в інтернеті. Їх ми називаємо вебмайстрами. Саме ці вебмайстри і користуються контент локерами, як одним із способів заробітку.

  Оффери, які мають доступні контент локери, вебмайстер обирає сам, контролюючи у такий спосіб завдання, які випадуть читачу. Отже є нагода підбирати навіть цільові дії тематично, до нашого блогу чи сайту. Словом, усе аби заробляти ідеально.

  Якщо ми переконали тебе, що контент локери це хороша ідея, то ми також знайшли сайт, який зібрав усі описані вище локери і там ти зможеш почати заробляти уже сьогодні. Переходь та реєструйся аби дізнатись більше, обрати свій перший локер і заробляй на своєму контенті, можливо вперше.

  Поділитися:
  11.10.2022
  1016

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: